Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz kwi 18, 2024 9:18



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
 Prywatne objawienia 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N wrz 10, 2017 20:32
Posty: 1439
Post Re: Prywatne objawienia
Kapral135 napisał(a):
Nie sposób jest wymyślić samemu tysięcy stron orędzi

Czemu tak myślisz? Czy otaczający nas świat nie jest dowodem wielkiej kreatywności ludzkiej? Także w zakresie wymyślania różnych historii i dialogów? Czy nie ma i nie było pisarzy lub scenarzystów, którzy wymyślali i wymyślają tysiące stron twórczości? A nawet jeśli jeden człowiek nie stworzy tysięcy stron, to jak się zbierze kilku - nie mogą ich stworzyć?
Cytuj:
i jeszcze pisanych takim składnym elokwentnym językiem.

Czy zaprzeczasz, że istnieją ludzie, którzy potrafią się posługiwać się literackim językiem?


N cze 12, 2022 10:44
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr sie 08, 2018 19:39
Posty: 619
Post Re: Prywatne objawienia
Ksiądz jak był u mnie po kolędzie i się go zapytałem czy mogą być prawdziwe te orędzia odpowiedział, ze jeżeli są zgodne z Pismem Świętym to mogą być prawdziwe.
I są zgodne, Trzy Osoby Boskie i Matka Boża w orędziach mówią mnóstwo ciekawych rzeczy o wierze, jak postępować w życiu czego unikać czego się wystrzegać, o upadłych aniołach, o miłości i sprawiedliwości Bożej. 26 dnia każdego miesiąca są wrzucane na stronę nowe orędzia zazwyczaj po 3 ,4. Naprawdę warto je czytać. Ja czytam na bieżąco i jestem pewny, że są prawdziwe.


N cze 12, 2022 12:06
Zobacz profil
Post Re: Prywatne objawienia
Hej. Ja lubie też orędzia, ale nie uważasz, ze tam wszystko jest jakby wszyscy byli z diabłem hmm ciekawe?


N cze 12, 2022 15:34
Post Re: Prywatne objawienia
Kapral135 napisał(a):
Ksiądz jak był u mnie po kolędzie i się go zapytałem czy mogą być prawdziwe te orędzia odpowiedział, ze jeżeli są zgodne z Pismem Świętym to mogą być prawdziwe.
I są zgodne, Trzy Osoby Boskie i Matka Boża w orędziach mówią mnóstwo ciekawych rzeczy o wierze, jak postępować w życiu czego unikać czego się wystrzegać, o upadłych aniołach, o miłości i sprawiedliwości Bożej. 26 dnia każdego miesiąca są wrzucane na stronę nowe orędzia zazwyczaj po 3 ,4. Naprawdę warto je czytać. Ja czytam na bieżąco i jestem pewny, że są prawdziwe.

Mnóstwo ciekawych wymysłów samozwańczego "wizjonera" zupełnie oderwanych od Ewangelii.
Tak na marginesie - przeczytałeś kiedykolwiek Nowy Testament?


Pn cze 13, 2022 9:33

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Prywatne objawienia
Zywy Plomien i tak pisze sensowniej w porownaniu z kilkoma podobnymi wizjonerami.

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Pn cze 13, 2022 11:18
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr sie 08, 2018 19:39
Posty: 619
Post Re: Prywatne objawienia
Pisze bardzo sensownie, nie sposób jest samemu wymyślić tysięcy orędzi, gdzie w każdym jest co innego owszem niektóre rzeczy się powtarzają tez ale i tak jest cała masa ciekawych informacji o Bogu, wierze itp itd.


Pn cze 13, 2022 11:24
Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Prywatne objawienia
Sensownie W POROWNANIU, a zeby go uznac powinny byc dowody, czy cos sie sprawdzilo?

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Pn cze 13, 2022 11:26
Zobacz profil
Post Re: Prywatne objawienia
Kapral135 napisał(a):
Pisze bardzo sensownie, nie sposób jest samemu wymyślić tysięcy orędzi, gdzie w każdym jest co innego owszem niektóre rzeczy się powtarzają tez ale i tak jest cała masa ciekawych informacji o Bogu, wierze itp itd.

Jak choćby ta, że modlitwa ponoć podyktowana przez Maryję, odmówiona raz uwalnia od piekła milion dusz, czyli Matka stojąca pod krzyżem swego Syna, nie docenia Jego ofiary, bo sama jedną modlitwą czyni nadzwyczajne cuda :diabel:


Pn cze 13, 2022 11:46

Dołączył(a): Śr sie 08, 2018 19:39
Posty: 619
Post Re: Prywatne objawienia
Wstawiennictwo Maryji potrafi być ogromne w końcu jest ona Królową wszechświata.


Pn cze 13, 2022 12:00
Zobacz profil
Post Re: Prywatne objawienia
żywym płomienieniu mozna znaleźc oczywiscie wiele takich modlitw, ale to nie znaczy, ze wszystko tam jest złe.

Np wszyscy tak chwalą Medigurie, ale dlaczego Medigurie jest uznane ?? To tak odnośnie objawień :). Bo to też sie zalicza do objawień prywatnych
Po co tam jechac kawał drogi, dla mnie bez sensu jechać taki kawał drogi..


Wt cze 14, 2022 6:29
Post Re: Prywatne objawienia
Medjugorje nie jest oficjalnie uznane, bo praktyką Watykanu nie jest uznawanie w trakcie objawień. Ale od Kilku lat decyzją Watykanu jest piecza nad tym miejsce wysłannika Watykanu.
Żywy płomień to zwykły bajarz, niezbyt nawet znający Pismo św.
Przez wieki wszyscy wizjonerzy nie byli ludźmi anonimowymi, nie ukrywali sie za jakimiś ksywkami, jak czyni to ów pan "wizjoner".
Alus, nie wklejaj całego postu swojego przedmówcy. Często to robisz mimo ze zwracałem Ci już parę razy uwagę. Przy powtórce będzie usuwany cały Twój post i poleci ostrzeżenie bramin.


Śr cze 15, 2022 12:02

Dołączył(a): N wrz 10, 2017 20:32
Posty: 1439
Post Re: Prywatne objawienia
szach900 napisał(a):
Po co tam jechac kawał drogi, dla mnie bez sensu jechać taki kawał drogi..

To nie jedź. I nie pisz postów, które nic nie wnoszą do tematu.


Śr cze 15, 2022 16:30
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4590
Post Re: Prywatne objawienia
Kapral135 napisał(a):
Wierzę mocno w to, że te wszystkie orędzia są prawdziwe.

Co to znaczy, ze są prawdziwe? Czyli ze pochodzą od Boga?
Żywy Płomień cytuje cały artykuł o prawdziwości prywatnych objawień, są tam podane kryteria na podstawie których można stwierdzić, ze takie objawienia mogą być prawdziwe.
Takimi kryteriami są m.in.: objawienia nie mogą negować postanowień soborów i wypowiedzi papieży w sprawach dogmatycznych itp., nie mogą przeczyć temu co znajduje sie w Biblii itd.
A co znajdujemy w tych wypowiedziach, artykułach i orędziach? Dokładnie wiele rzeczy na odwrót.
To co on zamieszcza na swoich stronach to sie w głowie nie mieści.
Niektóre jego "złote myśli": papież wybrany przez masonów, biskupi czy księża to w większości Żydzi lub masoni, lub jedno i drugie, wprowadzanie Komunii na rękę i z rąk świeckich służy demonowi.

Odrębna kwestia to artykuły dotyczące Żydów. Pan z wąsikiem, który rozpętał II wojnę światową mógłby być bardzo zadowolony. Czyta się te mądrości jak "Mein Kampf".

W objawieniach Żywego Płomienia i w tekstach, ktore umieszcza na swoich stronach widać spisek, zło, diabła, zagrożenia duchowe, masonerię, Żydów, katastroficzne wizje, moralne zepsucie itp.
Są oczywiście teksty mówiące o pracy nad sobą, dążeniu do świętości itp. ale to co wyżej wymieniłem dyskwalifikuje takiego proroka? mistyka?
To jest sianie nienawiści, rozwalanie jedności Kościoła i herezje.
https://www.bing.com/ck/a?!&&p=4e69a7e7 ... odG0&ntb=1

_________________
ksiądz


Cz cze 16, 2022 17:30
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr sie 08, 2018 19:39
Posty: 619
Post Re: Prywatne objawienia
Papież Franciszek to mason, jest honorowym członkiem masońskiego klubu "Rotary Argentina" jakbyś chciał wiedzieć Bramin, także tutaj Żywy Płomień ma całkowitą rację.
Czy w dzisiejszych czasach nie ma moralnego zepsucia ? Jest może nawet większe niż w przeszłości ludzie robią co chcą nie zważając na nic.


Cz cze 16, 2022 19:29
Zobacz profil

Dołączył(a): N wrz 10, 2017 20:32
Posty: 1439
Post Re: Prywatne objawienia
Żywy Płomień pisze, że Franciszek został wybrany przez masonów, a nie że jest masonem.


Cz cze 16, 2022 20:04
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL