Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz kwi 18, 2024 7:24



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
 Problem Sybilli ze stroną główną forum 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Śr maja 09, 2007 7:24
Posty: 4028
Post Problem Sybilli ze stroną główną forum
Sybilla napisała mi o problemie który ma z forum - wchodząc na stronę główną i logując się przekierowuje ją na oficjalną stronę polskiej policji. Jeśli zaloguje się poprzez "zaloguj się aby sprawdzić wiadomości" to logowanie się udaje, wchodzi na skrzynkę i nie ma przekierowania, ale jak wejdzie na główną to ją przekierowuje na stronę policji. Sybilla pisze z Irlandii.
Ktoś ma pomysł o co może chodzić? Poleciłem jej sprawdzenie strony pod różnymi przeglądarkami, ale wszędzie ma to samo.


Pn paź 27, 2008 21:16
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn cze 01, 2009 10:00
Posty: 5103
Post 
Zapewne ma zmienne IP i trafiła na takie, pod którym pisał ktoś hmmm niezbyt grzeczny, kogo informatyk przekierunkował na tę stronę - niech spróbuje zresetować kompa lub połączenie. Przy innym IP powinna wchodzić normalnie.


Pn paź 27, 2008 21:31
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr maja 09, 2007 7:24
Posty: 4028
Post 
Dzięki Saxonie, napiszę to Sybilli i zobaczymy czy pomoże.


Pn paź 27, 2008 21:40
Zobacz profil
Post 
Zencognito napisał(a):
Dzięki Saxonie, napiszę to Sybilli i zobaczymy czy pomoże.


Dziękuję Wam. Właśnie się wylogowałam ze skrzynki, z której napisałam wiadomości i zamiast na stronę policji wróciło na stronę główną forum. Mogłam się teraz normalnie zalogować oraz napisać ten post. Mam nadzieję, że ten problem sie już nie powtórzy.

Pozdrawiam.


Pn paź 27, 2008 22:50
Post 
Neostrada, tak? ;)

Polecam restartowanie połączenia w razie takich problemów. Szybsze niż restartowanie kompa ;)

Crosis


Wt paź 28, 2008 23:01

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post 
Crosis napisał(a):
Neostrada, tak? ;)


W Irlandii też mają neostradę? ;)


Śr paź 29, 2008 11:03
Zobacz profil
Post 
Nie doczytałem :P Sorki ;)

Ale pewnie jakiś odpowiednik tam jest, nie? ;) Zmienne IP to zmienne IP :)

Crosis


Śr paź 29, 2008 19:07
Post 
Crosis napisał(a):
Nie doczytałem :P Sorki ;)

Ale pewnie jakiś odpowiednik tam jest, nie? ;) Zmienne IP to zmienne IP :)

Crosis


Dzięki Crosis za zainteresowanie moim problemem.

No fakt. Mam zmienne IP, a modem mam z tlenu ;). Właśnie sprawdziłam i np. miałam takie : 89.204.176.28, a po wyłączeniu modema ( bez wyłączania kompa ;) i ponownym włączeniu miałam takie : 89.204.183.172. Czyli jak widać pięć cyfr się powtarza. Nie wiem tylko czy to cyfry przewidziane dla Irlandii ;).

Zatem jeśli chodzi o trafienie w IP, które było namierzone to prawdopodobieństwo powinno być niewielkie, skoro już mi się to raz przytrafiło i chyba nic nie powinno stać na przeszkodzie, żebym mogła pisać. No chyba, że ktoś zablokuje Irlandię i nastąpi przekierowanie na inna stronę. No ale to raczej niemożliwe ;).


Śr paź 29, 2008 22:50
Post 
sybilla napisał(a):
Zatem jeśli chodzi o trafienie w IP, które było namierzone to prawdopodobieństwo powinno być niewielkie, skoro już mi się to raz przytrafiło i chyba nic nie powinno stać na przeszkodzie, żebym mogła pisać. No chyba, że ktoś zablokuje Irlandię i nastąpi przekierowanie na inna stronę. No ale to raczej niemożliwe ;).


Ech, nie chwali się dnia przed zachodem słońca. Wprawdzie mnie nie przekierowuje, ale po wysłaniu wiadomości " zawiesza się " no i muszę zamykać stronę, znów otwierać i znów się logować. Tylko z tym forum mam taki problem, bo na innym jest tak jak do tej pory było i na tym forum. Teraz poczekam na jak długo się " zawiesi " bo nie mam wtedy napisu, że moja wiadomość została wysłana.


Śr paź 29, 2008 23:34

Dołączył(a): Pn cze 01, 2009 10:00
Posty: 5103
Post 
no cóż, widać masz trochę za dużo wspólnego z pewnym forum "N" ;)


Śr paź 29, 2008 23:38
Zobacz profil
Post 
saxon napisał(a):
no cóż, widać masz trochę za dużo wspólnego z pewnym forum "N" ;)


Ty sobie nawet tak nie żartuj. Jak mam to rozumieć? O jakim forum piszesz, z którym mam za dużo wspólnego? Ja piszę tylko na forum Gazety.pl, bo na " Katoliku " mnie zabanowali. Ktoś celowo utrudnia mi pisanie na tym forum? Ale dlaczego? Nie piszę ani niegrzecznie, ani nie używam wulgaryzmów, a Regulaminu nie przekroczyłam...A może to moje poglądy są problemem?


Śr paź 29, 2008 23:46

Dołączył(a): Pn cze 01, 2009 10:00
Posty: 5103
Post 
Ano żartowałem ;)

Po prostu masz pewien styl pisania i poglądy zbieżne z pewnymi osobami bywającymi jakiś czas temu na tym forum - więc zasugerowałem, że może to "inteligentny" automat sam Cię przekierunkowuje ;) :D

A tak już poważnie - to nikt celowo Ci nie utrudnia pobytu u nas.


Cz paź 30, 2008 12:53
Zobacz profil
Post 
saxon napisał(a):
Ano żartowałem ;)

Po prostu masz pewien styl pisania i poglądy zbieżne z pewnymi osobami bywającymi jakiś czas temu na tym forum - więc zasugerowałem, że może to "inteligentny" automat sam Cię przekierunkowuje ;) :D

A tak już poważnie - to nikt celowo Ci nie utrudnia pobytu u nas.


Ech żartownisiu. Ty masz ubaw, a ja w manię prześladowczą gotowa jestem wpaść ;). Nie wiedziałam, że mój styl pisania jest do podrobienia. No a moje poglądy są tylko moje, bo żaden wyznawca Jezusa by sie do nich nie przyznał. Może mógłbyś mi napisać, kto pisał w podobnym stylu, bo chciałabym sobie poczytać jego wypowiedzi. Wcześniej nigdy nie pisałam na tym forum i miło byłoby odkryć " bratnią duszę ". Ciekawa jestem motywów, które tamtą osobą kierowały, a na to pytanie odpowiedzą jej posty. Wtedy wyjaśnię rożnicę pomiędzy moimi postami a jej, mimo, że styl jest podobny...

Pozdrawiam.

PS. Cieszę się, że nikt mi nie utrudnia pobytu u Was tym bardziej, że ja piszę i chcę pisać codziennie ;)


Cz paź 30, 2008 13:31
Post 
Hmmm...czyli jednak problem z logowaniem nie był przypadkowy...

Etatowy prowokator...ty razem wcielił się w niewiastę... :?


Pn lis 03, 2008 18:49
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 14 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL