Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz kwi 18, 2024 9:49



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
 Wywiad z Renatą Dancewicz. 
Autor Wiadomość
Post Re: Wywiad z Renatą Dancewicz.
Liza napisał(a):
(na koszt podatników),

Są ubezpieczeni, płacą składki, zatem sie należy.


N maja 20, 2012 21:04
Post Re: Wywiad z Renatą Dancewicz.
alpert napisał(a):
Liza napisał(a):
(na koszt podatników),

Są ubezpieczeni, płacą składki, zatem sie należy.

Dokładnie. Problemy zdrowotne Lizy opłacane są również z kieszeni homoseksualistów.


N maja 20, 2012 21:06
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 14, 2011 15:34
Posty: 973
Post Re: Wywiad z Renatą Dancewicz.
-Vi- napisał(a):
A zdajesz sobie sprawę z tego, ile par heteroseksualnych praktykuje seks analny? Pewnie nie. A że nie mają tego wypisanego na twarzach, nie możesz nawet biedaku spojrzeć na nich z politowaniem, bo pozostajesz w niewiedzy ;-)

To dobrze, że o tym nie wiem :)

Cytuj:
Jeśli nie współżyją to jesteś gotów spojrzeć normalnie? :clever: Toż to żadna tolerancja, co prezentujesz :roll:

Ależ ja toleruję homoseksualistów, ale nie muszę ukrywać, iż penetracja odbytu budzi we mnie niesmak.

_________________
pajacyk.pl


N maja 20, 2012 21:16
Zobacz profil
Post Re: Wywiad z Renatą Dancewicz.
tanie_wino napisał(a):
Ależ ja toleruję homoseksualistów, ale nie muszę ukrywać, iż penetracja odbytu budzi we mnie niesmak.

U mnie większy niesmak wywołuje widok twarzy Kaczyńskiego i Macierewicza.


Ostatnio edytowano N maja 20, 2012 21:33 przez Anonim (konto usunięte), łącznie edytowano 2 razy



N maja 20, 2012 21:20
Post Re: Wywiad z Renatą Dancewicz.
tanie_wino napisał(a):
-Vi- napisał(a):
A zdajesz sobie sprawę z tego, ile par heteroseksualnych praktykuje seks analny? Pewnie nie. A że nie mają tego wypisanego na twarzach, nie możesz nawet biedaku spojrzeć na nich z politowaniem, bo pozostajesz w niewiedzy ;-)

To dobrze, że o tym nie wiem :)

Cytuj:
Jeśli nie współżyją to jesteś gotów spojrzeć normalnie? :clever: Toż to żadna tolerancja, co prezentujesz :roll:

Ależ ja toleruję homoseksualistów, ale nie muszę ukrywać, iż penetracja odbytu budzi we mnie niesmak.
Tolerujesz co najwyżej w sensie - łaskawie akceptujesz ich obecność. I to pod warunkiem że się ograniczają i nie żyją tak, jak tego chcą, tylko jak Ty chcesz (czyli nie współżyją).
Prawdziwa tolerancja polega na akceptowaniu człowieka takim, jaki jest.

A w ogóle po kiego diabła zastanawiasz się nad ich penetracją odbytu? Przecież Twojego odbytu to nie dotyczy. W ogóle to, co robią prywatnie, Ciebie nie dotyczy.

A z parami hetero jest podobnie. Nie wiem jaka jest Twoja świadomość, ale ludzie robią ze sobą w łóżku naprawdę bardzo różne rzeczy, w zależności od upodobań. Seks oralny (buzia też przecież z założenia nie jest miejscem na penisa, a wagina miejscem na usta), analny, zabawki... o innych ekstremach nie wspomnę. A oprócz tego są ludzie, którzy lubują się w innych układach niż 1+1... Chcesz się nad tym wszystkim zastanawiać kiedy rozmawiasz z jakąkolwiek Panią X czy Panem Y? To powodzenia ;-)


N maja 20, 2012 21:32
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 14, 2011 15:34
Posty: 973
Post Re: Wywiad z Renatą Dancewicz.
-Vi- napisał(a):
Tolerujesz co najwyżej w sensie - łaskawie akceptujesz ich obecność.

Nie - łaskawie, tylko normalnie, aczkolwiek z lekkim niesmakiem w przypadku gejów. Cóż, jestem trochę jak ten poseł od lesbijek :)

Cytuj:
I to pod warunkiem że się ograniczają i nie żyją tak, jak tego chcą, tylko jak Ty chcesz (czyli nie współżyją).

Mogą sobie współżyć, a ja mam prawo do swoich odczuć i poczucia estetyki.

Cytuj:
Prawdziwa tolerancja polega na akceptowaniu człowieka takim, jaki jest.

Tak właśnie robię, o ile człowiek ten nie robi krzywdy innym, postronnym ludziom.

Cytuj:
A w ogóle po kiego diabła zastanawiasz się nad ich penetracją odbytu?

Nic nie poradzę, to samo mi się nasuwa.

Cytuj:
Przecież Twojego odbytu to nie dotyczy.

Jeszcze tego by brakowało...

Cytuj:
A z parami hetero jest podobnie. Nie wiem jaka jest Twoja świadomość, ale ludzie robią ze sobą w łóżku naprawdę bardzo różne rzeczy, w zależności od upodobań. Seks oralny (buzia też przecież z założenia nie jest miejscem na penisa, a wagina miejscem na usta),...

Jednak usta to nie odbyt.

Cytuj:
analny, zabawki... o innych ekstremach nie wspomnę. A oprócz tego są ludzie, którzy lubują się w innych układach niż 1+1... Chcesz się nad tym wszystkim zastanawiać kiedy rozmawiasz z jakąkolwiek Panią X czy Panem Y? To powodzenia ;-)

Ludzie dorośli z własnej woli niech robią w swoich łóżkach co chcą. A ja ma prawo mieć swoje zdanie odnośnie takich czy innych praktyk seksualnych.

_________________
pajacyk.pl


N maja 20, 2012 22:08
Zobacz profil
Post Re: Wywiad z Renatą Dancewicz.
tanie_wino napisał(a):
Cytuj:
Prawdziwa tolerancja polega na akceptowaniu człowieka takim, jaki jest.

Tak właśnie robię, o ile człowiek ten nie robi krzywdy innym, postronnym ludziom.

Oni nie krzywdzą nikogo uprawiając ze sobą seks. Nawet nie narażają nikogo na oglądanie tego, jeśli robią to w odosobnionym miejscu.
Moje pojmowanie tolerancji i akceptacji znacznie różni się od Twojego.

tanie_wino napisał(a):
Nic nie poradzę, to samo mi się nasuwa.

No ale to już nie jest problem homo, tylko Twój, co tam Ci się w głowie kotłuje :razz:
To dokładnie to samo jak z autorem tematu o modelkach ;-)

tanie_wino napisał(a):
Jeszcze tego by brakowało...

:D

tanie_wino napisał(a):
Jednak usta to nie odbyt.

A o innych ekstremach par hetero chcesz porozmawiać? :razz:
Poza tym nie chcę Cię martwić, ale jest większe prawdopodobieństwo Twojego kontaktu z czyimiś ustami, w których mógł wcześniej znajdować się penis, niż z czyimś odbytem :-D

tanie_wino napisał(a):
Ludzie dorośli z własnej woli niech robią w swoich łóżkach co chcą. A ja ma prawo mieć swoje zdanie odnośnie takich czy innych praktyk seksualnych.

Problem w tym, że Twoje zdanie na temat tych praktyk, przekłada się na niesmak względem ludzi. A konkretnie jednej tylko grupy ludzi, co świadczy już o uprzedzeniu.


N maja 20, 2012 22:36
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 03, 2012 14:37
Posty: 574
Lokalizacja: racjonalista@op.pl
Post Re: Wywiad z Renatą Dancewicz.
No, no, no @tanio_winna, pijanico braterska.

Szykowałem się już na grilla z Tobą, aby wreszcie spróbować tych jaboli, które z lubością opróżniasz, a w zamian pokazać Ci, że wino nie musi być tanie, a nawet można je produkować z winogron. (Wiem, wiem - sadownikom spod Tymbarka to się do dzisiaj w głowach i gąsiorach nie mieści).

Ale po takim dictum jakie tu odstawiasz wobec chłopaków kochających inaczej - nici z naszego oblubieńczego spotkania. Do czasu aż przestaniesz być wstrętnym homofobem nie tknę tych wykwintnych trunków, które reklamujesz bo nie dajcież bogowie i mnie ta siarka na stosunek do jednopłciowych stosunków i mózgownicę zacznie walić.

(Jeszcze Twój brak akceptacji do chłopaków mogę zrozumieć, ale żeby zdrowy facet nie miał pociągu do kakałka przygotowanego przez kobitkę - to mi wygląda na jakąś podejrzana orientację? I Ty tak brachu oficjalnie na publicznym forum to anonsujesz? Podziwiam Twoją odwagę).

- Pozdrówka stary, a jak chcesz mi się "odwdzięczyć" literacko - to smiało ulżyj sobie :razz:.

_________________
1. Religijność to postawa, w której BOHATERSKO pokonuje się trudności nieznane osobom bezwyznaniowym
- trawestacja ze Stefana Kisielewskiego
2. Gdzie mod nie może - admina pośle? - Obrazek


N maja 20, 2012 22:57
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 14, 2011 15:34
Posty: 973
Post Re: Wywiad z Renatą Dancewicz.
A no nie ma ideałów i ja swoje bziki mam. Ale na bogów! Nie dopuśćmy żeby odmienne spojrzenie na kwestie analne przeszkodziły nam urządzić przyzwoitego grilla!

_________________
pajacyk.pl


N maja 20, 2012 23:52
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 13, 2010 16:50
Posty: 7771
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie
Post Re: Wywiad z Renatą Dancewicz.
Przepraszam, że się wtrącam, ale nie mogę przejść obojętnie obok zdania:
-Vi- napisał(a):
Prawdziwa tolerancja polega na akceptowaniu człowieka takim, jaki jest.

To jest mieszanie ludziom w głowach (mam nadzieję, że niechcący)

Cytuj:
Tolerancja nie oznacza akceptacji (por. łac. acceptatio – przyjmować, sprzyjać) czyjegoś zachowania czy poglądów. Wręcz przeciwnie, tolerancja to poszanowanie czyichś zachowań lub poglądów, mimo że nam się one nie podobają.


http://pl.wikipedia.org/wiki/Tolerancja_(socjologia)

_________________
Fides non habet osorem nisi ignorantem


Pn maja 21, 2012 14:08
Zobacz profil WWW
Post Re: Wywiad z Renatą Dancewicz.
Pozwolę sobie odświeżyć:
tanie_wino napisał(a):
Fajna osoba :)

Renata Dancewicz to rzeczywiście bardzo fajna osoba :-) A ja na pewno coraz bardziej ją lubię :-D
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/znana-po ... omosc.html


Wt paź 09, 2012 12:27
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 17, 2009 18:36
Posty: 2041
Post Re: Wywiad z Renatą Dancewicz.
a ja wrócę do postu jesiennej i feminizmu jako takiego abstrachując od gejów itp jeśli pozwolicie.
Dla mnie samo pojęcie feminizmu i sama taka filozofia wydaje się być... niepotrzebna. A jeżeli dochodzi (a gdzieniegdzie dochodzi, może nie w Polsce choć kto wie) że musi się np pracowników dobierać wg klucza typu tyle kobiet, tyle czarnoskórych itp to jest absurd. Jestem generalnie za wolnością. A wolność oznacza że jeśli pracodawca nie chce pracownicy która ma trzeci kolejny wychowawczy to MA PRAWO poszukać sobie innej na jej miejsce. Nikt nie powinien nikomu narzucać kogo i dlaczego ma zatrudnić. Myślę że mam prawo się w tej kwestii wypowiedzieć, bo jestem kobietą, żoną i matką, mam wykształcenie które zdobyłam własną pracą, mam niezlą pracę, zarabiam w tej chwili lepiej od męża. Nie piszę żeby się czymkolwiek chwalić, tylko żeby zaznaczyć że liczyć się powinny kwalifikacje. A gdyby rynek był naparwdę wolny i nie było takiego kryzysu jaki jest na rynku pracy, to jeśli kobieta by mniej zarabiała od kolegi na tym samym stanowisku to by poszła do innej firmy. Niedawno moja znajoma poprosiła pracodawcę o podwyżkę własnie na takim tle- dostała ją i to dostała więcej niż się spodziewała bo okazało się że pracodawca bardzo ją ceni na jej stanowisku.
A jeżeli chodzi o relacje damsko- męskie, to jeżeli między małzeństwem jest miłość, szacunek i bliska więź, nikt nie musi "walczyć o swoje prawa". Jeżeli kocham, chcę dobra drugiego, umiem powiedzieć "odpocznij, a ja zrobię to czy tamto", umiem wysłuchać, dostrzec że mąż czy żona gorzej się czuje itp. Ja wogóle nigdy nie "walczyłam o swoje prawa". Robię co potrafię i co mogę dla dobra rodziny, mój mąż robi to co jemu lepiej wychodzi. A jeśli potrzebuję jego pomocy, poprostu o nią proszę i on pomaga. Jakoś to normalne mi się wydaje i nie widzę tu problemu......

_________________
Ania


Wt paź 09, 2012 13:36
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lip 04, 2011 11:29
Posty: 1541
Post Re: Wywiad z Renatą Dancewicz.
-Vi-
czemu na forum katolickim ciągle promujesz ideologie szatana ?
czujesz takie powołanie ? skąd się to bierze ?

_________________
Króluj nam Chryste !
http://www.duchprawdy.com
http://sacerdoshyacinthus.wordpress.com


Wt paź 09, 2012 13:40
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 21, 2011 21:45
Posty: 238
Lokalizacja: Rzeszów, Podkarpackie
Post Re: Wywiad z Renatą Dancewicz.
-Vi- napisał(a):
A zdajesz sobie sprawę z tego, ile par heteroseksualnych praktykuje seks analny? Pewnie nie. A że nie mają tego wypisanego na twarzach, nie możesz nawet biedaku spojrzeć na nich z politowaniem, bo pozostajesz w niewiedzy ;-)


Rozumiem, ze prowadzisz statystyki...??? Albo jakieś chociaż badania?
Ludzie nie zdają sobie sprawy jak dzisiejsze media nimi manipulują. No bo jak już "wszyscy" mówią, że to normalne to znaczy, że normalne i już a ci, którzy uważają seks analny za zboczenie to są nienormalni dopiero....
Takie współczesne podejście. Granica normalności kształtowana jest przez tych, którzy promują zboczenia i zbliża się do totalnego dna (typu pedofilia i inne).
piona

_________________
John & Stasi Eldredge -"Miłość i wojna" - Obowiązkowa lektura dla każdego małżeństwa :)


Wt paź 09, 2012 14:11
Zobacz profil
Post Re: Wywiad z Renatą Dancewicz.
noOne napisał(a):
-Vi-
czemu na forum katolickim ciągle promujesz ideologie szatana ?

Może dlatego, że ideologia Szatana jest tego warta w przeciwieństwie do tej Jezusowej, rodzacej pychę, gniew, spory, konflikty, pogardę i nienawiść bliźniego, spiski i paranoiczne widzenie świata...

[...]


Ostatnio edytowano Śr paź 17, 2012 12:20 przez jo_tka, łącznie edytowano 1 raz

Jednak może bez inwokacji do szatana...



Wt paź 09, 2012 14:59
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL