Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 19, 2024 14:30



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 157 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona
 Historie o kosmitach 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 26, 2005 23:58
Posty: 3079
Post Historie o kosmitach
Jak podchodzić do ludzi, którzy twierdzą ze spotkali kosmitów? Nie pytam o czcicieli obcych. Nie pytam też o dowcipnisiów. Osobiście znam osoby ktore twierdzą ze widziały ufo(nie swiatła dyskoteki ), a są to osoby poważne i wykształcone. Nie należą też do ludzi, ktorzy pragną być w centrum zainteresowania. Raczej niechetnie mowia o swoich obserwacjach. Mógłbym ich uznać za wariatów ale czy nie byłoby to krzywdzące?


N maja 29, 2005 21:22
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 17, 2005 22:28
Posty: 1652
Post 
R6 to zależy co określasz mianem widzieli UFO. Bo jeśli chodzi o jakieś dziwne błyski w srodku nocy, to ja się spotkałam z czymś takim. O około 3:00 w nocy całe niebo rozświetlił przeraźliwy błysk. Jednak myślę, że to nie było UFo :) Być może kosmici gdzieś tam są i żyją własnym życiem. Może lepiej żeby tak zostało


N maja 29, 2005 21:58
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 26, 2005 23:58
Posty: 3079
Post 
To były światła kręcące się po elipsie. Byli tez inni świadkowie tego zdarzenia(jakaś kobieta wyprowadzjaaca psa na spacer, młodzież pijąca piwko). Oczywiscie nie musiały to być ufoludki, tylko bardzo rzadko wystepujące zjawisko atmosferyczne. Ale czy widział ktos kiedy kilanaście wirujących po elipsie piorunów kulistych? Ale mniejsza o to.
Jest wiele stron z opowiadaniami ludzi o spotkaniach z szarakiami it p.
Według tych relacji ludzie traktowani są przez nich tak jak my traktujemy zwięrzeta. I tak sie zastanawiam jak podchodzić to tych opowieści? Czy jest jakieś stanowisko Kościóła w tej sprawie?


Pn maja 30, 2005 9:14
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn cze 06, 2005 20:28
Posty: 9
Post 
Po co miały być inne cywilizacje gdzieś we wszechświecie tak daleko że o nich nic nie wiemy
Myślę że Stwórca powołał tylko nas.
Pozdrawiam

_________________
Wiara to podstawa


Pn cze 06, 2005 22:39
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt cze 07, 2005 12:40
Posty: 2
Post 
Chyba nie dokońca się z Tobą zgodzę. Ja widziałem UFO 2 razy. Nie wierzę w to, ale widziałem i nie był to żaden śmigłowiec tylko coś dziwnego - nie z tego świata


Wt cze 07, 2005 14:54
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 07, 2005 17:29
Posty: 150
Post 
mój sąsiad (pan Zenek) twierdzi ze został porwany przez UFO, ma jakies blizny na brzuchu podobno po jakiś operacjach....

Nie wiem doprawdy co o tym sądzić :(

_________________
Jade jade na motorze....włosy mi rozwiewa wiatr :D:D.....


Wt cze 07, 2005 22:01
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn cze 06, 2005 20:28
Posty: 9
Post 
Yamaha napisał(a):
mój sąsiad (pan Zenek) twierdzi ze został porwany przez UFO, ma jakies blizny na brzuchu podobno po jakiś operacjach....

Nie wiem doprawdy co o tym sądzić :(


Ja myśle że szanowny Pan zenek był pod silnym wpływem napoju z zawartością alkoholu

_________________
Wiara to podstawa


Wt cze 07, 2005 22:04
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt cze 07, 2005 20:15
Posty: 6
Post 
jak możesz oceniać człowieka skoro go nie znasz.... czyżby dlatego,że ma na imie Zenek to juz podejrzewasz, że musial pic alkohol?
skoro ma jakies blizny na brzuchu to może rzeczywiście przydałoby sie temu przyjrzec od strony medycznej...może na prawde miał kontakt z osobnikami z innej planety i robili na nim operacje...


Wt cze 07, 2005 22:22
Zobacz profil
Post 
Wiesz...panu Zenkowi mogło sie pomylic
Chirurdzy podczas operacji maja zielone fartuchy....a sala operacyjna z punktu widzenia pacjenta pod wpływem srodków znieczulajacych...moze przypominac wnetrze statku kosmicznego.
Dobrze, ze operacja chociaz sie udała :P:P:P:P:P:P:P:P


Wt cze 07, 2005 22:27

Dołączył(a): Wt cze 07, 2005 20:15
Posty: 6
Post 
masz racje rzeczywiście niektorzy ludzie lubia być w centrum uwagi i maja bujna fantazje...


Wt cze 07, 2005 22:40
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 17, 2005 22:28
Posty: 1652
Post 
Oglądałam dzisiaj program w, którym wytłumaczono dogłębnie jak powstają tajemnicze kręgi.

Otóz dzisiaj jak wszyscy wiemy (lub nie) policja ujęła groznego bandytę, któy ma pseudonim "Ruju". Ten bandyta, rónież jak wszyscy wiemu (lub nie) zgłosił się sam. To prawie oczywise, bo czy nasza policja by złapała jakiegoś przestępcę? (Pytanie retoryczne). No więc ten "Ryju" zanim zdecydował się zgłość na najbliższy posterunek, to ukrywał w zbożu, był "buszujący w zbożu". Musił dokłądnie przemyśleć przez te wiele lat tą decyzję, chodził w koło chodził, aż zboże się udeptało i tak powstały tajmnicze kręgi. :-D


Wt cze 07, 2005 22:45
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 07, 2005 17:29
Posty: 150
Post 
ohh moi mili Bracia i Siostry dlaczego najezdzacie na pana Zenka?
Czy to juego wian że tak ma na imię :( ?
otóz pan Zenek jest bardzo szanowanym obywatelem naszej wioski i nie tyka napoi alkoholowych (89%tego co pije to mleko - prosto od krowy)
jego historia wyglądała podobno tak że kiedy pasł ów krowy zabłysło się i nagle stracił orientacje (nie seksualną) potem słyszał tylko dziwne dzwięki i odgłosy i widział mocne światła , gdy się obudził był na łące ale krów nie było...były w stodole
Pan Zenek był cały nic go nie bolało ale pozostały mu ów blizny ktore sama widziałam na własne oczy :-D a żadnej operacji nie przechodził w życiu

To nurtuje mnie prawie tak jak to jak wyglada Jezus..

Pomódlmy się za Pana Zenka :-D

_________________
Jade jade na motorze....włosy mi rozwiewa wiatr :D:D.....


Śr cze 08, 2005 14:46
Zobacz profil
Post 
Yamaha

Ile miałas lat kiedy ogladałas blizny p. Zenka?
Moze Tobie tylko sie wydawało, ze to blizna....a to było zgoła co innego.....

hehehe


Śr cze 08, 2005 17:18
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 07, 2005 17:29
Posty: 150
Post 
Tyle ile teraz :mad: bo było to niedawno całkiem jakoś w marcu chyba, i żeby nie było to nie tylko ja widziałam te blizny , bo Pan Zenek publicznie opowiadał i pokazał blizny

Dlaczego niby bysmy mieli byc sami we wrzeświecie a może UFo to wysłannicy Boga kto to wie tylko sam Pan

Pozdrawiam :-D

_________________
Jade jade na motorze....włosy mi rozwiewa wiatr :D:D.....


Śr cze 08, 2005 18:14
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 08, 2005 16:13
Posty: 188
Post 
Pan Asonic napisał(a):
Po co miały być inne cywilizacje gdzieś we wszechświecie tak daleko że o nich nic nie wiemy
Myślę że Stwórca powołał tylko nas.
Pozdrawiam


ehh...Ziemia jest malutką planetką na peryferiach Wszechświata. Twierdzenie, że Bóg stworzyło wszystko tylko po to byśmy jako jedyni mogli żyć to przejaw Jego marnotrastwa i Twojej ludzkiej pychy


Śr cze 08, 2005 18:17
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 157 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL