Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 14:01



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 131 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
 Wakacyjne Spotkanie ze Słowem 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 31, 2008 16:01
Posty: 96
Post 
nie wiedziałam, że jest taka "fucha"... :clever:

_________________
"Wszystko jest łaską" św. Tereska


N mar 22, 2009 23:39
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 22, 2003 8:58
Posty: 3890
Post 
nie martw się, ja też nie wiedziałam :clever:

:D:D:D

_________________
Staraj się o pokój serca, nie przejmując się niczym na świecie, wiedząc, że to wszystko przemija.[św. Jan od Krzyża]


Pn mar 23, 2009 11:07
Zobacz profil
Post 
:)


So mar 28, 2009 17:22
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 31, 2008 16:01
Posty: 96
Post 
Dla potrzeb rekolekcji została nagrana płytka (w części zupełnie amatorska) z piosenkami, które być może uda się nam tam zaśpiewać. Jak sądzę, możliwości na naukę na miejscu chyba za wielkich nie będzie, więc gdyby ktoś chciał się ich nauczyć sam, może skorzystać z tychże nagrań. To pomoże włączyć się we wspólny śpiew, by uniknąć ‘koncertów’ jednoosobowych ;) Wystarczy dać znać na PW lub mail: aleksandra(małpeczka)wiara.pl

Jest też możliwość przesłania ich przez gg, skype lub mailem, albo Pocztą Polską ;) jak widać - możliwości wiele…Oczywiście nie ma przymusu, śpiew nie jest podstawą rekolekcji, ;) ale jeśli ktoś lubi śpiewać, to mu to ułatwi :D

Został też przygotowany śpiewniczek z akordami do wszystkich piosenek dla tych, którzy chcieliby włączyć się w upiększenie liturgii swoimi umiejętnościami 'instrumentalnymi' :) każda pomoc mile widziana ;) wystarczy dać znać. Zakładam, że wszyscy, którzy do tej pory się tym zajmowali wchodzą w to z urzędu :clever: :P

Jednak z realizacją z mojej strony będzie to możliwe dopiero po niedzieli 3 maja…

_________________
"Wszystko jest łaską" św. Tereska


Śr kwi 29, 2009 22:32
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 22, 2003 8:58
Posty: 3890
Post 
ja chciałam się tylko do Was uśmiechnąć :) do zobaczenia za 1.5 miesiąca :)

_________________
Staraj się o pokój serca, nie przejmując się niczym na świecie, wiedząc, że to wszystko przemija.[św. Jan od Krzyża]


Cz maja 28, 2009 18:34
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 22, 2003 8:58
Posty: 3890
Post 
informacja dla zmotoryzowanych: zakopianka jest remontowana, więc trzeba się liczyć z tym, że podróż z Krakowa do Zakopanego może potrwać ok. 3 godzin :) - oczywiście może, ale nie musi ;) znajomy ostatnio jechał 2,5 godziny :)

pozdrawiam serdecznie :)

_________________
Staraj się o pokój serca, nie przejmując się niczym na świecie, wiedząc, że to wszystko przemija.[św. Jan od Krzyża]


Pn lip 13, 2009 6:47
Zobacz profil
Post 
Nie wszyscy jadą od Krakowa :P Jakieś informacje dla jadących z Pienin? :D
- a ograniczenie związane z remontem jest niezależne od tego, czy ktoś jedzie własnym autem, czy autobusem i częściej (niezależnie od remontu) wiąże się z wypadkami, więć jedźcie ostrożnie ;)

Cieszę się, że to już niedługo :razz:


Pn lip 13, 2009 9:23
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 31, 2008 16:01
Posty: 96
Post moje 3 gorsze ;)
No to i ja dorzucę swoje trzy grosze ;)

Roboty zaczynają się za obwodnicą krakowską i trwają bodajże aż do Myślenic, w zależności od dnia tygodnia i pory dnia wydłuża się czas przejazdu tworzącym się w tym miejscu korkiem. Ostatnio przejazd tamtędy zajął wprawdzie tylko pół godziny, ale jak będzie w piątek, nie wiem.

Jest jeszcze inny problem – to sam wjazd do Zakopanego. Zdarza się (nie musi, rzecz jasna), że korek zaczyna się od Poronina, Zważywszy, że jest to piątek, ruch w tym dniu może być większy.

Może warto rozważyć wjazd od Chochołowa, to ok. 10 km więcej i trzeba by kierować się na Czarny Dunajec. Sama jeszcze tą trasą nie jechałam, ale postaram się mieć w piątek informacje, jak wygląda wjazd do Zakopanego… (kiedyś jechałam do Krzeptówek z Poronina ponad godzinę, a to niecałe 10 km)

_________________
"Wszystko jest łaską" św. Tereska


Pn lip 13, 2009 11:30
Zobacz profil
Post 
Mam pytanie-prośbę do ludków jadących swoimi samochodami przez Kraków :)- Kto miałby czas i ochotę, żeby mi coś odebrać w Krakowie na Ruczaju ? (to blisko od Zakopianki)


Wt lip 14, 2009 14:40
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 31, 2008 16:01
Posty: 96
Post 
trasa przez Chochołów odpada, jest tam jakiś most w remoncie, stąd te korki przy wjeździe do Zakopca, choć dziś koło 13 tej nie było problemu z wjazdem... to tyle, żeby nie było, że coś namieszałam, jak zwykle ;)

baranek - nie zdecydowałam jeszcze jak pojadę, zrobię to dopiero jutro... dlatego nie mogę niczego obiecać :)

_________________
"Wszystko jest łaską" św. Tereska


Śr lip 15, 2009 14:49
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 31, 2008 16:01
Posty: 96
Post 
sprostowanie: pomyliły mi się dni tygodnia :clever:, jutro nie piątek, wszak zadecyduję dopiero w dniu wyjazdu, czyli pojutrze, a nie jak napisałam, że jutro :D

_________________
"Wszystko jest łaską" św. Tereska


Śr lip 15, 2009 14:52
Zobacz profil
Post 
salcia- dla mnie za późno- muszę jutro komuś dać znać, na co się decyduję. Ale myślę, że i tak nikt nie pojedzie między 12-14 (wtedy możliwy odbiór) :)


Śr lip 15, 2009 15:27
Post 
Wszystkim Wam biorącym udział w rekolekcjach ze Słowem Bożym w Zakopanem 2009 chciałabym bardzo podziękować za uśmiech, ciepło, serdeczność, wspólną modlitwę, śpiew i wzajemne ubogacanie się.
Pozdrawiam!


Wt lip 21, 2009 21:32

Dołączył(a): Pn cze 01, 2009 10:00
Posty: 5103
Post Re: Wakacyjne Spotkanie ze Słowem
No to tradycyjnie:

viewtopic.php?f=37&t=23736&p=489145#p489145


Śr sty 06, 2010 12:52
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn cze 29, 2009 21:22
Posty: 439
Post Re: Wakacyjne Spotkanie ze Słowem
Wkradły się pewne nieścisłości.
Saxon napisał(a):
Rozpoczęcie w czwartek 18 lipca w godzinach popołudniowych, zakończenie obiadem w niedzielę 20 lipca.


Tak w kwestii formalnej - zerknąłem na kalendarz i 18 lipiec to niedziela a 20 lipiec to wtorek ;)

Saxon napisał(a):
Cena 50 zł za dobę (w tym pełne wyżywienie) - czyli 200 zł za całość.


A z tego by wynikało, że rekolekcje potrwają 4 dni a nie 3 jak wynika z dat.


Śr sty 06, 2010 12:59
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 131 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL