Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 10:55



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 379, 380, 381, 382, 383, 384, 385 ... 435  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn paź 09, 2017 12:38
Posty: 1531
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
george45 napisał(a):
Ty tak, ale co mam zrobić z tymi "świętymi księgami". Kto przekona Bramina, że nie zostały pozbawione szacunku w mej wypowiedzi.

No cóż, w duchu jesteśmy różni, widocznie odebrał Twój przekaz zupełnie inaczej niż ja. :-(

_________________
"To jest moje przykazanie, abyście się wzajemnie miłowali tak jak Ja was umiłowałem" (J 15,12)


Cz mar 25, 2021 9:50
Zobacz profil
Post Re: Szczepionki robione ze zwłok abordowanych dzieci
bramin, w sumie to też jest nie na temat, ale tego wpisu nie usunąłeś.
viewtopic.php?p=1075351#p1075351

Widać nie jest tak szkodliwy dla KRK jak wydał Ci się ten mój nawiązujący do "Indeksu Ksiąg Zakazanych".
Tylko powinszować.


Pt kwi 16, 2021 19:51
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4586
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Believing, przepraszam, przeoczyłem post, który wskazałaś, rzeczywiście jest on OT.

Tutaj uwaga do Ciebie i innych użytkowników aby uwag, sugestii, pytań dotyczących moderowania, nie umieszczać w działach przeznaczonych do dyskusji.

Będę dawał ostrzeżenia starym wyjadaczom, którzy znają regulamin a mimo to w dalszym ciągu dyskutują z moderacją w wątkach do tego nieprzeznaczonych.

_________________
ksiądz


N kwi 18, 2021 7:35
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 01, 2020 15:01
Posty: 1701
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
afilatelista napisał(a):
Czyli nie masz żadnych dowodów. Bierzesz to z D.

bramin napisał(a):
afilatelista, dostajesz ostrzeżenie. Masz dyskutować a nie rozważać z jakiej części ciała Twój rozmówca bierze argumenty.

D to nie jest część ciała. To litera ;).


N kwi 18, 2021 8:07
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4586
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Taa, z pewnością miałeś na myśli literkę z alfabetu.

_________________
ksiądz


N kwi 18, 2021 8:32
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 01, 2020 15:01
Posty: 1701
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Może Dokumenty? Może Doktrynę? Niech każdy oceni z czego adresat tej wypowiedzi brał swoje argumenty;)


N kwi 18, 2021 14:07
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 03, 2015 12:30
Posty: 2000
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
afilatelista napisał(a):
Może Dokumenty? Może Doktrynę? Niech każdy oceni z czego adresat tej wypowiedzi brał swoje argumenty;)

Sam stwierdziłeś, że oponent nie ma żadnych dowodów, dlatego bierze je z D.- jak powszechnie wiadomo, za dowód uznaje się dokumenty jak również doktrynę, więc kolega leci w kulki udając Greka. Słabe to.

_________________
Otóż nic nie znaczy ten, który sieje, ani ten, który podlewa, tylko Ten, który daje wzrost - Bóg. 1 Kor 3, 7


N kwi 18, 2021 15:14
Zobacz profil

Dołączył(a): So kwi 10, 2021 15:53
Posty: 377
Post Re: Czy Bóg stworzył homoseksualizm?
Personalne uwagi w dyskusji są nieuniknione, inaczej to tylko gadka techniczna, ja staram się nikogo nie obrażać. Wszyscy patrzymy przez pryzmat siebie i to jest nieuniknione, chyba, że dyskusje sprowadzamy do technicznej wymiany informacji, wtedy wygląda jak rozmowa robotów. Uwagę do siebie przyjąłem! Nigdy nie ma idealnie, to jest tylko poziom idei, a w realizacji jest zawsze realnie.


Pn kwi 19, 2021 14:29
Zobacz profil

Dołączył(a): So kwi 10, 2021 15:53
Posty: 377
Post Re: Czy Bóg stworzył homoseksualizm?
bramin napisał(a):
KotSyberyjski, w taki sposób dyskutować nie będziemy. Dostajesz ostrzeżenie. Obowiązuje nas kultura wypowiedzi.


Bramin! Jaki jest konkretny zarzut wobec Kota Syberyjskiego?


Pn kwi 19, 2021 20:13
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4586
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Taki konkretny zarzut:
Cytuj:
Myślę, że jesteśmy zbyt "mali" aby rozważać co Bóg myśli w sprawie gdy jeden facet drugiemu wpuszcza węża do tyłka.


A Ciebie proszę, żebyś na przyszłość nie dyskutował z moderacją w wątkach do tego nieprzeznaczonych.

_________________
ksiądz


Wt kwi 20, 2021 14:56
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 02, 2020 14:28
Posty: 536
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Moderator bramin błyskawicznie reaguje, gdy ktoś śmie napisać oszczerstwo pod adresem KRK. Mam nadzieję ze równie sprawnie (bo o szybkości trudno pisać, jako że ta wypowiedź wisi już enty dzień) zareaguje na to oszczerstwo pod adresem homoseksualistów:

Dowiar napisał(a):
[Ludzie z inna orientacją, wychodzący poza prawo naturalne, mają większe skłonności do okrucieństwa niż ludzie powiązani z druga płcią.


viewtopic.php?p=1075675#p1075675

Swoją drogą, ciekawe ile powisiałaby na tym forum wypowiedź o treści „katolicy mają większe skłonności do okrucieństwa niż ludzie innych wyznań i ateiści” oczywiście podobnie jak oszczerstwo Dowiara, pozbawiona jakichkolwiek źródeł i dowodów - 5 minut?

_________________
Hasta la Victoria Siempre


Śr kwi 28, 2021 15:05
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4586
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
No_Pasaran napisał(a):
Moderator bramin błyskawicznie reaguje, gdy ktoś śmie napisać oszczerstwo pod adresem KRK.

Bramin oprócz moderowania ma tez inne zajęcia. Nie martw się, moja inkwizytorska czujność nie słabnie :D .
Każde nadużycie możesz zgłaszać w uwagach do moderacji, na PW lub zgłaszać post przez klikniecie w wykrzyknik.

_________________
ksiądz


Cz kwi 29, 2021 10:19
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 02, 2020 14:28
Posty: 536
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
I też to nadużycie zostało zgłoszone. Czy względem tego oszczerstwa pod adresem homoseksualistów można spodziewać się podobnej reakcji jak względem oszczerstw pisanych pod adresem katolików, tj. Zażądania udowodnienia pod rygorem osta?

_________________
Hasta la Victoria Siempre


Cz kwi 29, 2021 10:24
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Pytam się czy propagowanie zbrodniarzy i totalitarnych ustrojów na tym forum jest dozwolone? I zgodne z prawem Polskim?


So maja 01, 2021 7:39

Dołączył(a): So maja 14, 2011 18:46
Posty: 2603
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Quinque napisał(a):
Pytam się czy propagowanie zbrodniarzy i totalitarnych ustrojów na tym forum jest dozwolone? I zgodne z prawem Polskim?

Gdzie na tym forum propaguje się zbrodniarzy i ustroje totalitarne?
Pytania o prawo polskie (polskie - przymiotnik) należy kierować do prawników. Nie jestem prawnikiem, ale według mojej wiedzy art. 256 Kodeksu Karnego zabrania propagowania ustrojów, o których pisałeś. Wszystkie takie wypowiedzi na forum należy zgłaszać. Jeśli takie wypowiedzi zauważyłeś, zgłoś - napisz.

_________________
MODERATOR


So maja 01, 2021 10:41
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 379, 380, 381, 382, 383, 384, 385 ... 435  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL