Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt kwi 16, 2024 16:48



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
 Prywatne objawienia 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Śr sie 08, 2018 19:39
Posty: 619
Post Re: Po co Bóg stworzył ludzi, o których wiedział, że zostaną
Czytam na bieżąco Orędzia do Żywego Płomienia i Bóg Ojciec mówi w nich, że obecnie około 93% ludzi po śmierci idzie do Czyścca. Czyli do Piekła trafia znikoma w sumie ilość ludzi.
To prawda, że Bóg chce zbawić każdego i może finalnie mu się to uda.
W kwestii wyboru za życia na Ziemi swojego losu dalej upieram się przy swoim, ze tego wyboru nie ma, bo nie wiemy jacy jesteśmy w oczach Boga. A poza tym w Niebie nie ma cierpienia i na Nowej Ziemi też nie będzie cierpienia, więc pojawia się pytanie dlaczego nie mogło być tak od razu.


Pt cze 10, 2022 13:02
Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Po co Bóg stworzył ludzi, o których wiedział, że zostaną
Bóg przedstawił mu dokładne statystyki?
Z drugiej strony 7% (minus np. 0.1 którzy idą bezpośrednio do Nieba nawet bez czyścca) to nie tak znikomo, nie tylko Hitler i Stalin

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Pt cze 10, 2022 13:10
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr sie 08, 2018 19:39
Posty: 619
Post Re: Po co Bóg stworzył ludzi, o których wiedział, że zostaną
Polecam wszystkim czytanie orędzi do Żywego Płomienia, orędzia są kierowane od Boga Ojca, Jezusa Chrystusa, Ducha Świętego i Matki Boskiej. Jak był u mnie ksiądz po kolędzie i się go zapytałem czy są prawdziwe to powiedział, że jeżeli się zgadzają z Pismem Świętym to mogą być prawdziwe. W orędziach Bóg Ojciec już parę razy się natknąłem mówi, że 93.3% ludzi w obecnych czasach idzie do Czyścca.


Pt cze 10, 2022 21:12
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 25, 2007 1:31
Posty: 2733
Post Re: Po co Bóg stworzył ludzi, o których wiedział, że zostaną
No to sie nie zgadzaja bo w PS nic o tych procentach nie ma. A jak z tymi wyborami - mozesz tu na ziemi wybierac czy nie?


Pt cze 10, 2022 22:42
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr sie 08, 2018 19:39
Posty: 619
Post Re: Po co Bóg stworzył ludzi, o których wiedział, że zostaną
W orędziu Boga Ojca jest napisane, że chodzi o czasy obecne a Biblia odnosi się przeważnie do dalekiej przeszłości.
Ok jeżeli mogę za życia na Ziemi wybrać swój dalszy los to jakimi czynami jestem w stanie sobie to zapewnić ?


So cze 11, 2022 11:38
Zobacz profil
Post Re: Po co Bóg stworzył ludzi, o których wiedział, że zostaną
i tak lepiej tam niż tutaj na ziemi :)


So cze 11, 2022 12:39
Post Re: Po co Bóg stworzył ludzi, o których wiedział, że zostaną
Kapral135 napisał(a):
Polecam wszystkim czytanie orędzi do Żywego Płomienia, orędzia są kierowane od Boga Ojca, Jezusa Chrystusa, Ducha Świętego i Matki Boskiej. Jak był u mnie ksiądz po kolędzie i się go zapytałem czy są prawdziwe to powiedział, że jeżeli się zgadzają z Pismem Świętym to mogą być prawdziwe. W orędziach Bóg Ojciec już parę razy się natknąłem mówi, że 93.3% ludzi w obecnych czasach idzie do Czyścca.

To jest strona chrześcijanina lefebrysty, zatem nie dziwi 97% idących do czyśćca.
Swój los zabezpieczasz drogą, jaką wskazał Chrystus - BĘDZIESZ MIŁOWAŁ.


So cze 11, 2022 12:40

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Po co Bóg stworzył ludzi, o których wiedział, że zostaną
Dokładne te statystyki - 93.3 %....
Ale przerażają, bo to oznacza że poza jednostkami, jak np. Jan Paweł II idącymi od razu do Nieba, niemal 7% kierowane jest do piekła.

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


So cze 11, 2022 13:11
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr sie 08, 2018 19:39
Posty: 619
Post Re: Po co Bóg stworzył ludzi, o których wiedział, że zostaną
93.3% do Czyścca a reszta do Nieba i do Piekła ale ile procentowo tego Bóg nie powiedział w orędziach. Wszyscy Ci którzy trafiają do Czyścca prędzej czy później wyjdą z niego aby trafić do Nieba.


So cze 11, 2022 13:52
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4590
Post Prywatne objawienia
Przeniosłem niektóre posty z tego wątku viewtopic.php?f=27&t=43117
Można tu dyskutować o prawdziwych mistykach, szarlatanach i nawiedzonych w kontekście prywatnych objawień.

_________________
ksiądz


So cze 11, 2022 15:15
Zobacz profil
Post Re: Po co Bóg stworzył ludzi, o których wiedział, że zostaną
Kapral135 napisał(a):
93.3% do Czyścca a reszta do Nieba i do Piekła ale ile procentowo tego Bóg nie powiedział w orędziach. Wszyscy Ci którzy trafiają do Czyścca prędzej czy później wyjdą z niego aby trafić do Nieba.

Skoro Bóg "mówi" ile procent trafia do czyśćca, to jest to jedynie wymysł "wizjonera".


So cze 11, 2022 17:51
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4590
Post Re: Prywatne objawienia
Zerknąłem na te stronę wizjonera i przeczytałem parę wizji i proroctw.
Ten świątobliwy człowiek pisze o szczepionkach, które przyczyniają się do wyludniania Polski, o człowieku, który pełni obowiązki papieża, przyjmowaniu Komunii na stojąco na rękę oraz udzielaniu jej przez kobiety, oczywiście diabeł macza w tym palce.
Wszystko to mówi mu któraś z Osób Boskich lub Matka Boża.
Ja nie mam więcej pytań.

_________________
ksiądz


N cze 12, 2022 7:21
Zobacz profil
Post Re: Prywatne objawienia
Jedna "podyktowana" przez Maryję modlitwa ma uwalniać od piekła milion dusz...nawet Chrystus nie uzdrawiał w jednej chwili milionów.
Człowiek prowadzący intratny interes zarobkowy, albo schizofrenik.


N cze 12, 2022 9:15

Dołączył(a): Śr sie 08, 2018 19:39
Posty: 619
Post Re: Prywatne objawienia
W orędziach jest napisane żeby nie była komunia przyjmowana na stojąca i udzielana prze kobiety.
Nie sposób jest wymyślić samemu tysięcy stron orędzi i jeszcze pisanych takim składnym elokwentnym językiem. Wierzę mocno w to, że te wszystkie orędzia są prawdziwe.


N cze 12, 2022 9:28
Zobacz profil
Post Re: Prywatne objawienia
Kapral135 napisał(a):
W orędziach jest napisane żeby nie była komunia przyjmowana na stojąca i udzielana prze kobiety.
Nie sposób jest wymyślić samemu tysięcy stron orędzi i jeszcze pisanych takim składnym elokwentnym językiem. Wierzę mocno w to, że te wszystkie orędzia są prawdziwe.

No zobacz, Jezus nie pomyślał i podawał chleb apostołom do ręki, a ci spożywali go w pozycji półleżącej. Ba nawet apostołowie i diakoni także podawali komunię do rąk zgromadzonym, a ci zabieraki ją do domów i spożywali przez cały cały tydzień.


N cze 12, 2022 10:03
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL