Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 18:47



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3668 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 245  Następna strona
 Jaki jest Prezydent Duda? 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Jaki jest Prezydent Duda?
Dlatego dziwię się, że Duda w ogóle na to nie zareagował. No ale cóż, jest przecież doktorem prawa administracyjnego - kimże jestem, by mu w tej kwestii doradzać.

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Pt maja 29, 2015 17:51
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8669
Post Re: Jaki jest Prezydent Duda?
To pewnie była prowokacja, więc mogli postanowić, że każdy, jeśli chce, odwoła się od tej decyzji osobiście i bez rozgłosu.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Pt maja 29, 2015 18:20
Zobacz profil
Post Re: Jaki jest Prezydent Duda?
Jan Duda, ojciec Prezydenta Elekta o swoim synie :"Bez oparcia w wierze Andrzej nie byłby w stanie tego udźwignąć":
http://niezalezna.pl/67408-jan-duda-bez ... -udzwignac


So maja 30, 2015 9:31
Post Re: Jaki jest Prezydent Duda?
andej napisał(a):
Szpila wbita. Punkcik zdobyty. Wprawdzie szpila, ni z gruchy, ni z pietruchy i zupełnie bez sensu, ale się udało. Gratulują. Na każdym kroku trzeba okazywać pogardę osobom myslącym inaczej. Na tym polega demokracja. Nieprawdaż? I tolerancja też!
Piłeś - nie pisz.


N maja 31, 2015 15:33
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 07, 2014 13:31
Posty: 2790
Post Re: Jaki jest Prezydent Duda?
zefciu napisał(a):
andej napisał(a):
Szpila wbita. Punkcik zdobyty. Wprawdzie szpila, ni z gruchy, ni z pietruchy i zupełnie bez sensu, ale się udało. Gratulują. Na każdym kroku trzeba okazywać pogardę osobom myslącym inaczej. Na tym polega demokracja. Nieprawdaż? I tolerancja też!
Piłeś - nie pisz.


Niby zrozumiałeś, a jednak ...


N maja 31, 2015 17:43
Zobacz profil
Post Re: Jaki jest Prezydent Duda?
andej napisał(a):
Niby zrozumiałeś, a jednak ...
Nic nie zrozumiałem. Nie wiadomo do kogo i do jakiej konkretnie wypowiedzi pijesz. Twoje "uwagi" są zupełnie od czapy.


Pn cze 01, 2015 7:07
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 07, 2014 13:31
Posty: 2790
Post Re: Jaki jest Prezydent Duda?
zefciu napisał(a):
andej napisał(a):
Niby zrozumiałeś, a jednak ...
Nic nie zrozumiałem. Nie wiadomo do kogo i do jakiej konkretnie wypowiedzi pijesz. Twoje "uwagi" są zupełnie od czapy.


W takim razie milknę. W tym temacie. Uaktywnię się, gdy znów się potknę o to samo. Oby nie było okazji.


Pn cze 01, 2015 14:03
Zobacz profil
Post Re: Jaki jest Prezydent Duda?
A nie możesz po prostu po polsku i składnie wyjaśnić, o co Ci chodziło? Jeśli kiedyś się "potkniesz" i znowu zaczniesz bełkotać jakimiś zagadkami, moja reakcja będzie taka sama.


Pn cze 01, 2015 20:03
Post Re: Jaki jest Prezydent Duda?
On ma rację. Andej, pisz co myślisz wprost, z otwartą przyłbica, a nie, że wykonujesz jakieś tchórzliwe uniki i potem nie wiadomo o co ci chodzi. Na człowieka bystrzejszego od przeciętnej w ten sposób nie wychodzisz.

zefciu napisał(a):
na Kaczyńskiego

Przeciw Komorowskiemu.


Pn cze 01, 2015 21:33
Post Re: Jaki jest Prezydent Duda?
ErgoProxy napisał(a):
zefciu napisał(a):
na Kaczyńskiego

Przeciw Komorowskiemu.
Nie. Przeciw Komorowskiemu głosowali np. ci, którzy w pierwszej turze poparli Kukiza. Natomiast radykalni genpaci, którzy w pierwszej turze poparli drecha lub paszkwilanta w drugiej głosowali na Kaczyńskiego. Na kandydata reprezentującego ich poglądy, choć nie tak radykalnie, jak by chcieli.


Wt cze 02, 2015 7:22
Post Re: Jaki jest Prezydent Duda?
zefciu napisał(a):
Johnny99 napisał(a):
200 tys.
Czyli niewiele
Cytuj:
głosowało na Brauna i Kowalskiego
No owszem. Ale przecież w pierwszej turze można było sobie na taki luksus pozwolić. W drugiej i tak zagłosowali na Kaczyńskiego.

Czyżbyś żył w jakiejś alternatywnej wersji Wszechświata i przez jakiś międzywymiarowy tunel łączył się z naszym forum? W tegorocznych wyborach na prezydenta RP w tym Wszechświecie nie startował Jarosław Kaczyński i nikt na niego nie mógł zagłosować.


Wt cze 02, 2015 7:45
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Jaki jest Prezydent Duda?
zefciu napisał(a):
No owszem. Ale przecież w pierwszej turze można było sobie na taki luksus pozwolić. W drugiej i tak zagłosowali na Kaczyńskiego.


I co z tego? Tacy mogli co najwyżej zagwarantować odzyskanie przez Dudę głosów straconych w I turze. Samo odzyskanie głosów straconych mogło zagwarantować zwycięstwo wyłącznie Komorowskiemu.

Cytuj:
Na kandydata reprezentującego ich poglądy, choć nie tak radykalnie, jak by chcieli.


Grzegorz Braun wiele razy podkreślał, że PiS nie reprezentuje jego poglądów (to on wyzywał Kaczyńskich od "żoliborskich socjalistów"). Trudno to również powiedzieć o korwinistach i UPR, którzy też głosowali na Dudę. Wszyscy oni głosowali na mniejsze zło.

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Wt cze 02, 2015 7:56
Zobacz profil
Post Re: Jaki jest Prezydent Duda?
Przyznaję się do przejęzyczenia, ale w sumie jest to prawda - przecież nikt "na Dudę" nie głosował. Głosowali przeciwko Komorowskiemu lub na Kaczyńskiego.

Johnny99 napisał(a):
I co z tego? Tacy mogli co najwyżej zagwarantować odzyskanie przez Dudę głosów straconych w I turze. Samo odzyskanie głosów straconych mogło zagwarantować zwycięstwo wyłącznie Komorowskiemu.
W jakim sposób przejście głosów z reżysera filmów o biednej, pokrzywdzonej PZPR na Dudę miało zapewnić zwycięstwo Komorowskiemu, to już tylko jeden Johnny wie.


Wt cze 02, 2015 7:59
Post Re: Jaki jest Prezydent Duda?
zefciu napisał(a):
Przyznaję się do przejęzyczenia, ale w sumie jest to prawda - przecież nikt "na Dudę" nie głosował. Głosowali przeciwko Komorowskiemu lub na Kaczyńskiego.

Ewidentnie musisz żyć w jakimś innym Wszechświecie. W tym, w którym znajduje się to forum, jak pisałem, J. Kaczyński w wyborach nie startował. Nie wiem, co powinieneś zrobić, ale ewidentnie piszesz na forum, które nie jest częścią Twojej rzeczywistości. Może poszukaj jakiegoś zdolnego fizyka, który przekieruje Twoje łącznie internetowe do Wszechświata, w którym żyjesz?


Wt cze 02, 2015 8:11
Post Re: Jaki jest Prezydent Duda?
A czy ja piszę, że Kaczyński w wyborach startował? Przecież napisałem o przejęzyczeniu.


Wt cze 02, 2015 8:20
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3668 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 245  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL