Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N paź 17, 2021 5:33



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 
 Dziwne zachowanie orgranizmu po szpitalu psychiatrycznym 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Cz lip 01, 2021 23:36
Posty: 4
Post Dziwne zachowanie orgranizmu po szpitalu psychiatrycznym
Witam
Nazywam się Ania i mam bardzo poważny problem,a mianowicie nie mogę schudnąć ani leki na mnie nie działają.
Po uzależnieniu od leków na sennych,mianowicie klonazepamu trafiłam do szpitala psychiatrycznego.
Przez pierwszy tydzień dostawałam leki w zastrzykach,prawie cały czas spałam i nic nie jadłam byłam dosyć chuda.Po tygodniu zaczęli mi podawać leki w tabletkach bardzo duże ilości 3x dziennie.Z powodu depresji zaczęłam dużo jeść (mama dowoziła mi jedzenie). Jadłam dużo i dobrze spałam do około 4 tygodnia,jak nagle poczułam zapchanie i brak apetytu,dużo również przytyłam.Postanowiłam że nie będę nic prawie jeść przez następne tygodnie.W szpitalu byłam jeszcze 3 tygodnie (w sumie razem 7 tygodni). Przez te 3 tygodnie nic nie schudłam,ani kilograma!,dodatkowo przestałam spać,nie mogłam usnąć spałam tylko 2 godziny dziennie ,jakby leki przestały działać.Miałam duże ciśnienie ,lekarze podawali mi leki dożylnie,jednak nie mogli mi zbić tego ciśnienia jakby każdy lek podawany do mojego organizmu nie działał.W moim pokoju i na od dziale był satanista,zastanawiałam się czy aby nie wysłał na mnie jakieś złe moce,bo jak nie mogą działać na człowieka leki ,ani nie można schudnąć nic nie jedząc i nie pijąc.Po wyjściu ze szpitala myślałam że to może leki,które mi podawali tak na mnie działają.Po powrocie już nie brałam tych leków,mimo to dalej mój organizm nie chudł,jadłam wtedy około 1000 kalorii dziennie,dodatkowo nadal nie mogłam spać.Postanowiłam pójść do lekarza po jakieś inne leki na sene,ponieważ fatalnie się czułam śpiąc 1-2h dziennie,dostałam xanax ,niestety nic to nie dało,próbowałam różnych dawek,postanowiłam zmienić lek dostałam zolpidem i tutaj również po tym leku nie mogłam usnąć ,próbując różnych dawek.Postanowiłam zrobić test,nic nie jedząc i nic nie pijąc przez tydzień i co dziennie się ważąc.Efekt po 7 dniach ta sama waga,przedłużyłam ten eksperyment do 14 dni,po 14 dniach bez zmian.Chodziłam tak od lekarza do lekarz, psychiatra,internista,cardiolog ,każdy nie wiedział o co chodzi z moim organizmem.
Proszę o pomoc i jakąś rade bo nie wiem co robić jak tak dalej będzie to popełnię samobójstwo,przeraża mnie to dziwne zachowanie organizmu.
Czy to jakiś znak od Boga,czy to ten satanista w szpitalu zesłał na mnie złe moce,czy ktoś zesłał na mnie jakąś klon twe czy ktoś mój organizm zaczarował.
Proszę o porady
dziękuję


Cz lip 01, 2021 23:57
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 04, 2012 15:51
Posty: 14728
Post Re: Dziwne zachowanie orgranizmu po szpitalu psychiatrycznym
Niestety, musisz poszukac pomocy lekarza. Byc moze powinnas wrocic na oddzial?
Dlaczego nie bralas lekow? Lekarz ci tak zalecil?
Wyleczylas depresje?
Mialas przedtem anoreksje?
Moze wczesniejsze uzaleznienie od kekow nasennych powoduje, ze inne na ciebie nie dzialaja?
To wszystko mozesz wyjasnic tylko z lekarzem, ktory ma cala twoja dokumentacje. Nie da sie nic wyjasnic pytajac przypadkowych ludzi na ulicy czy w internecie.

Waga ciala nie jest warta tego, zeby umrzec. Naprawde.
Im mnie kalorii dostarczasz organizmowi tym bardziej przestawia sie on na magazynowanie wszystkiego, co dostanie.
Bez picia nie da sie dlugo zyc. Woda nie ma kalorii.

A w sataniste i jego klatwy nie wierze. Latwiej szukac winy na zewnatrz niz przyznac, ze sa jakies zaburzenia psychiczne. Tyle, ze te mozesz wyleczyc.


Pt lip 02, 2021 7:19
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 2742
Post Re: Dziwne zachowanie orgranizmu po szpitalu psychiatrycznym
Kael dobrze tu prawi.
Chciałbym Cię jednak prosić abyś nie szukała tutaj porad bo to nie jest odpowiednie miejsce.

Proszę iść na terapię i nie eksperymentować z własnym ciałem. Jak masz do tego jakies duchowe problemy to poszukaj odpowiedniego księdza, który mógłby Ci te sprawy z "opętaniem" jakoś wyprostować.
Jeśli ktoś z użytkowników chciałby z Tobą porozmawiać to moze pisać do Ciebie na PW.
Wierzący użytkownicy będą sie za Ciebie modlić a niewierzący o Tobie myśleć. Mam taką nadzieję :)

Ze względu na dobro innych użytkowników, którzy mają podobne problemy zamykam temat.

_________________
MODERATOR


Pt lip 02, 2021 12:50
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 3 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL