Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 21:12



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 386 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 26  Następna strona
 Gloria Polo - trafiona przez piorun stała u bram piekła !!! 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 23, 2009 21:57
Posty: 1591
Post 
Seweryn napisał(a):
Epikuros napisał(a):
Cytuj:
To po co jesteś na tym forum?



dyskusja sprawia mi przyjemność :)


Jest tysiące forów dyskusyjnych , na których można dyskutować dla przyjemności, a Ty wybrałeś forum akurat o Bogu i w dodatku o Bogu w którego nie wierzysz.

Krasnali podobno też nie ma . Czemu nie rozmawiasz o krasnalach.



Sewerynie bo właśnie z Tobą chciałem się podzielić radosną nowiną:

Boga nie ma, wszystko wolno!
Hulaj dusza, piekła nie ma!

Idź napij się piwa i zapal papierosa :)

_________________
MÓJ BLOG


N maja 24, 2009 21:56
Zobacz profil

Dołączył(a): N cze 10, 2007 18:20
Posty: 5517
Post 
Epikuros napisał(a):


Sewerynie bo właśnie z Tobą chciałem się podzielić radosną nowiną:

Boga nie ma, wszystko wolno!
Hulaj dusza, piekła nie ma!

Idź napij się piwa i zapal papierosa :)


Jeśli dla Ciebie radosną nowiną jest to, że: wszystko wolno bo Boga nie ma, to wyjaśnia dlaczego nie wierzysz.

_________________
Jestem po ślubie. Fotograf i kamerzysta z Koszalina których polecam http://www.akcjafilm.pl Videofilmowanie również super. Opinia moja i żony.


N maja 24, 2009 22:01
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt maja 26, 2009 9:30
Posty: 68
Post Gloria Polo
Witam. Współczuję niewierzącym :cry: ale polecam na łożu śmierci poprosić o Koronkę do Miłosierdzia Bożego i ją odmówić.Zajmie ok 10 minut ,a to chyba niewiele poświęcenia(straty-jak to rzekną niedowiarki) w całym życiu . Niedowiarkom powiem,że wierzący mają przez Świętych Obcowanie możliwość poznania na tym świecie -świata nazwijmy pozagrobowego.Nie podam imienia Świętej, przez Którą się Tego Dostępuje by nie uszargać Jej słowem, ale mnie Dano Tego doświadczyć po jakiś 3 miesiacach zwracania się przez Nią. Także ,nie piszcie że nie wierzycie,tylko że nie chcecie lub boicie się sprawdzić czy istnieje Coś Wyższego-Nieznanego,by ewentualnie nie zmieniać Swego wygodnego życia. :razz: Gloria dostąpiła cudu,a czytaliście książkę: Boskie objawienie piekła-Katryn Baxter? Poleciłem ją kilku niewierzącym i nikt się z niej nie śmiał...............Polecem! Pozdrawiam


Wt maja 26, 2009 12:03
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 23, 2009 21:57
Posty: 1591
Post 
Cytuj:
Witam. Współczuję niewierzącym


I vice versa

Cytuj:
le polecam na łożu śmierci poprosić o Koronkę do Miłosierdzia Bożego i ją odmówić.


Ja polecam na łożu śmierci wznieść modły do Zeusa - tak na wszelki wypadek.

Cytuj:
ajmie ok 10 minut ,a to chyba niewiele poświęcenia(straty-jak to rzekną niedowiarki) w całym życiu .


Modły do Zeusa zajmą około 5 min, więc jeszcze mniej poświęcenia.

Cytuj:
Niedowiarkom powiem,że wierzący mają przez Świętych Obcowanie możliwość poznania na tym świecie -świata nazwijmy pozagrobowego.


Nie słyszałem o takich przypadkach (a jest ponad 90% wierzących w Polsce). Jednakże prawdziwi wyznawcy Zeusa mają możliwość zwiedzenia Hadesu przed śmiercią.

Cytuj:
Nie podam imienia Świętej, przez Którą się Tego Dostępuje by nie uszargać Jej słowem, ale mnie Dano Tego doświadczyć po jakiś 3 miesiacach zwracania się przez Nią.


Ja podam - Hades. I zajęło mi dostapienie zwiedzania Hadesu tylko miesiąc ciągłych modłów :)

Cytuj:
Także ,nie piszcie że nie wierzycie,tylko że nie chcecie lub boicie się sprawdzić czy istnieje Coś Wyższego-Nieznanego,by ewentualnie nie zmieniać Swego wygodnego życia.


Od czasów zwiedzania Hadesu wszystko w moim życiu się zmieniło. Teraz wiem, że spotkam Einsteina, Platona, Arystotelesa, Zenona, Ockhama itp...

Więc módlmy się do Zeusa!!!

Cytuj:
Gloria dostąpiła cudu,a czytaliście książkę: Boskie objawienie piekła-Katryn Baxter?


Słyszałem o tej sprawie. Zwykłe bzdury zaprzeczające całkowicie empirii. Przykro jest, że takie rzeczy niewierni wypisują. Zeus piorunai w ludzi nie strzela :(

Cytuj:
oleciłem ją kilku niewierzącym i nikt się z niej nie śmiał...............Polecem! Pozdrawiam


WĄTPIE!

Czemu kłamiesz?

_________________
MÓJ BLOG


Wt maja 26, 2009 12:32
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt maja 26, 2009 9:30
Posty: 68
Post Gloria Polo
:lol: Hehe.......gdyby wyznawcy Zeusa mieli taką możliwość i tylko zajrzeli (bez opcji zwiedzania)do Hadesu,ilość ich zmniejszyłaby się do niemal zera. :D .Statystyki podają podają ponad 90%wierzących a naprawdę wierzacych jest z.......yyyyyyyy.....30%.o!Korzysta z Niej w pełni z yyyyyyyy......10%.Albo i mniej :cry: Ale Ci ostatni wiedzą jak się korzysta ze Świętych Obcowania,tyle,że sie z tym nie obnoszą bo ilu nawet wierzących chce o tym posłuchać?!A ilu chce skorzystać?Niemal nikt,bo się boją i wystarcza im wiara.Ja chciałem zajrzeć(cokolwiek miałoby to znaczyć) na druga stronę i Dano mi.Szybko mi się odechciało.......Wątpisz w poleconą przeze mnie ksiązkę ?To ją przeczytaj.


Wt maja 26, 2009 13:11
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 23, 2009 21:57
Posty: 1591
Post 
Cytuj:
Hehe.......gdyby wyznawcy Zeusa mieli taką możliwość i tylko zajrzeli (bez opcji zwiedzania)do Hadesu,ilość ich zmniejszyłaby się do niemal zera.


Polecam "Obronę Sokratesa" Platona, a dowiesz się jak mędrcy zapatrywali się na tę kwestię.

Cytuj:
Statystyki podają podają ponad 90%wierzących a naprawdę wierzacych jest z.......yyyyyyyy.....30%.


Myślę, że więcej. Nie istnieje dychotomia chrześcijaństwo - ateizm. jest więcej opcji.

Cytuj:
Ale Ci ostatni wiedzą jak się korzysta ze Świętych Obcowania,tyle,że sie z tym nie obnoszą bo ilu nawet wierzących chce o tym posłuchać?!


Tak robienie z gęby cholewy.... Ale przecież Ty nie wiesz prawda? A jak wiesz to nie jesteś w stanie mnie nauczyć tak? Więc po co te absurdy? A może to nie są absurdy, a więc:

99% świata wie jak się korzysta z obcowania z transcendentnymi chomikami. Jednakże Ty nalezysz do tego 1%. A reszta się tym nie chwali.

Cytuj:
A ilu chce skorzystać?Niemal nikt,bo się boją i wystarcza im wiara.


Boją się :D
hehehe, a czego?

Cytuj:
a chciałem zajrzeć(cokolwiek miałoby to znaczyć) na druga stronę i Dano mi.


Ja też chciałem i nie dano mi. Są więc dwie hipotezy:

1. Bóg jest stronniczy
2. Coś ci się pomyliło.

Cytuj:
Szybko mi się odechciało.......


Mam nadzieję.... jeszcze będą z Ciebie ludzie.

Cytuj:
Wątpisz w poleconą przeze mnie ksiązkę ?To ją przeczytaj.


Wystarczy mi relacja. Z tego co tam przeczytałem mogę stanowczo stwierdzic, że żanych ksiażek tej Pani nie chcę czytać.




Dziękuję mimo wszystko za przyjazny ton rozmowy (co jest w takich antagonistycznych sytuacjach rzadkie) .
Pokój bracie ;)

_________________
MÓJ BLOG


Wt maja 26, 2009 13:25
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt maja 26, 2009 9:30
Posty: 68
Post Gloria Polo
Pisałem niedawno zonie pracę z Obrony Sokratesa,więc jakby w temacie jestem na bieżąco,ale mnie nie interesuje co myślą mędrcy tylko co Ty myślisz.Zauważyłem,że korzystasz z tego co przyswoiłeś a nic od siebie.Tak w ogóle to my,nawet Ty(bez urazy) nie myślimy tylko korzystamy z tego co nam podpowiada tamta strona;)Wracam do tematu.Podając % podparłem się wiedzą proboszcza dzielącego się z ambony wynikami wizyt duszparsterskich podczas tzw kolędy i własnymi obserwacjami.Moja parafia ma prawie 100 tys głów.a ponad 60%odmówiło przyjęcia kolędy,Jak dobrze pamiętam około 20% przyznało się że są letniakami i chodzą do kościoła dwa.trzy razy w roku.Na mszy w Niedzielę jest z 1tys głów(na którą h bym nie poszedł)Mszy 7,czyli ok 7 tys.pomyka ale w do komunii przystępuje tylko od 30-40%.TMało!!!!!!!Nieskromnie się przyznam,że wiem jak się korzysta ze Świetych Obcowania ale masz rację w tym,ze tego Cię nie nauczę(widzisz;-znowu chcesz sie uczyć!)bo tego się nie uczy tylko z Tego korzysta.Trzeba wiedzieć jak;)Nie wiem ilu,wiem,że bardzo mało z Tego korzysta.Pytasz,czego się boją?Heh.......tego,ze na własne oczy zobacza to co usłyszeli bądż przeczytali . :lol: Np:ja lubię horrory,ale jak zobaczyłem kilka razy złego ducha na własne oczy to nie było to przyjemne doznanie. Chciałeś.a Ci nie dano.a Kogo prosiłeś?mogę wiedzieć?A ,książkę o piekle warto przeczytać choćby po to,by poznać znaczenie wielu słów biblijnych użytych w Piśmie Świetym.Heh.......na pewno słyszałeś wielokrotnie.......będzie płacz i zgrzytanie zębów.....wiesz jak to wygląda?i w którym miejscu piekła się znajduje?A?Albo Wielki Babilon?Co to.a raczej kto?itd.........itd.A nawet poznać miejsce, w które tak zapalczywie się pchasz :- :( Wiesz jak Hades wygląda.jaki ma kształt?Ech :( Pozdrawiam


Wt maja 26, 2009 14:40
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 02, 2007 9:41
Posty: 1728
Post 
Cytuj:
Tak w ogóle to my,nawet Ty(bez urazy) nie myślimy tylko korzystamy z tego co nam podpowiada tamta strona;)


Jaka tamta strona? Kto nam co podpowiada?
Czy to jakieś sf? :o

_________________
Za snem tęskniąc pisarz przytula butelkę,
Tak, jakby spirytus mógł mu dodać ducha.
Słowa - kiedyś wielkie - stały się niewielkie;
Choćby wykrzyczanych - mało kto dziś słucha.
/Jacek Kaczmarski/


Wt maja 26, 2009 15:00
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt maja 26, 2009 9:30
Posty: 68
Post Gloria Polo
Ano tak własnie jest Owieczko i przekonasz się podejmując wyzwanie poznania tego o czym piszę na Ziemi(bo jest mozliwe) lub dopiero po śmierci(kiedy na wszystko jest za póżno).Człowiek ma tylko własną wolę-dar od Boga-i wybiera ją z tego co na myśl podsuwaja obie strony:dobra i zła.


Wt maja 26, 2009 15:32
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr gru 24, 2008 11:14
Posty: 4800
Post Re: Gloria Polo
Artiq_ napisał(a):
Współczuję niewierzącym :cry:


A ja wierzącym nie. Ja nie z tych co tak łatwo współczują...


Cytuj:
ale polecam na łożu śmierci poprosić o Koronkę do Miłosierdzia Bożego i ją odmówić.Zajmie ok 10 minut ,a to chyba niewiele poświęcenia(straty-jak to rzekną niedowiarki) w całym życiu


Na łożu śmierci mam zamiar mieć ważniejsze sprawy na głowie niż jakieś koronki. Na przykład umieranie. To znacznie bardziej zajmujące.


Cytuj:
Gloria dostąpiła cudu


Gloria albo łże jak najęta, albo nieźle jest stuknięta, sądząc z jej "świadectwa" prawopodobnie jedno i drugie.

Na dobrą sprawę takie Glorie i inne, tylko komptomitują wierzących ktore wierzą w ich brednie...


Cytuj:
Nieskromnie się przyznam,że wiem jak się korzysta ze Świetych Obcowania ale masz rację w tym,ze tego Cię nie nauczę


Znaczy co, pijesz popołudniową herbatkę ze swoimi nieżyjącymi od 100 lat krewnymi?


Cytuj:
Boskie objawienie piekła-Katryn Baxter? Poleciłem ją kilku niewierzącym i nikt się z niej nie śmiał


Bo przy tym zasnęli...?
Czy jednak było to aż tak przejmujące?
Chętnie bym spróbował się pośmiać, ale obawiam się że mnie uśpi... :(

Bo o to że bym się nie przejął, jestem dziwnie spokojny.


Wt maja 26, 2009 16:08
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt maja 26, 2009 9:30
Posty: 68
Post Gloria Polo
Witek........To nie jest powód do dumy,ześ z Tych co nie tak łatwo współczują.Kiedyś Ty będziesz będziesz szukac współczucia i mozesz się się nie doszukać.....wtedy sumienie Ci o tym przypomni-czego rzecz jasna nie życzę.Umieranie zajmujące?Niby czym,jak;)nie wiem co masz na myśli......ale powinienes zdawać sobie sprawę.że może nie dostapisz powolnej agoni tylko np mozesz zejśc nagle.np w wypadku......i co wtedy?Co Cię wtedy zajmie?;)Bez urazy.......ale bywa bardzo często,że tego czego sie boimy lub co zakładamy układa się na opak.Zastanawiałeś się nad tym? Gloria przezyła sąd naprawdę..a samo zejście na tamta stronę łagodnie......bo często bywa,że umierajacego -zatwardziałego ateistę pozbawiają duszę demony i wtedy na chwile przed skonaniem,wzywa taki Boga......a oczy wyskakuja mu niemal z orbit.....popytaj w szpitalach np.Sama Gloria widziała Siebie z góry,więc wyszła z ciała bez pomocy.To juz dostapiła łaski. Dogmat Świetych Obcowania nie polega na piciu herbatek z niezyjacymi krewnymi;).Oni nie mogą opuszczać Swych miejśc przeznaczonych.Ci z czyśca ,za łaską Boga ,mogą się przysnić.postukać w szafkę...w jakis sposób dac o sosbie znać...ale sami (swymi duchami)pozostają w miejscu przenzaczonym.Ci w piekle nie mogą nic :( Świętych Obcowanie.....Świetych.....do których się zwracasz z prośbą i czekasz na spełnienie..........Nikt nie zasnął.nawet,przeczytali jednym tchem.....przeczytaj i Sam wystaw Własną ocenę.Własną. Pozdrawiam


Wt maja 26, 2009 16:38
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lut 21, 2009 13:54
Posty: 326
Post 
Artiq_ a skąd wiesz że to nie Szatan uzdrowił Glorię i pomógł jej "dostąpić łaski wyjścia z ciała". Przecież z tego co ja wiem to Szatan też potrafi uzdrawiać aby wyprowadzić człowieka na manowce...
A przypadku Glorii Szatan może[Szatan] za jej pośrednictwem,,, pchac masę niewinnych chrześciajan ku wierze w cuda zamiast prawdziwe uwielbienie Boga bez fajerwerków, nieprawdaż?
Przyznam że chciałem iść na spotkanie z Glorią :) nawet zapisałem się i chciałem zapłacić haracz w wysokości 30 zł żeby móc tego dostąpić ale niestety nie mogłem czasowo... tyle łask przeszło koło nosa....

P.S> Tak w ogóle to znam osoby które były... i zapytam się ile osób tam przychodzi...coś mi się obiło że ok 1000 (na dwóch spotkaniach)...i jak pomnoży się te 30zł x 1000 = 30 000zł. Wynajem sali i obsługa (podejrzewam że za free) policzmy z rozmachem: 10 000zł...wychodzi na to że 20 000zł gdzieś sobie idzie...a takich spotkań jest o wiele więcej... Może ktoś z was może te dane zweryfikować?


Wt maja 26, 2009 16:56
Zobacz profil
zbanowany na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 22, 2008 10:34
Posty: 3243
Post 
Cytuj:
Pisałem niedawno zonie pracę z Obrony Sokratesa

A to wolno tak? Myslalem, ze oszustwo to grzech.

_________________
Lecz początki, potem i leki nie pomogą. Owidiusz


Wt maja 26, 2009 17:02
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt maja 26, 2009 9:30
Posty: 68
Post Gloria Polo
Masz rację Dural.Popełniłem świadomie grzech :oops:


Wt maja 26, 2009 17:12
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr gru 24, 2008 11:14
Posty: 4800
Post Re: Gloria Polo
Artiq_ napisał(a):
Witek........To nie jest powód do dumy,ześ z Tych co nie tak łatwo współczują.


Daruj, nie rusza mnie to ;-)
Po prostu mógłbym napisać, że współczuję Glorii Polo tego że jest nienormalna, albo coś w tym rodzaju, ale kłamać nie zamierzam. Nie współczuję ani jej ani jej fanom... moim zdaniem to jest naiwność pożałowania godna, a nie współczucia.


Cytuj:
Umieranie zajmujące?Niby czym,jak;)nie wiem co masz na myśli


Chociażby to, że to że umrę jest praktycznie pewne, a to że odmawianie tych koronek ma jakikolwiek sens, raczej wątpliwe.


Cytuj:
ale powinienes zdawać sobie sprawę.że może nie dostapisz powolnej agoni tylko np mozesz zejśc nagle.np w wypadku......


Chyba na ogół mówi się właśnie, że lepiej zejść szybko i nagle, niż powoli umierać, nie? Też jestem za taką opcją...


Cytuj:
i co wtedy?Co Cię wtedy zajmie?;)


Nic. W takim wypadku tym bardziej nie ma opcji że się nawrócę na łożu śmierci...


Cytuj:
Gloria przezyła sąd naprawdę


Szczerze wątpię.
Nie mam najmniejszych nawet powodów, by potraktować ją inaczej niż kogoś komu wydaje się, że jest Napoleonem Bonaparte. No może za wyjątkiem tego, że Napoleonowie nie są świadomi swojego wariactwa, a jeśli chodzi o Glorię, to nie zdziwiłbym się gdyby chociaż część z tych bredni, całkiem świadomie zmyśliła.


Cytuj:
bo często bywa,że umierajacego -zatwardziałego ateistę pozbawiają duszę demony i wtedy na chwile przed skonaniem,wzywa taki Boga


Mówiłem to już 1000 razy i powtórzę raz jeszcze. Jeżeli ludzie na łożu śmierci, w obliczu strachu przed nią, się nawracają, to jest argument przeciwko religii. Bo wniosek jest z tego taki, że religia to iluzoryczne wsparcie dla ludzi przestraszonych/o słabej psychice/w depresjii/i tak dalej. I tacy z miejsca się nawracają...


Cytuj:
Sama Gloria widziała Siebie z góry,więc wyszła z ciała bez pomocy.


A jak ci powiem, że widziałem procesję krasnoludków, za którą podążała parada równości elfów, to też mi uwierzysz?

Czy może żebyś mi uwierzył, będę musiał dodać, że obok tej parady widziałem też Matkę Boską, to doda mi wiarygodności?


Wt maja 26, 2009 17:30
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 386 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 26  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL