Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr lip 28, 2021 5:17

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 385 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26
 Piłka nożna :) 
Autor Wiadomość

Post Re: Piłka nożna :)
W sobotę Górnik Łęczna gra z Garbarnią Kraków.

Cz lip 25, 2019 8:36

Kibicujesz Garbarni?

Cz sie 15, 2019 19:45

Piłka nożna może i fajnie wygląda w TV. Ale ile to trza się o robić przy przygotowaniu boiska itp. Zatrudnilem się jak gospodarz stadionowy. I dziś uszkodziłem blaszak wjeżdżając traktorem. Dobrze że moi szefowie są spoko. Pokazałem to zastępcy szefa i mówię mu "to teraz odpier***łem ładnie". A ten mi mówi że mam się nie przejmować i że się naprawi

Wt mar 10, 2020 20:46

Euro 2020 przeniesione na 2021 rok.

Wt mar 17, 2020 14:08

Oby ta cała obecna sytuacja jak najszybciej minęła i wszystko wróciło do normy

Pn kwi 20, 2020 9:20

Strona z pewnej katolickiej, niesedewakantystycznej witryny głęboko krytykująca sport, zwłaszcza zawodowy (po angielsku): http://www.chastitysf.com/q_sports.htm

Według tej witryny rywalizacja sportowa jest czymś bardzo złym... A ja ostatnio bardzo dużo czasu spędzałem, słuchając transmisji sportowych czy je oglądając (przede wszystkim chodziło o piłkę nożną) - nie chcę tu nikogo gorszyć!

Witryna http://www.chastitysf.com jest ogólnie bardzo silnie "ascetyczna" i wymagająca... Niestety, mogę czuć bunt wobec takich poglądów i mieć myśli, że to coś od Szatana, który chce uprzykrzyć życie ludziom.

Jeden ze spowiedników powiedział mi kiedyś, że oglądanie skoków narciarskich (więc nie chodzi tu co prawda o piłkę nożną, która jest w tytule tego wątku) w niedzielę to zasługa dla Nieba (czy coś podobnego). A skoki narciarskie są jeszcze bardziej niebezpieczne niż piłka nożna...

Z Maryją Zwyciężymy! Krzyżem wszystko zwyciężysz! Trójca Święta jest najważniejsza! Maria semper invicta! Wszyscy bądźmy w Niebie na wieki! Łaska uświęcająca, pokora, bezinteresowność, umiarkowanie. Niech was wsystkich Trójca Święta błogosławi!

Pt maja 07, 2021 15:04

Piłką nożną rządzą korporacje. Na boisku zaś rządzi inna religia, bez Boga, bez rasizmu, pacyfizm. Podział na religie które nas dzielą mają zostać za murami stadionów.

So maja 08, 2021 7:04

ga1robe napisał(a):
Piłką nożną rządzą korporacje. Na boisku zaś rządzi inna religia, bez Boga, bez rasizmu, pacyfizm. Podział na religie które nas dzielą mają zostać za murami stadionów.

Piłka nożna to rywalizacja, a przecież Bóg nie chce rywalizacji, chce żeby każdy był jego sługą, a gdzie ty widziałeś żeby niewolnik grał w piłkę?

So maja 08, 2021 17:16

niewazny12 napisał(a):
Według tej witryny rywalizacja sportowa jest czymś bardzo złym... A ja ostatnio bardzo dużo czasu spędzałem, słuchając transmisji sportowych czy je oglądając (przede wszystkim chodziło o piłkę nożną) - nie chcę tu nikogo gorszyć!

Ja widzę, ze według tej witryny prawie wszystko jest złe. Ponadto ten obrazek z Hillary Clinton na ich stronie niewiele ma wspólnego z chrześcijaństwem. To jacyś radykałowie czy wręcz fanatycy.
Robek napisał(a):
Bóg chce żeby każdy był jego sługą, a gdzie ty widziałeś żeby niewolnik grał w piłkę?

Dzisiejsza Ewangelia: "Już was nie nazywam sługami (...) ale nazwałem was przyjaciółmi". "Wy jesteście przyjaciółmi moimi".
Robciu jak zwykle zaczyna spamować.

N maja 09, 2021 17:17

Wczoraj byłem u spowiedzi i Komunii (po ponad roku). Nie chcę grzeszyć. Wczoraj był mecz w telewizji satelitarnej (angielska Premier League), ale nie oglądałem sportu, bo "bałem się", że oglądanie, słuchanie sportu, emocjonowanie się relacjami sportowymi to grzech (może nawet śmiertelny).

Kilka lat temu znalazłem też inną niż www.chastitysf.com witrynę, której autorzy podawali się za katolików, i krytykowała ona rywalizację sportową jeszcze mocniej, nazywała oglądanie sportu (przynajmniej rozgrywanego w niedzielę, katolickie dni świąteczne) grzechem śmiertelnym, witryna ta była sedewakantystyczna.

Z Maryją Zwyciężymy! Krzyżem wszystko zwyciężysz! Trójca Święta jest najważniejsza! Maria semper invicta! Wszyscy bądźmy w Niebie na wieki! Łaska uświęcająca, pokora, bezinteresowność, umiarkowanie. Niech was wsystkich Trójca Święta błogosławi!

Śr maja 12, 2021 18:25
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 385 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26