Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 19, 2024 22:55



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 349 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 24  Następna strona
 Czy Bóg stworzył homoseksualizm? 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 15:16
Posty: 2261
Post Re: Czy Bóg stworzył homoseksualizm?
Moze nie chodzi mi o nogoseksualnego psa, choc o lesbiskich sklonnosciach suk tez moglbym ci co nie co opowiedziec, ale moze raczej o starozytna Grecje i sposoby zycia w owczesnej Sparcie czy Tebach. Zreszta bylo juz o tym w tym watku wydaje mi sie. Jesli chodzi o motywacje to jak sadze sa rozne. Twoje lekko zawoalowane aluzje ze robimy to "zawodowo", mamy z tego "jakies korzysci" nie zachecaja do rzeczowej dyskusji z toba. Ale tak jak napisalem poprzednio poczekajmy na Afilateliste.


Cz kwi 22, 2021 21:05
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 01, 2020 15:01
Posty: 1701
Post Re: Czy Bóg stworzył homoseksualizm?
Dowiar napisał(a):
Stwierdzenie, że część mojego tekstu to po prostu nieprawda - to żaden argument!

Przecież Ci napisał. Homoseksualizm występuje u wielu zwierząt. U naszych najbliższych krewnych szympansów bonobo zachowania homoseksualne są powszechne.
Cytuj:
Pies z zadowoleniem rzuca się na nogę właściciela i wykonuje ruchy frykcyjne, tzn. że jest nogoseksualistą i wymyślił to sam Bóg! :-D :brawo: :brawo: :brawo:
Nie. To się nazywa masturbacja.

Cytuj:
Zwierzę nie wie kogo "obrabia" czy co "obrabia", bo nie jest tego świadome. Zwierzę to maszyna biologiczna, której wszystko jedno, jak nie ma dostępu do samiczki to wszystko co się rusza jest tak samo dobre.

Przypominam że też jesteś zwierzęciem i też jesteś biologiczną maszyną. To że pociągają Cię kobiety to efekt procesów biologicznych. Uszkodzenie w mózgu mogłoby sprawić że przestałbyś czuć taki pociąg. Znany jest na przykład przypadek u którego guz mózgu wywoływał pedofilię. Jedyne co nas odróżnia od zwierząt to wyższy poziom samoświadomości, inteligencja czy lepsza umiejętność przewidywania konsekwencji swoich czynów. Zwierzęta w różnym stopniu też mają te umiejętności. Maja też uczucia a niektóre poczucie moralności. To nie jest więc kwestia tego że jesteśmy diametralnie inni od reszty zwierząt.
Cytuj:
Ciekawe czy były robione jakieś badania na temat lesbijskich skłonności suk, ale jakoś nigdzie nie spotkałem i nie widziałem. Nikt o tym nie mówi. Homo kobiety są w gorszej sytuacji niż homo faceci, bo nikt tego nie widział i nie mogą się powoływać na ten casus.
Masz rację że homoseksualizm jest znacznie lepiej przebadany u samców - także u ludzi. Być może dlatego że u ludzi wywołuje więcej emocji. Co do homoseksualizmu kobiecego u zwierząt to znane są takie przypadki w tym także u szympansów. O sukach nic nie słyszałem.

Cytuj:
Jeżeli homoseksualista, nie widzi różnicy między sobą i zwierzęciem to wówczas nawet nie musi szukać usprawiedliwień w tłumaczeniu, że homoseksualizm stworzył Bóg, bo zwierzę nie ma świadomości, ani wiary w istnienie Boga.
To nie homoseksualista musi szukać usprawiedliwienia. To religia daje powód do oskarżenia - bezsensownego.

Cytuj:
Czy zdają sobie sprawę z tego co robią, chociaż być może nie zdają sobie sprawy z konsekwencji, no to może potrzebna im jest Ideologia dobrze spreparowana na użytek ich działań? Jestem ciekaw co odpowiesz na to pytanie?
Kto czy zdaje sobie sprawę? Jakie konsekwencje masz na myśli?

Cytuj:
Temat w którym piszemy, może być bardzo dobrym wsparciem dla początkujących, albo wahających się homoseksualistów, który im tłumaczy i daje argumenty oraz uspakaja ich wątpliwości leczyć się czy zostać twardym homo.
powiem tak - jeśli kogoś pociąga tylko ta sama płeć to żadne argumenty nic tu nie zmienią, niezależnie czy jest początkujący czy nie. A dla osób które są bi to mam nadzieję że wybiorą to co dla nich dobre.
Cytuj:
Dlatego pytam się co niektórych o ich motywację, bo pomimo tego, że są hetero, to mocno bronią i robią to zawodowo. Jeżeli ktoś robi coś zawodowo, to może i ma z tego jakieś korzyści, to tylko moje przypuszczenie i zapytanie?
oprócz troski o innych ludzi nie mam żadnego interesu żeby bronić homoseksualistów. Po prostu uważam że dobrze żeby każdy miał prawo iść własną drogą i nie być za to piętnowanym. Poza tym uważam że kryptohomoseksyalisci wchodząc w związki hetero robią krzywdę sobie a przede wszystkim partnerowi.
Geje uciekający do seminariów i klasztorów też.


Cz kwi 22, 2021 22:08
Zobacz profil

Dołączył(a): So kwi 10, 2021 15:53
Posty: 377
Post Re: Czy Bóg stworzył homoseksualizm?
Cytuj:

Cytuj:
Pies z zadowoleniem rzuca się na nogę właściciela i wykonuje ruchy frykcyjne, tzn. że jest nogoseksualistą i wymyślił to sam Bóg! :-D :brawo: :brawo: :brawo:
Nie. To się nazywa masturbacja.


Śmieszne przecież pies nie wie, w odróżnieniu od człowieka, że się masturbuje, dlatego jest mu wszystko jedno. Ja widzę w sobie różnicę między psem a człowiekiem, owszem mam ciało, ale nie tylko. Mam coś co pozwala mi przeciwstawić się dyktatowi genów w odróżnieniu od zwierzęcia, które musi tylko ulegać programowi biologicznemu, dlatego nie ma Wolnej Woli. Człowiek może wypracować na bazie wiary (zwierzę nie ma) charakter i siłę woli. Jezus jest dla mnie najwyższym autorytet po tym jak rzekł - niech Twoje Tak będzie Tak, a Twoje Nie niech będzie Nie, wszystko inne od Złego pochodzi! Po tych słowach ja nie mam nic do dodania.

Cytuj:
Przypominam że też jesteś zwierzęciem i też jesteś biologiczną maszyną. To że pociągają Cię kobiety to efekt procesów biologicznych. Uszkodzenie w mózgu mogłoby sprawić że przestałbyś czuć taki pociąg. Znany jest na przykład przypadek u którego guz mózgu wywoływał pedofilię. Jedyne co nas odróżnia od zwierząt to wyższy poziom samoświadomości, inteligencja czy lepsza umiejętność przewidywania konsekwencji swoich czynów. Zwierzęta w różnym stopniu też mają te umiejętności. Maja też uczucia a niektóre poczucie moralności. To nie jest więc kwestia tego że jesteśmy diametralnie inni od reszty zwierząt.


Ty wiesz, jak i o czym myśli zwierzę, masz dostęp do badań z urządzeń, które czytały myśli zwierząt, masz z tego jakieś nagrania i video? Jest to gdzieś opisane w literaturze naukowej?

Cytuj:
To nie homoseksualista musi szukać usprawiedliwienia. To religia daje powód do oskarżenia - bezsensownego.


Gdyby homoseksualiści byli tacy niewinni, to bym ich bronił. To lobbing, elitarne grupy, władza, kumoterstwo i coraz mocniejsza dyskryminacja dawnej obyczajowości. To interesy - każda grupa walczy o wpływy, nie jestem naiwny żeby wierzyć, że to są ludzie, którzy nie walczą o władzę z powodu swojej orientacji, rozumując ich kategoriami - jeżeli byli prześladowani tysiące lat i teraz mają coraz większe swobody, to dlaczego się nie zemścić i zdobyć władzę, przy pomocy której można żyć spokojnie ograniczając coraz mocniej tych, którzy mogliby stanowić zagrożenie dla ich swobód. Jest to naturalne, że kto zdobywa władzę zaczyna uciskać przeciwnika, to jest norma polityczna.

Mnie nie przeszkadza to, że ktoś jest gejem, mnie przeszkadza to, że pewnego dnia obudzę się z prawem, które zabroni mi być heteroseksualnym, lub ograniczy mi swobody z tego powodu, a w tym czasie homoseksualiści będą cieszyć się pełnią praw i swobód i będą innym narzucać jak mają żyć. Idziemy w kierunku ucisku ludzi heteroseksualnych, gdybyśmy pisali na forach holenderskich zapewne byłbym już namierzony za swoje wypowiedzi i doprowadzony do centrum resocjalizacyjnego, skazany na pół roku reedukacji w zamknięciu. To takiej wolności sobie życzysz w Polsce i takich swobód. Polska zawsze była najbardziej tolerancyjnym krajem dla gejów w porównaniu do innych krajów.

Cytuj:
Kto czy zdaje sobie sprawę? Jakie konsekwencje masz na myśli?


Konsekwencje są takie, że jeżeli homoseksualiści przejmą władzę to nie mają żadnych zahamowań, ponieważ nie trzymają się prawa naturalnego, a tylko w nim są zasady chroniące ludzkość. To zniszczy ludzkość jak ich samych, gdy byli marginałami, to społeczeństwo sobie radziło, bo istnieje homeostat społeczny, homoseksualiści są go pozbawieni mogą korzystać z niego w społeczeństwie heteroseksualnym, które wyznacza im ich miejsce jako mniejszości, żyją sobie, siedzą cicho i nikomu to nie przeszkadza. To wówczas jest regulowane. Jeżeli homoseksualiści zaczynają się lansować publicznie i rwą się do władzy to stanie się rzecz straszna, ten homeostat zniknie, nic nie będzie ważne tylko homoseksualizm. To Hydra wypuszczona w świat, to otwarta puszka Pandory, która zeżre wszystko na swojej drodze, a w końcu samą siebie!

Cytuj:
Oprócz troski o innych ludzi nie mam żadnego interesu żeby bronić homoseksualistów. Po prostu uważam że dobrze żeby każdy miał prawo iść własną drogą i nie być za to piętnowanym. Poza tym uważam że kryptohomoseksyalisci wchodząc w związki hetero robią krzywdę sobie a przede wszystkim partnerowi.
Geje uciekający do seminariów i klasztorów też.


Jeżeli jesteś tak troskliwy, to nie widzisz jeszcze zagrożenia dla siebie i swojej rodziny, postaraj się popatrzeć głębiej i dalej w przyszłość, o której tak mówisz, że chciałbyś ją poznać. Zapamiętaj moje słowa, ja już mam bliżej niż dalej do końca moich dni tutaj, ale Ty tego doczekasz i Twoje dzieci. Obyś nie poczuł się zmuszany do tego czego tak teraz mocno bronisz, co może wyjść Ci boleśnie bokiem! Jesteś niegłupi... ale...


Cz kwi 22, 2021 23:39
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sty 08, 2018 21:10
Posty: 384
Post Re: Czy Bóg stworzył homoseksualizm?
Cytuj:
Gdyby homoseksualiści byli tacy niewinni, to bym ich bronił. To lobbing, elitarne grupy, władza, kumoterstwo i coraz mocniejsza dyskryminacja dawnej obyczajowości. To interesy - każda grupa walczy o wpływy, nie jestem naiwny żeby wierzyć, że to są ludzie, którzy nie walczą o władzę z powodu swojej orientacji, rozumując ich kategoriami - jeżeli byli prześladowani tysiące lat i teraz mają coraz większe swobody, to dlaczego się nie zemścić i zdobyć władzę, przy pomocy której można żyć spokojnie ograniczając coraz mocniej tych, którzy mogliby stanowić zagrożenie dla ich swobód. Jest to naturalne, że kto zdobywa władzę zaczyna uciskać przeciwnika, to jest norma polityczna.
o to to to, dokładnie. Zupełnie jak czarni po zniesieniu niewolnictwa w Ameryce, przecież mieli nawet prezydenta, na szczęście Trump powstrzymał eksterminację bialego człowieka w Układzie Słonecznym. Albo nawet takie kobiety, wypuściliśmy je z kuchni, dali prawo edukacji i teraz taka Merkel trzęsie piątą rzeszą.


Pt kwi 23, 2021 3:56
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sty 08, 2018 21:10
Posty: 384
Post Re: Czy Bóg stworzył homoseksualizm?
Rotfl, przeczytalem reszte tego co napisales. Tak można "argumentować" o wszystkim, wstawić dowolną nazwę i napisać długą historyjkę co by było gdyby. Dyskutujesz z dorosłymi ludzi, argumentuj na podstawie rzeczywistych zdarzeń, a nie bajek. Albo zwyczajnie przyznaj, że jesteś uprzedzony i ci z tym dobrze, bo ukrywanie tego ci nie wychodzi


Pt kwi 23, 2021 4:09
Zobacz profil
Post Re: Czy Bóg stworzył homoseksualizm?
Alugard napisał(a):
Cytuj:
Gdyby homoseksualiści byli tacy niewinni, to bym ich bronił. To lobbing, elitarne grupy, władza, kumoterstwo i coraz mocniejsza dyskryminacja dawnej obyczajowości. To interesy - każda grupa walczy o wpływy, nie jestem naiwny żeby wierzyć, że to są ludzie, którzy nie walczą o władzę z powodu swojej orientacji, rozumując ich kategoriami - jeżeli byli prześladowani tysiące lat i teraz mają coraz większe swobody, to dlaczego się nie zemścić i zdobyć władzę, przy pomocy której można żyć spokojnie ograniczając coraz mocniej tych, którzy mogliby stanowić zagrożenie dla ich swobód. Jest to naturalne, że kto zdobywa władzę zaczyna uciskać przeciwnika, to jest norma polityczna.

Znasz metodę w jaki sposób zmusić wyborców do oddawania głosów na lobby lgbt...a może te 2-3% społeczności siłowo przejmie władzę :D


Pt kwi 23, 2021 7:11
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 01, 2020 15:01
Posty: 1701
Post Re: Czy Bóg stworzył homoseksualizm?
Dowiar napisał(a):
Śmieszne przecież pies nie wie, w odróżnieniu od człowieka, że się masturbuje, dlatego jest mu wszystko jedno.
nie jest mu wszystko jedno.

Cytuj:
Ja widzę w sobie różnicę między psem a człowiekiem, owszem mam ciało, ale nie tylko. Mam coś co pozwala mi przeciwstawić się dyktatowi genów w odróżnieniu od zwierzęcia, które musi tylko ulegać programowi biologicznemu, dlatego nie ma Wolnej Woli. Człowiek może wypracować na bazie wiary (zwierzę nie ma) charakter i siłę woli. Jezus jest dla mnie najwyższym autorytet po tym jak rzekł - niech Twoje Tak będzie Tak, a Twoje Nie niech będzie Nie, wszystko inne od Złego pochodzi! Po tych słowach ja nie mam nic do dodania.
To co nas odróżnia od psów to lepiej rozwinięty mózg. Uszkodzenie mózgu, chorobą lub zaburzenie procesów biochemicznych może sprawić że stracisz wyższe funkcje mózgu.

Cytuj:
Ty wiesz, jak i o czym myśli zwierzę, masz dostęp do badań z urządzeń, które czytały myśli zwierząt, masz z tego jakieś nagrania i video? Jest to gdzieś opisane w literaturze naukowej?
mam dostęp do eksperymentów np. na małpach.

Cytuj:
Gdyby homoseksualiści byli tacy niewinni, to bym ich bronił. To lobbing, elitarne grupy, władza, kumoterstwo i coraz mocniejsza dyskryminacja dawnej obyczajowości. To interesy - każda grupa walczy o wpływy, nie jestem naiwny żeby wierzyć, że to są ludzie, którzy nie walczą o władzę z powodu swojej orientacji, rozumując ich kategoriami - jeżeli byli prześladowani tysiące lat i teraz mają coraz większe swobody, to dlaczego się nie zemścić i zdobyć władzę, przy pomocy której można żyć spokojnie ograniczając coraz mocniej tych, którzy mogliby stanowić zagrożenie dla ich swobód. Jest to naturalne, że kto zdobywa władzę zaczyna uciskać przeciwnika, to jest norma polityczna.

Jedyne środowisko jakie znam w którym rządzi lobby homoseksualne to kościół katolicki;) czytałeś Sodomę ? Słyszałeś ostatnio sprawę biskupa Czai? Dlaczego w KK takie patologie mają miejsce? Pewnie dlatego że geje mają tam większość, panuje zmowa milczenia i ściśle podporządkowanie hierarchiczne.
Podobne patologie z heteroseksualistami też się zdarzają np w Hollywood, w sektach czy w polityce. W każdym środowisku są ludzie lepsi i gorsi ale niektóre środowiska sprzyjają patologii. Czy homoseksualiści mogą się odegrać na hetero jak czarnoskórzy w RPA? Raczej nie bo homoseksualiści to jakieś 5% raczej przewrotu nie zrobią;)

Cytuj:
Mnie nie przeszkadza to, że ktoś jest gejem, mnie przeszkadza to, że pewnego dnia obudzę się z prawem, które zabroni mi być heteroseksualnym, lub ograniczy mi swobody z tego powodu, a w tym czasie homoseksualiści będą cieszyć się pełnią praw i swobód i będą innym narzucać jak mają żyć. Idziemy w kierunku ucisku ludzi heteroseksualnych, gdybyśmy pisali na forach holenderskich zapewne byłbym już namierzony za swoje wypowiedzi i doprowadzony do centrum resocjalizacyjnego, skazany na pół roku reedukacji w zamknięciu. To takiej wolności sobie życzysz w Polsce i takich swobód. Polska zawsze była najbardziej tolerancyjnym krajem dla gejów w porównaniu do innych krajów.
Co za bzdury pleciesz. Nikt nikomu nie zabrania być hetero. To walka o równouprawnienie a nie o dominację. W Holandii przecież masz pełną wolność. Może i są środowiska LGBT które są przewrażliwione i obrona w wolność słowa ale to tak samo jak np środowiska katolickie. Ja że swoimi poglądami zostałem zbanowany kilkukrotnie na katolickich forach ( to ktoś polacul jako wyjątkowo otwarte na dyskusję i jak na razie się sprawdza). Ale wracając do tematu to zauważ z w Holandii pan doktor z artykułu który wrzuciłeś na poprzedniej stronie działa i nikt go do więzienia nie wsadził ani nawet nie zakazal praktyki - mimo że mam pewne obawy co do jego etyki pracy.

Cytuj:
Konsekwencje są takie, że jeżeli homoseksualiści przejmą władzę to nie mają żadnych zahamowań, ponieważ nie trzymają się prawa naturalnego, a tylko w nim są zasady chroniące ludzkość. To zniszczy ludzkość jak ich samych, gdy byli marginałami, to społeczeństwo sobie radziło, bo istnieje homeostat społeczny, homoseksualiści są go pozbawieni mogą korzystać z niego w społeczeństwie heteroseksualnym, które wyznacza im ich miejsce jako mniejszości, żyją sobie, siedzą cicho i nikomu to nie przeszkadza. To wówczas jest regulowane. Jeżeli homoseksualiści zaczynają się lansować publicznie i rwą się do władzy to stanie się rzecz straszna, ten homeostat zniknie, nic nie będzie ważne tylko homoseksualizm. To Hydra wypuszczona w świat, to otwarta puszka Pandory, która zeżre wszystko na swojej drodze, a w końcu samą siebie!

Nie dramatyzuj. Mamy demokrację więc nie spodziewaj się że 5 % mniejszości przejmie władzę. Nawet jeśli to na następną kadencję można władze zmienić. Ale nawet gdyby rządzili homoseksualiści to jakich dyskryminacji się spodziewasz?

Cytuj:
Jeżeli jesteś tak troskliwy, to nie widzisz jeszcze zagrożenia dla siebie i swojej rodziny, postaraj się popatrzeć głębiej i dalej w przyszłość, o której tak mówisz, że chciałbyś ją poznać. Zapamiętaj moje słowa, ja już mam bliżej niż dalej do końca moich dni tutaj, ale Ty tego doczekasz i Twoje dzieci. Obyś nie poczuł się zmuszany do tego czego tak teraz mocno bronisz, co może wyjść Ci boleśnie bokiem! Jesteś niegłupi... ale...
Moim zdaniem przemawia przez Ciebie nieuzasadniony strach przed tym co obce. Nie ma żadnych podstaw żeby wieszczyć czarne scenariusze.


Pt kwi 23, 2021 7:45
Zobacz profil

Dołączył(a): So kwi 10, 2021 15:53
Posty: 377
Post Re: Czy Bóg stworzył homoseksualizm?
Cytuj:
To co nas odróżnia od psów to lepiej rozwinięty mózg. Uszkodzenie mózgu, chorobą lub zaburzenie procesów biochemicznych może sprawić że stracisz wyższe funkcje mózgu.


Człowiek odróżnia się ludzkie zwierzę niczym.

Cytuj:
Jedyne środowisko jakie znam w którym rządzi lobby homoseksualne to kościół katolicki;) czytałeś Sodomę ? Słyszałeś ostatnio sprawę biskupa Czai? Dlaczego w KK takie patologie mają miejsce? Pewnie dlatego że geje mają tam większość, panuje zmowa milczenia i ściśle podporządkowanie hierarchiczne.
Podobne patologie z heteroseksualistami też się zdarzają np w Hollywood, w sektach czy w polityce. W każdym środowisku są ludzie lepsi i gorsi ale niektóre środowiska sprzyjają patologii. Czy homoseksualiści mogą się odegrać na hetero jak czarnoskórzy w RPA? Raczej nie bo homoseksualiści to jakieś 5% raczej przewrotu nie zrobią;)


Homoseksualiści to szczególna kasta, gdyż nie mają na nich wpływu kobiety, wszystko jest zamknięte w kręgu facetów. Ty musisz liczyć się ze zdaniem żony we wszystkim, czyli z jej nastrojami miesiączki. W ich kręgu wszystko zamknięte jest tylko w obszarze męskiej energii, nie ma problemu żeńskiej histerii i to ma swoje znaczenie w osiąganiu celów grupowych. To jest sprawne wojsko. Najważniejszym motywem podbojów Aleksandra Macedońskiego, było zdobywanie wciąż nowych pięknych kochanków, a jego przyboczna gwardia składała się wyłącznie z homoseksualistów, którym wierzył bardziej niż innym, bo dzielił się z nimi zdobyczami, mieli wspólną słabość i tajemnice orgii i to ich łączyło bardziej niż z innymi. Ludzie z inna orientacją, wychodzący poza prawo naturalne, mają większe skłonności do okrucieństwa niż ludzie powiązani z druga płcią. Nie na dramo mówi się, że kobiety łagodzą konflikty, mają to w naturze, mężczyźni są z natury agresywni (to problem chromosomów) i histeria nie jest ich napędem. Kobiety zawsze mają na względzie dobro ich potomstwa. Pary homoseksualne nie mają dzieci w sensie naturalnym, mężczyźni mogą być oczywiście sentymentalni, ale w hormonach tego nie mają, to co mają naturalnie kobiety, czyli opiekuńczość.

Cytuj:
Co za bzdury pleciesz. Nikt nikomu nie zabrania być hetero.


Odpowiem z tego samego poziomu co Ty. Jesteś ślepy, że tego nie widzisz. Na razie nikt nie zabrania wprost, ale już są próby ograniczania swobód i preferencji dla innych orientacji np przy zatrudnianiu i zwalnianiu z pracy.

Cytuj:
Nie dramatyzuj. Mamy demokrację więc nie spodziewaj się że 5 % mniejszości przejmie władzę. Nawet jeśli to na następną kadencję można władze zmienić. Ale nawet gdyby rządzili homoseksualiści to jakich dyskryminacji się spodziewasz?


Dramatem jest uczenie dzieci, że nie ma ojca i matki tylko jest partner 1 i partner 2. To jest kłócenie rodziców naturalnych z ich dziećmi, podważanie autorytetu rodziców wpędza w inne ręce dzieci. Toffler w swoich pracach z lat 60 tych zapowiadał, że w 2000 roku w każdej rodzinie będzie po 1 homoseksualiście i 1 lesbijce, skąd on to wiedział?

Cytuj:
Moim zdaniem przemawia przez Ciebie nieuzasadniony strach przed tym co obce. Nie ma żadnych podstaw żeby wieszczyć czarne scenariusze.


Gdybym się bał to bym nie pisał na tym forum. Pewne rzeczy wydarzą się globalnie i nikt tego nie zmieni, a co i dlaczego, to niech każdy myśli indywidualnie.


Pt kwi 23, 2021 12:46
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 18, 2009 9:51
Posty: 3963
Post Re: Czy Bóg stworzył homoseksualizm?
Dowiar napisał(a):
Człowiek odróżnia się ludzkie zwierzę niczym.


Oczywiście, że człowiek odróżnia się od innych zwierząt. Niemniej pod względem biologicznym jest zwierzęciem. Małpy (bonobo i inne) są o tyle wdzięcznym gatunkiem, że przeprowadza się na nich wiele eksperymentów, które w odniesieniu do ludzi byłyby nieetyczne. Spora część psychologii behaviorystycznej bazuje na tym, teoria przywiązania (przełomowa w wielu aspektach dotyczących psychologii dzieci) bazuje na eksperymentach na makakach królewskich z roku 1957-

Cytuj:
Cytuj:
Jedyne środowisko jakie znam w którym rządzi lobby homoseksualne to kościół katolicki;) (...)


Homoseksualiści to szczególna kasta, gdyż nie mają na nich wpływu kobiety, wszystko jest zamknięte w kręgu facetów. Ty musisz liczyć się ze zdaniem żony we wszystkim, czyli z jej nastrojami miesiączki. W ich kręgu wszystko zamknięte jest tylko w obszarze męskiej energii, nie ma problemu żeńskiej histerii i to ma swoje znaczenie w osiąganiu celów grupowych.
(...)


Powoli zaczynam podejrzewać, czy nie jesteś trolem. Afilatelista twierdzi, że księża to środowisko rządzone przez homoseksualistów. A ty puszczasz opis homoseksualistów który, ironio bijąca w dzwony, pasuje do księży właśnie. Zamknięty krąg facetów, którzy nie liczą się ze zdaniem żony, jej nastrojami, miesiączkami, wszystko zamknięte w męskim kręgu... może jeszcze raz się zastanowisz, zanim następny raz skomentujesz?

Cytuj:
Pary homoseksualne nie mają dzieci w sensie naturalnym


Oczywiście, że pary homoseksualne nie mają wspólnych biologicznych dzieci. Natomiast równie oczywiste jest, że homoseksualiści mieli, mają i będą mieli biologiczne dzieci. Oczywiście albo z kontaktów typu hetero, albo przy pomocy nowoczesnej medycyny, probówek i surogatek.

Cytuj:
, mężczyźni mogą być oczywiście sentymentalni, ale w hormonach tego nie mają, to co mają naturalnie kobiety, czyli opiekuńczość.


Potwierdzasz stereotyp, że homofobia to w większości gejofobia, natomiast lesbijki jako dwie kobiety to, tego, sama naturalność i opiekuńczość. Cały Twój wywód powyższy był przeciw męskiemu homoseksualizmowi, jakby to tylko faceci miewali pociąg ku własnej płci.

Cytuj:
Cytuj:
Co za bzdury pleciesz. Nikt nikomu nie zabrania być hetero.


Odpowiem z tego samego poziomu co Ty. Jesteś ślepy, że tego nie widzisz. Na razie nikt nie zabrania wprost, ale już są próby ograniczania swobód i preferencji dla innych orientacji np przy zatrudnianiu i zwalnianiu z pracy.


Argument z tego samego gatunku, że parytety dla kobiet to wyrzucanie facetów z pracy.
Cytuj:
Cytuj:
Nie dramatyzuj. Mamy demokrację więc nie spodziewaj się że 5 % mniejszości przejmie władzę. Nawet jeśli to na następną kadencję można władze zmienić. Ale nawet gdyby rządzili homoseksualiści to jakich dyskryminacji się spodziewasz?


Dramatem jest uczenie dzieci, że nie ma ojca i matki tylko jest partner 1 i partner 2.


Był czas, że myślałem podobnie jak ty. Kiedy myśl o tym, że partner 1 + partner 2 opiekują się dzieckiem napawała mnie jakąś - niewytłumaczalną - odrazą. To znaczy nie widziałem nic zdrożnego w ojcu z dzieckiem. Ani matce z dzieckiem. Ale jak pomyśleć o dwóch tatusiach czy dwóch mamusiach, to jakieś dziwne dreszcze się pojawiały.

Wydoroślałem, zmądrzałem. Ważniejsze jest dwoje kochających rodziców niż dwoje patologicznych rodziców. Płeć rodzica 1 i rodzica 2 jest w tym względzie drugorzędna.

Cytuj:
To jest kłócenie rodziców naturalnych z ich dziećmi, podważanie autorytetu rodziców wpędza w inne ręce dzieci.


W kraju, w którym znajdowano dzieci w klatkach lub w beczkach, w ojczyźnie matki Madzi, taki argument jest nieco słaby.

Cytuj:
Toffler w swoich pracach z lat 60 tych zapowiadał, że w 2000 roku w każdej rodzinie będzie po 1 homoseksualiście i 1 lesbijce, skąd on to wiedział?


Może wiedział ze swoich badań, ilu hommoseksualistów siedzi w szafach i zakładał, że kiedyś z nich wyjdą?

Cytuj:
Gdybym się bał to bym nie pisał na tym forum. Pewne rzeczy wydarzą się globalnie i nikt tego nie zmieni, a co i dlaczego, to niech każdy myśli indywidualnie.


Dlaczego miałbyś się bać pisać na TYM forum? Masz jakieś obawy przed konspiracją homoseksualistów rządzących światem? To już pachnie jakąś spiskową teorią dziejów.

_________________
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
...

(Koh 3:1nn)


Pt kwi 23, 2021 14:18
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sty 08, 2018 21:10
Posty: 384
Post Re: Czy Bóg stworzył homoseksualizm?
Cytuj:
Homoseksualiści to szczególna kasta, gdyż nie mają na nich wpływu kobiety, wszystko jest zamknięte w kręgu facetów.
jak napisał Bert pasuje doskonale do księży czy zakonników. Oni nawet na płaszczyźnie zawodowej spotykają się głównie z innymi facetami i chłopcami.
Cytuj:
Ludzie z inna orientacją, wychodzący poza prawo naturalne, mają większe skłonności do okrucieństwa niż ludzie powiązani z druga płcią.
oczywiście masz na to twarde dane statystyczne, czy to po prostu prawda objawiona?
Cytuj:
Nie na dramo mówi się, że kobiety łagodzą konflikty
na darmo, to stereotyp.
Cytuj:
mają to w naturze, mężczyźni są z natury agresywni (to problem chromosomów) i histeria nie jest ich napędem.
to faceci w końcu mają duszę i wolną wolę, czy są bezwolnymi maszynami? A kobiecą histerię wyleczono wibratorami w zeszlym wieku :D
Cytuj:
Kobiety zawsze mają na względzie dobro ich potomstwa.
Zawsze. Te które opuszczają swoje dzieci po prostu nie potrafią tego okazać.
Cytuj:
Pary homoseksualne nie mają dzieci w sensie naturalnym, mężczyźni mogą być oczywiście sentymentalni, ale w hormonach tego nie mają, to co mają naturalnie kobiety, czyli opiekuńczość
pomijając, że to nieprawda i lohicznie to zdanie jest pozbawione sensu, to co z tego?


Pt kwi 23, 2021 15:12
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 01, 2020 15:01
Posty: 1701
Post Re: Czy Bóg stworzył homoseksualizm?
Dowiar napisał(a):
Człowiek odróżnia się ludzkie zwierzę niczym.

:?:

Cytuj:
Homoseksualiści to szczególna kasta, gdyż nie mają na nich wpływu kobiety, wszystko jest zamknięte w kręgu facetów. Ty musisz liczyć się ze zdaniem żony we wszystkim, czyli z jej nastrojami miesiączki. W ich kręgu wszystko zamknięte jest tylko w obszarze męskiej energii, nie ma problemu żeńskiej histerii i to ma swoje znaczenie w osiąganiu celów grupowych. To jest sprawne wojsko.
No to niezamężni faceci tym bardziej są groźni. Jest ich wiecej a też nie muszą się na kobiety oglądać;) nie chcę polecieć stereotypem ale wśród gejów to akurat potrafią być dramy gorsze niż u kobiet;)

Cytuj:
Najważniejszym motywem podbojów Aleksandra Macedońskiego, było zdobywanie wciąż nowych pięknych kochanków, a jego przyboczna gwardia składała się wyłącznie z homoseksualistów, którym wierzył bardziej niż innym, bo dzielił się z nimi zdobyczami, mieli wspólną słabość i tajemnice orgii i to ich łączyło bardziej niż z innymi.
Jakieś źródło? Aleksander był prawdopodobnie biseksualny. Bo żony można wytłumaczyć polityka, ale miał też kochanki. Motywacją Aleksandra nie było zdobywanie kochanków tylko władza i sława.

Cytuj:
Ludzie z inna orientacją, wychodzący poza prawo naturalne, mają większe skłonności do okrucieństwa niż ludzie powiązani z druga płcią. Nie na dramo mówi się, że kobiety łagodzą konflikty, mają to w naturze, mężczyźni są z natury agresywni (to problem chromosomów) i histeria nie jest ich napędem. Kobiety zawsze mają na względzie dobro ich potomstwa.
Nasz jakieś źródło na poparcie swoich twierdzeń że homoseksualiści są bardziej agresywni? Czy sam to wymyślasz?
Jakoś heteroseksualnym mężczyznom kobiety nie przeszkodziły w prowadzeniu wojen rzezi i innych okrucieństw.

Cytuj:
Pary homoseksualne nie mają dzieci w sensie naturalnym, mężczyźni mogą być oczywiście sentymentalni, ale w hormonach tego nie mają, to co mają naturalnie kobiety, czyli opiekuńczość.
generalnie tak, ale zdążą się mężczyźni bardziej opiekuńczy od kobiet i nieopiekuńcze kobiety. Bywa różnie.

Cytuj:
Odpowiem z tego samego poziomu co Ty. Jesteś ślepy, że tego nie widzisz. Na razie nikt nie zabrania wprost, ale już są próby ograniczania swobód i preferencji dla innych orientacji np przy zatrudnianiu i zwalnianiu z pracy.
Gdzie są te próby? W prawicowych mediach chyba tylko.

Cytuj:
Dramatem jest uczenie dzieci, że nie ma ojca i matki tylko jest partner 1 i partner 2. To jest kłócenie rodziców naturalnych z ich dziećmi, podważanie autorytetu rodziców wpędza w inne ręce dzieci.

Jeśli ktoś kłóci dzieci z rodzicami niezależnie czy jest homo czy hetero to źle.
Dramatem to jest nie mieć wcale rodziców. Z badań wynika że najkorzystniej mieć pełną i biologiczna rodzinę. Najgorzej nie mieć żadnej. Natomiast bycie wychowywanym przez parę homoseksualną jest po środku podobnie jak przez samotną matkę czy adoptowanych rodziców heteroseksualnych.

Cytuj:
Toffler w swoich pracach z lat 60 tych zapowiadał, że w 2000 roku w każdej rodzinie będzie po 1 homoseksualiście i 1 lesbijce, skąd on to wiedział?
A co u Ciebie jest? Bo u mnie nie ma.
Miał na myśli najbliższą rodzinę czy też siódmą wodę po kisielu?
Cytuj:
Gdybym się bał to bym nie pisał na tym forum. Pewne rzeczy wydarzą się globalnie i nikt tego nie zmieni, a co i dlaczego, to niech każdy myśli indywidualnie.
Złe geje nas dopadną! Będą czytali kto na forach co pisał i zrobią czarną listę! :D


Pt kwi 23, 2021 15:27
Zobacz profil

Dołączył(a): So kwi 10, 2021 15:53
Posty: 377
Post Re: Czy Bóg stworzył homoseksualizm?
Cytuj:
Motywacją Aleksandra nie było zdobywanie kochanków tylko władza i sława.


Po części racja, ale władza zawsze daje apanaże, co było tymi apanażami właśnie ładni chłopcy.

Cytuj:
Nasz jakieś źródło na poparcie swoich twierdzeń że homoseksualiści są bardziej agresywni? Czy sam to wymyślasz?
Jakoś heteroseksualnym mężczyznom kobiety nie przeszkodziły w prowadzeniu wojen rzezi i innych okrucieństw.


Ja nie napisałem, że są bardziej agresywni, nie mają kobiet, które naturalnie wygaszają agresję męską

Cytuj:
Gdzie są te próby? W prawicowych mediach chyba tylko.


Lewicowe są niewinne i czyste jak łza?

Cytuj:
Jeśli ktoś kłóci dzieci z rodzicami niezależnie czy jest homo czy hetero to źle.
Dramatem to jest nie mieć wcale rodziców. Z badań wynika że najkorzystniej mieć pełną i biologiczna rodzinę. Najgorzej nie mieć żadnej. Natomiast bycie wychowywanym przez parę homoseksualną jest po środku podobnie jak przez samotną matkę czy adoptowanych rodziców heteroseksualnych.


Jeżeli ktoś zamyka oczy i lekceważy zmiany w leksyce, to ma bielmo na oczach. Zawsze na początku było słowo jako ekwiwalent rzeczywistości - niosące archetyp), albo nic nie znaczące wprowadzające w zamieszanie hasło (puste martwe słowo nic nie znaczące, wprowadzające w błąd i zamieszane)!

Cytuj:
Cytuj:
Toffler w swoich pracach z lat 60 tych zapowiadał, że w 2000 roku w każdej rodzinie będzie po 1 homoseksualiście i 1 lesbijce, skąd on to wiedział?
A co u Ciebie jest? Bo u mnie nie ma.
Miał na myśli najbliższą rodzinę czy też siódmą wodę po kisielu?


Zapytaj się jego, lub jego uczniów, ale jak ktoś trzeźwo widzi, to zobaczy.

Cytuj:
Złe geje nas dopadną! Będą czytali kto na forach co pisał i zrobią czarną listę!


Bolszewickie faszystowskie metody są znane od dawna. Teraz neomarksizm się szykuje! A pod jaka flagą to zrobi to on już wie najlepiej.


Pt kwi 23, 2021 18:41
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 01, 2020 15:01
Posty: 1701
Post Re: Czy Bóg stworzył homoseksualizm?
Myślę że możemy zakończyć tą dyskusję. Homoseksualiści to ludzie tacy jak inni. Jedni są lepsi jedni gorsi. Ale twierdzenia że chcą przyjąć władzę nad światem i dyskryminować hetero to jest teoria spiskowa.


Pt kwi 23, 2021 19:43
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4590
Post Re: Czy Bóg stworzył homoseksualizm?
afilatelista napisał(a):
Jedyne środowisko jakie znam w którym rządzi lobby homoseksualne to kościół katolicki;)

To jest oszczerstwo i w taki sposób tutaj dyskutować nie będziemy. Jeśli tego nie odwołasz, będą kary regulaminowe.

afilatelista napisał(a):
czytałeś Sodomę ?

Czytałem "Sodomę", kupiłem tę książkę i bardzo teraz żałuję. To reportaż, który jest pamfletem, napisany przez aktywnego gaya i aktywistę środowisk gayowskich, który wszędzie widzi gayow.
Marketingowo rzecz zrobiona na poziomie, można się od niego uczyć.
Merytorycznie to dno i parę metrów mułu.

afilatelista napisał(a):
Słyszałeś ostatnio sprawę biskupa Czai?

Uwaga jak wyżej.

Alugard napisał(a):
jak napisał Bert pasuje doskonale do księży czy zakonników. Oni nawet na płaszczyźnie zawodowej spotykają się głównie z innymi facetami i chłopcami.


W Polsce tak, ale Kościół katolicki to nie tylko Polska.
Na płaszczyźnie zawodowej spotykam się z wieloma kobietami, nie tylko sekretarkami.
W urzędzie dekanatu w różnych działach pracuje 31 kobiet nie licząc sekretarek, nie liczę tez sekretarek w parafiach, przewodniczących rad parafialnych, pastoralne referentki i asystentki itd.
W parafiach również służba liturgiczna to także kobiety, dziewczyny nie mówiąc już o różnych grupach i stowarzyszeniach, wiec proszę nie pisać takich bzdetów.

_________________
ksiądz


Pt kwi 23, 2021 19:59
Zobacz profil

Dołączył(a): So kwi 10, 2021 15:53
Posty: 377
Post Re: Czy Bóg stworzył homoseksualizm?
Cytuj:
Myślę że możemy zakończyć tą dyskusję. Homoseksualiści to ludzie tacy jak inni. Jedni są lepsi jedni gorsi. Ale twierdzenia że chcą przyjąć władzę nad światem i dyskryminować hetero to jest teoria spiskowa.


Biedni homoseksualiści, aż się wzruszyłem po Twoich słowach nad ich losem! :brawo: :brawo: :brawo:

Mam prawo do zdania, że homo to ludzie inni. Ja nigdzie nie powiedziałem, że chcą władzy nad światem, to Ty tak stwierdziłeś. Ja tylko twierdzę, że każdy z nas ma libido dominandi i instynktownie szuka władzy nad innymi, to jest w instynkcie zapisane, odruch samca alfa w stadzie itd. Przecież sam stwierdziłeś, że człowiek to tylko zwierzę, bądź konsekwentny w swoich poglądach.

Twój wybór, nie musisz ze mną dyskutować. Wygląda na to, że powiedziałeś już ostatnie słowo i brak Ci argumentów.

Jest praktyka spiskowa dziejów, teoria nie ma żadnego znaczenia. Wszędzie gdzie są zbiorowości ludzkie znajdą się ludzie, którzy kombinują, jak się skrzyknąć i wykorzystać nieformalną organizację, aby poprawić sobie los i żyć wygodniej. Przykładem mafie. Może mafii też nie ma, które maja wpływy bardzo głęboki i szeroki. Są mafie nie tylko przestępcze, ale gospodarcze, polityczne i religijne.

Można wykorzystywać jednych i drugich i napuszczać ich na siebie i to jest właśnie praktyka spiskowa dziejów w myśl starej zasady "gdzie dwóch się bije trzeci korzysta". Machiavelli istniał i wielu ludzi korzysta z "Księcia" w praktyce, a w jakiej skali, to jest ukryte za różnymi zasłonami milczenia. Istnieje manipulacja, a jaki jest jej poziom to już inna sprawa i kto o tym coś wie? Nieformalne organizacje nie są zainteresowane, aby coś wiedziano o ich zamiarach, bo tracą skuteczność jak są odsłonięte.


Pt kwi 23, 2021 20:33
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 349 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 24  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL