Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz kwi 18, 2024 1:12



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 435  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 29, 2012 23:16
Posty: 876
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
No cóż, ja oczywiście nie gratuluję, a tylko podpinam się pod zastrzeżenia Mike'a.
Źle się stało, że ta osoba została moderatorem. Z dniem dzisiejszym formuła otwarta forum, przeszła do historii.

_________________
'I jak tu nie być optymistą. Moi wrogowie okazali się takimi świniami, jak przewidywałem.'
Stanisław Jerzy Lec


...to be who I am


So mar 16, 2013 17:55
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Moderowanie Soul'a nie jest kwestią do dyskusji. O przyznaniu tej funkcji decydują moderatorzy i administrator.
Ewentualne swoje przemyślenia na ten temat można oczywiście umieszczać w Uwagach między użytkownikami.


So mar 16, 2013 18:01
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Asienkka napisał(a):
Chcesz wstawić komentarz odnośnie kwestii moderowania - zapraszam do Uwag tylko i wyłącznie do moderacji. Odpiszę na Twój post


No to można komentować działanie (nowego) moderatora czy nie? Bo raz piszecie tak, a raz siak. No i w którym dziale. Jedno z Was pisze, że w tym, inne że w tamtym. Bajzel się zrobił niezły...

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


So mar 16, 2013 20:24
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Asienkka napisał(a):
Nowy papież, nowy mod - trzeba i na forum coś nowego wnieść :D

Super, tylko co najmniej kilka osób jak widzisz jest ciekawych dlaczego akurat kontrowersyjny Soul33? Z ust różnych userów padały rzeczowe argumenty przeciwko tej nominacji. Nie usłyszeliśmy z ust administracji jakichkolwiek argumentów ZA. W tej sytuacji administracja wychodzi na stronę, która chciała tą decyzją wznieść konflikty forumowe, a nie je gasić. Jeśli się dokonuje zmian w panelu modów, wypada przedstawić nowych członków i coś o nich napisać, niejako argumentując swoją decyzję. Soul33 jest tu znany jako osoba stronnicza, kontrwersyjna, konfliktująca się z innymi i dlatego jego nominacja wywołała zdziwienie. Tym bardziej należa się forumowiczom wyjaśnienia. Póki co jego nominacja przyniosła więcej zamieszania niż pożytku...


Ostatnio edytowano So mar 16, 2013 20:33 przez Anonim (konto usunięte), łącznie edytowano 1 raz



So mar 16, 2013 20:31
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 0:41
Posty: 4101
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Nigdy się nie tłumaczyliśmy i nie będziemy tłumaczyć dlaczego ta i ta osoba została modem :)

_________________
Mądremu tłumaczyć nie trzeba, głupi i tak nie zrozumie.


So mar 16, 2013 20:33
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Jajko, czytanie ze zrozumieniem się kłania. Ja napisałam, że moderowanie Soul'a nie jest kwestią dyskusyjną, decyzja zapadła. O wyborze nowego moderatora decydują moderatorzy i admin, nie użytkownicy.


A jak masz uwagi odnośnie szczegółów tego moderowania, decyzja jakaś nowego moda Ci się nie podoba, chcesz zaprotestować przeciwko ostrzeżeniu, szaty rozedrzeć itp, to zapraszam jak najbardziej tutaj :)


So mar 16, 2013 20:33
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
MARIEL napisał(a):
Jajko, czytanie ze zrozumieniem się kłania. Ja napisałam, że moderowanie Soul'a nie jest kwestią dyskusyjną, decyzja zapadła. O wyborze nowego moderatora decydują moderatorzy i admin, nie użytkownicy.


A jak masz uwagi odnośnie szczegółów tego moderowania, decyzja jakaś nowego moda Ci się nie podoba, chcesz zaprotestować przeciwko ostrzeżeniu, szaty rozedrzeć itp, to zapraszam jak najbardziej tutaj :)



A przedtem napisałaś tak:

Cytuj:
Moderowanie Soul'a nie jest kwestią do dyskusji. O przyznaniu tej funkcji decydują moderatorzy i administrator.
Ewentualne swoje przemyślenia na ten temat można oczywiście umieszczać w Uwagach między użytkownikami.


No to tutaj czy w Uwagach między użytkownikami? Pogubiłem się kompletnie.

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


So mar 16, 2013 20:39
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Zrób sobie może kawę to zobaczysz różnicę. O co Ci konkretnie chodzi, o co chcesz zapytać?


So mar 16, 2013 20:44
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
MARIEL napisał(a):
@Tomek44 - ostrzeżenie

trolling w wątku grupy modlitewnej

Ostrzeżenie zostało przyznane pod konkretnym postem, ale do Twojej wiadomości - jest za całokształt "działalności" w wątku grupy różańcowej.

Uporczywe offtopowanie pytaniami o zasadność modlitw do Maryji, modlitwy różańcem itp. Pomimo utworzenia specjalnego na taką okazję tematu
viewtopic.php?f=9&t=32542&hilit=pytania+o+r%C3%B3%C5%BCaniec
nadal zaśmiecasz wątek różańcowy komentarzami nie na temat, uwagami o papieżu które możesz umieścić w trzech innych tematach ogólnych o nowym papieżu, aktywnych na forum.
Kolejne złamanie zakazu trollowania w wątku grupy modlitewnej będzie skutkowało banem.


N mar 17, 2013 8:43
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 15, 2012 21:23
Posty: 3341
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Mam pytanie odnośnie fullera. Sam zrezygnował, czy został do tego zachęcony przez Moderację? On czasami wycinał swoje posty zostawiając wielokropki. Wiązało się z ostrzeżeniem przed ostrzeżeniem udzielonym na priv?

_________________
In my spirit lies my faith
Stronger than love and with me it will be
For always.

Orkiestra!


N mar 17, 2013 9:42
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Jeszcze nie wiemy.

Jajko, w sprawie ostatniego Twojego wątku - nie uda Ci się ominąć zakazu zakładania wątków prasowych w ten sposób, że będziesz pisał o tym samym, tylko własnymi słowami. Podobnie jak nie pomaga dodanie na koniec słów w stylu "ojej, mam nadzieję, że to nieprawda".

Moderowałem kiedyś na forum dla osób z pewnymi zaburzeniami psychicznymi i można powiedzieć, że jestem dość wyczulony na przekraczanie i naginanie granic. W żadnym razie nie znaczy to, że takie zachowanie wskazuje na jakiekolwiek zaburzenia. Nic takiego stąd nie wynika. Chciałem jednak zaznaczyć, że zwykle to zauważam (zresztą w Twoim przypadku niejedna osoba to zauważa) i coś takiego nie przejdzie.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


N mar 17, 2013 13:16
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Przyznasz chyba jednak, że wątek o papieżu nie jest typowym wątkiem newsowym o charakterze kryminalno-sensacyjnym, w którym to rodzaju wpisów celuję, nieprawdaż?

Mam jeszcze w planie jakieś wątki, ale jeszcze mniej newsowe niż ten o papieżu, więc raczej roboty ze mną dużo mieć nie będziesz. Poza tym, jak widzisz, świetnie się realizuję w istniejących wątkach :PPP

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


N mar 17, 2013 13:19
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Jajko napisał(a):
...nie jest typowym wątkiem newsowym o charakterze kryminalno-sensacyjnym

Wręcz przeciwnie. Różnice są tylko mydleniem oczu.

Jajko napisał(a):
świetnie się realizuję w istniejących wątkach

Aha, byłbym zapomniał:



UWAGA - od teraz moderacja oficjalnie wprowadza praktykę stosowania w razie potrzeby krótkich 24-godzinnych banów. Zatem sytuacja z dnia wyboru papieża prawdopodobnie już się nie powtórzy.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


N mar 17, 2013 13:55
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 0:41
Posty: 4101
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Z tematu "Rekordowo krótkie konklawe" wycięłam kilka postów (offtopy), w tym post fullera.
Może to go zachęciło? :|
Wątpię jednak aby to był główny powód...

_________________
Mądremu tłumaczyć nie trzeba, głupi i tak nie zrozumie.


N mar 17, 2013 13:55
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Zwracam się z apelem do administracji, aby ograniczyć działania moderatorskie Soul33 do wyłącznie użytkowników spoza grona skonfliktowanych z nim osób, w których oczach jest postrzegany jako osoba nieobiektywna i kontrowersyjna, a jednocześnie jest z nimi skłócony. Soul33 ze względu na dotychczasowy kontrowersyjny charakter toczonych polemik, nie jest w stanie zachować obiektywności ocen, a zarazem nie jest w stanie dokonywać sprawiedliwych decyzji wobec niektórych userów na forum, z którymi jest w napięciu. Chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć, że rodzi to pewne obawy i problemy na linii Soul33-skonfliktowani z nim Userzy? Jest to sytuacja co najmniej niekomfortowa. Proszę, aby administracja dbała o bezpieczeństwo wolności wypowiedzi wszystkich użytkowników forum. Nowy mod Soul33 jest zagrożeniem tej wolności, przynajmniej wobec niektórych userów.


N mar 17, 2013 14:15
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 435  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL