Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 13:30



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
 jak wyglądać będzie ponowne przyjście Jezusa 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N lip 11, 2010 19:28
Posty: 1953
Post Re: jak wyglądać będzie ponowne przyjście Jezusa
MARIEL napisał(a):
Był duchem kiedy wchodził a potem ...zmaterializował się

Jezus wyraźnie mówi, że duchem nie jest...jakis fałszywy trop przyjęliście.
Łk 24, 39-jak interpretujesz te Jego słowa.


kto" przyjęliście"?

Jak już pisałem Jezus kiedy im się pokazał nie był duchem.
Ale kiedy wchodził przez zamknięte drzwi był duchem.
Zmaterializował się co nie jest niczym dziwnym i niemożliwym dla postaci duchowej.

_________________
I poznacie prawdę. A prawda was wyzwoli.


Pn paź 31, 2011 19:25
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lis 03, 2011 11:20
Posty: 1
Post Re: jak wyglądać będzie ponowne przyjście Jezusa
CHRYSTUS WYBRAŁ POLSKĘ NA POWTÓRNE SWOJE PRZYJŚCIE W CHWALE! JESTEŚMY NARODEM WYBRANYM
NASTĄPI TO LADA CHWILA PISZĘ TO W IMIENIU SAMEGO BOGA MUSZĘ TO OGŁOSIĆ POMÓŻCIE DZIĘKUJE POZDRAWIAM


Cz lis 03, 2011 11:33
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lip 04, 2011 11:29
Posty: 1541
Post Re: jak wyglądać będzie ponowne przyjście Jezusa
masz na myśli Ostrzezenie ?

_________________
Króluj nam Chryste !
http://www.duchprawdy.com
http://sacerdoshyacinthus.wordpress.com


Cz lis 03, 2011 11:41
Zobacz profil
zbanowany na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 14, 2007 7:02
Posty: 3507
Post Re: jak wyglądać będzie ponowne przyjście Jezusa
Orędzie Matki Bożej z 2 listopada 2011 r. przekazane przez Mirjanę

Cytuj:
„ Drogie dzieci! Ojciec nie pozostawił was samym sobie, bezgraniczna jest Jego miłość, miłość która mnie przyprowadza do was, abym pomogła wam Go poznać, abyście przez mojego Syna wszyscy z całego serca mogli wołać do Niego: OJCZE i być jednym ludem w Bożej rodzinie. Jednakże moje dzieci, nie zapominajcie, że na tym świecie nie jesteście tylko dla siebie. Ja nie wzywam was tutaj tylko dla was samych. Ci, którzy naśladują mojego Syna, myślą o bracie w Chrystusie, jak o samym sobie, nie znając egoizmu! Dlatego Ja pragnę, abyście wy byli światłem mojego Syna, abyście oświetlali drogę tym wszystkim, którzy nie znają Ojca, tym którzy błądzą w mroku grzechu, rozpaczy, cierpienia i samotności. Abyście im przez własne życie, ukazali miłość Bożą. JA JESTEM Z WAMI. Jeśli otworzycie swoje serca, będę was prowadzić! Ponownie wzywam was, módlcie się za swoich pasterzy. Dziękuję wam.”


Najświętsza Maria Panna: Otwórzcie wasze serca dla Prawdy

Orędzie nr.236 z serii Ostrzeżenie.
(Otrzymano sobota, 29 październik 2011, godz.16.49)

Cytuj:
Moje dziecko, musisz modlić się o Moją opiekę przez cały czas. Jesteś prowadzona i całe swoje zaufanie musisz złożyć w Moim umiłowanym Synu.

Módlcie się o nawrócenie wszędzie. Tak wiele zagubionych dusz potrzebuje waszych modlitw. Nigdy o tym nie zapominajcie, nieważne jak trudna jest dla was ta podróż.

Duch złego przykrywa znaczną część ludzkości w sposób, jaki wcześniej nie miał miejsca. Działania oszusta nasilają się i dławią Moje dzieci na całym świecie.

Nawet ci, którzy wyznają swą wierność Mojemu umiłowanemu Synowi, udają że nie słyszą Jego próśb, aby ratować dusze. Stali się tak aroganccy, gdyż przez pychę zapominają, że Święte Słowo Mojego Syna jest jedynym Życiem, którego one potrzebują. Modlitwa w tym czasie jest niezbędna. Ci, którzy wywyższają się w oczach innych, ponieważ głoszą Słowo Mojego drogiego Syna, a mimo to odmawiają Jego wezwaniu, utwardzili swe serca dla Prawdy.

Dzieci, musicie usłyszeć Mojego Syna, Jezusa Chrystusa, teraz. Słuchajcie tego, co On wam mówi. Duch Święty, jeśli Mu pozwolicie, otworzy wasze serca dla Prawdy, gdy On mówi do was przez te Święte przekazy.

Płaczę z żalu, gdy widzę jak Jego Święte Słowo zostaje dziś odrzucone. Ci, którzy Go potępiają muszą sobie uświadomić, że On przychodzi teraz nie tylko po to, aby was uratować. Przychodzi także, aby pocieszyć was w tych dniach ciemności. Jeśli naprawdę wierzycie, że On jest Chlebem Życia, pozwólcie Mu obudzić waszego ducha miłości.

Módlcie się o nawrócenie wszędzie. Czasu nie ma zbyt wiele.

Wasza ukochana Matka
Maria, Królowa Nieba i Ziemi


Ciekawe, komu przeszkadzają te słowa orędzi Matki Bożej do ludzkości?
Dlaczego są ośmieszane i usuwane?

Jezus powiedział:
- Prawda Was wyzwoli.

Komu przeszkadza Prawda ?
Kto jest czyim narzędziem?
Czy jest tego świadomy?

Módlmy się za naszych Pasterzy, jak prosi Matka Boża.

_________________
Mały kwiatek pod stopami Boga - św. Teresa od Dzieciątka Jezus
Zbrodnia państwowa to i państwowe morderstwo i terror demokracji.
Gdy działa Duch Święty, wzrasta wiara, nadzieja, miłość Boga i bliźniego, ginie kłamstwo, nienawiść, magia.


Cz lis 03, 2011 11:56
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lip 04, 2011 11:29
Posty: 1541
Post Re: jak wyglądać będzie ponowne przyjście Jezusa
Orędzie Jezusa do Luz de Maria z 21.10.2011

Mój kochany Jezus podzielił się ze mną Swoimi Boskimi uczuciami i powiedział:

Cytuj:
Człowiek źle obchodził się ze środkami, które dałem mu na przetrwanie, przekształcając je w środki samozniszczenia, nie tylko fizycznego, ale i moralnego, stąd duchowego.



Chmura przemocy rozprzestrzenia się przez wszystkie kraje. A te z kolei, odrzucają posłuszeństwo i czystość przynosząc ból do każdego obszaru, poprzez naturalne metody. Woda utrzymuje wielkie znaczenie w historii ludzkości. Woda oczyszcza, a w tej chwili oczyszcza również ludzkość, aby gdy grzech zostanie już zmyty z Ziemi tak bardzo jak to możliwe i zabrany do jej wnętrza, decydujące zdarzenia, do których się odnoszę mogły się wypełnić:



Ludzkość czeka na istotę, która powie “jestem antychrystem” i ogłosi się jako antychryst. Oczekują, że ujawni się czyniąc cuda. Ale cuda już czyni stopniowo poprzez współczesne metodologie, takie jak technologia, źle używana nauka, energia nuklearna, projekty mające na celu zniszczenie Ziemi i zmianę ludzkiej biologii. Antychryst wykorzystał potężne rządy do stworzenia swoich sieci i strategii w celu manipulacji mas, za każdym razem prowadząc bliżej do wojny. Jego największym ujawnieniem się był plan zniesienia Mnie z każdego miejsca i zamknięcie Moich Świątyń. Kolejną strategią będzie zamknięcie Moich Sanktuariów i miejsc gdzie objawiała się Moja Błogosławiona Matka.



Ludzkość uległa duchowemu zaprzeczeniu, zaprzeczeniu Mojego Poddania i Mojego Krzyża. Wady tego pokolenia nie zwalcza się bronią fizyczną. Muszą być zwalczane modlitwą, pokutą, postem, ofiarą, Sakramentami i Różańcem Świętym. W tym momencie walka jest duchowa, a nie z użyciem broni.



Świat będzie żył od cierpienia do cierpienia, gorąco zostanie zabrane do miejsca, gdzie było zimno, a zimno do miejsca gdzie było gorąco. Zwierzęta, zmieniając swoje zwyczaje i umierając nagle, zmuszą człowieka do myślenia, ale ludzie pozostaną nie widząc rzeczywistości.



Duża część ludzkości podąży za zdarzeniami, które przyniesie zło. W ferworze chwili znajdą się owinięci pokusami i jak roboty podążą za masami, wcielając w swoje życie pieczęć złego, w ludzkości nie do poznania, zużytej i wiekowej.



Skażony wiatr przyniesie śmierć. Moje dzieci będą cierpieć z powodu braków, które nie były by tak straszne, gdyby było więcej wiary i otworzyłyby się na pomoc Mojego Domu.



Moja Matka pielgrzymuje bez spoczynku, a Jej wezwania nie są słuchane lecz wyszydzane i prześladowane. Ogłoszenie Ostrzeżenia powoduje u niektórych ludzi śmiech, ale to dzieci jest prawda, jak prawdziwe jest Słowo Mojej Matki, które ogłasza dekrety Trójcy Świętej. Kiedy to się wydarzy, ci, którzy szydzili z tego Bożego dekretu, poczują się strawieni przez ich własny grzech. Wzywaliśmy was, abyście byli świadomi powagi chwili, w której żyjecie. Ale tak jak i ci, którzy szydzili z Noego, tak i oni będą jęczeć.



Ostrzeżenie, kosmiczne i duchowe, nie czeka i zostanie wypełnione. Zapraszam Moich wierzących Księży, by wzywali swoje owce, aby rewidować, rozpoznawać i uważnie unikać grzechu, który zatapia, zniewala i prowadzi do śmierci wiecznej.

Jak wielu będzie dawać bardzo naukowe wytłumaczenia, gdy będzie już po Ostrzeżeniu… i nadal czynić zło! Nowa lekcja będzie wtedy konieczna, aby człowiek nie zatracił się jeszcze bardziej.



Wiara Moich dzieci będzie sprawdzona a Moje Anielskie Legiony szybko przybędą, by was ratować. Nie zostawię was, nie zostawię was samych, będę z tymi, którzy są Moi.



Każda chwila została skrócona, przygotowująca Moje Powtórne Przyjście. Przyjdę w chwale i majestacie, z całą Moją Mocą, z Moimi Legionami… Niebiosa zostaną wstrząśnięte, Ziemia poruszy się, wody zostaną wzburzone, zapowiadając Moje Przyjście do całego stworzenia, do całej ludzkości.



Wszystko co istnieje w Niebiosach, na Ziemi i pod ziemią, w morzu i pod wodą, gwiazdy i wszystko widzialne i niewidzialne: BĘDZIE WIEDZIEĆ, ŻE KRÓL PRZYCHODZI.



Wzywam was do głoszenia Mojego Imienia, do miłości Mojej Matki, do bycia błogosławieństwem na Ziemi dla waszych braci i sióstr i dla całego stworzenia.



Ludzkość nie trwa w wierze i miłości bliźniego i powoduje wielki ból Mojemu Sercu i Sercu Mojej Matki.



Moja Święta Resztka zwycięży pod przewodnictwem Mojej Matki. Mój Kościół zatriumfuje i będzie oczyszczony od góry do dołu, będzie odnowiony. Zło nie zapanuje nad Moim Kościołem. Sprawiedliwi będą żyć na zawsze i zasiądą przy Moim Stole, by ze Mną wieczerzać.



Ty, Moja droga córko, wynagradzaj, wynagradzaj i jednocz się ze Mną w Mojej Pasji, aby będąc zjednoczonymi, możemy być jednym echem Miłości dla całej ludzkości. Przychodź do Mojego Krzyża i w Nim wynagradzajmy za grzechy wszystkich ludzi.

_________________
Króluj nam Chryste !
http://www.duchprawdy.com
http://sacerdoshyacinthus.wordpress.com


Cz lis 03, 2011 11:58
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lis 28, 2011 9:06
Posty: 3
Post Re: jak wyglądać będzie ponowne przyjście Jezusa
Cytuj:
A jakie ten obłok ma znaczenie eschatologiczne?


Polecam artykuł, bardzo dobry (i bardzo mądry :) ) pt. "Koniec Świata" http://biblia.wiara.pl/doc/649369.Koniec-swiata/19, w którym szeroko omówiono temat przyjścia Pana. Autor wyjaśnia znaczenie pewnych symboli zawartych w Piśmie Świętym. Mimo, że tekst nie należy do najprostszych i gęsto jest usiany bibliografią, można lepiej zrozumieć, co czeka nas niebawem.

Mam nadzieję, że autor się nie pogniewa na mnie za umieszczenie cytatu w tym dziale:
Cytuj:
Miejscem spotkania wiernych z Jezusem mają być obłoki. Jako element teofaniczny występują zarówno w Starym, jak i w Nowym Testamencie (por. Wj 19,9nn; Mk 9,7 i par.; Ap 10,1). Odgrywają ważną rolę w Starym Testamencie, gdzie są nieodzownym elementem teofanii (por. Wj 19,16; Sdz 5,4). Pojawiają się w opisach eschatologiczno-apokaliptycznych (por. Jl 2,2; Mk 13,26 i par.), a zwłaszcza dotyczących przyjścia Syna Człowieczego (por. Dn 7,13; Mk 14,62). Według Dn 7,13 Syn Człowieczy ma przybyć na obłokach nieba. Stanowią one część dekoracji apokaliptycznej (Dn 7,13; Mk 13,26; 14,62; Ap 1,7; 14,14). Jezus odniósł tekst Księgi Daniela do siebie i swego chwalebnego przyjścia (por. Mk 13, 26; Mt 24, 30; Łk 21, 27). W czasie przemienienia z obłoku odezwał się głos Boga Ojca (Mt 17, 5). W tych wszystkich wypadkach obłoki są symbolem obecności Boga. Pojawiają się dlatego w opisie wniebowstąpienia Jezusa (por. Dz 1, 9). W 1 Tes 4, 17 Paweł stwierdza, że na obłoku pojawią się chrześcijanie. Jest to obraz eschatologicznej chwały, która stanie się ich udziałem. Obłoki są tutaj wehikułem, podobnie jak w Mk 13, 26, ale chodzi o ruch odwrotny w sto­sunku do tego, który wykonuje Syn Człowieczy w czasie swego przyjścia.


Wt lis 29, 2011 14:29
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt kwi 05, 2011 19:00
Posty: 97
Post Re: jak wyglądać będzie ponowne przyjście Jezusa
Ponowne przyjście Chrystusa jest ukazane oprócz Pisma Świętego także u Marii Valtorty w książce "Koniec Czasów" Jest ukazany Sąd nad ludźmi oraz co będzie później. Opis bardzo ciekawy i obrazowy ale także przerażajacy ale warto wiedzieć że taki opis jest :) i jest opisany prostymi słowami


Pt sty 20, 2012 14:49
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt wrz 29, 2017 17:28
Posty: 1
Post Re: jak wyglądać będzie ponowne przyjście Jezusa
formek1 napisał(a):
kto" przyjęliście"?

Jak już pisałem Jezus kiedy im się pokazał nie był duchem.
Ale kiedy wchodził przez zamknięte drzwi był duchem.
Zmaterializował się co nie jest niczym dziwnym i niemożliwym dla postaci duchowej.


A jakoś po jeziorze chodził, brzmi to niewiarygodnie, do tego też musiał być duchem? Bo w końcu jak ciało może chodzić po powierzchni wody i nie zatonąć? Więc przez te drzwi może w ten sam cudowny sposób przeszedł i nie musiał się zamieniać w ducha?
Skoro sam Jezus Chrystus mówił, że nie jest duchem to znaczy, że nie jest duchem, co ty tu na siłę próbujesz dopasowywać swoje teorie?

formek1 napisał(a):
Nie .Gdyby miał to samo ciało wszyscy by go poznawali.


Mi wystarczyło kiedyś zapuścić brodę i kolega już mnie nie poznał. Daje do myślenia?
Łk 9,29 - ciekawy opis przemienia Jezusa Chrystusa i to jeszcze przed śmiercią i zmartwychwstaniem.

formek1 napisał(a):
Toteż odpowiedziałem.
Mógł być duchem albo być zmaterializowany.

Ale Piotr mówił.
"został ożywiony w duchu".

A Paweł powiedział :
(50) Zapewniam was, bracia, że ciało i krew nie mogą posiąść królestwa Bożego, i że to, co zniszczalne, nie może mieć dziedzictwa w tym, co niezniszczalne.

Dlatego słuszny jest wniosek że Jezus został wskrzeszony jako duch.
Bo w ciele nie mógłby pójść do nieba.


A co daje życie ciału ludzkiemu? Duch
Łazarza jakoś wskrzesił i nie uczynił z niego ducha.
Z tego co pamiętam nawet w Biblii było gdzieś napisane, że do Nieba idzie się z ciałem (nie jestem tego oczywiście w 100% pewien bo za szybko czytałem Pismo Święte żeby mieć pewność i nie mogę tego fragmentu teraz znaleźć).
Święty Paweł w tym samym fragmencie co podałeś, tylko dalszym ciągu pisze o „odmienieniu”. Dla mnie to brzmi, że ciało śmiertelne przemieni się w nieśmiertelne, a nie w ducha.


Pt wrz 29, 2017 19:19
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL