Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 20, 2024 2:44



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 596 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 40  Następna strona
 Nowe dokumenty TW Bolek 
Autor Wiadomość
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
Nie ma jakiejś katastrofy w tych materiałach.

Dokumenty wskazują, że Lech Wałęsa, jako jeszcze względnie młody człowiek, zabrnął w bardzo złą drogę - choć należy pamiętać, że SB stosowała metody, które można określić jako tortury psychiczne i nieraz także fizyczne, a na początku Wałęsa był wobec nich osamotniony całkowicie - jednak potem udało mu się znaleźć siłę i odwagę, aby z tego się wyrwać i przeciwstawić aparatowi represji.

Oczywiście nie wolno zapominać, że dokumenty jeszcze nie zostały nawet sprawdzone.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Cz lut 25, 2016 17:40
Zobacz profil
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
Soul33 napisał(a):
Nie ma jakiejś katastrofy w tych materiałach.

Dokumenty wskazują, że Lech Wałęsa, jako jeszcze względnie młody człowiek, zabrnął w bardzo złą drogę - choć należy pamiętać, że SB stosowała metody, które można określić jako tortury psychiczne i nieraz także fizyczne, a na początku Wałęsa był wobec nich osamotniony całkowicie - jednak potem udało mu się znaleźć siłę i odwagę, aby z tego się wyrwać i przeciwstawić aparatowi represji.

Oczywiście nie wolno zapominać, że dokumenty jeszcze nie zostały nawet sprawdzone.

Nie sprawdzone, nadto jak podają media, kilka z nich to te same, które sąd lustracyjny w uznał za fałszywki.


Cz lut 25, 2016 17:46
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
Alus napisał(a):
Soul33 napisał(a):
Nie ma jakiejś katastrofy w tych materiałach.

Dokumenty wskazują, że Lech Wałęsa, jako jeszcze względnie młody człowiek, zabrnął w bardzo złą drogę - choć należy pamiętać, że SB stosowała metody, które można określić jako tortury psychiczne i nieraz także fizyczne, a na początku Wałęsa był wobec nich osamotniony całkowicie - jednak potem udało mu się znaleźć siłę i odwagę, aby z tego się wyrwać i przeciwstawić aparatowi represji.

Oczywiście nie wolno zapominać, że dokumenty jeszcze nie zostały nawet sprawdzone.

Nie sprawdzone, nadto jak podają media, kilka z nich to te same, które sąd lustracyjny w uznał za fałszywki.

Mylisz się!, fałszywki to preparowano na Wałęsę, gdy był typowany do Nagrody Nobla, a nie w czasie sprawy w sądzie lustracyjnym.
W sądzie lustracyjnym były kopie, a nie orginały, dlatego sąd lustracyjny ich nie uznał.


Cz lut 25, 2016 19:25
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
To po co bylo preparowac falszywki i kompromitowac sie na arenie miedzynarodowej, jak byly taaaakie pewniaki?
Podpis Walesy jakos bardziej przypomina czyjs inny, no ale wiara, ze to co napisane odpowiada rzeczywistosci jest u fanow Prawa i Sprawiedliwosci wrodzona.


Cz lut 25, 2016 19:40
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
Kael napisał(a):
To po co bylo preparowac falszywki i kompromitowac sie na arenie miedzynarodowej, jak byly taaaakie pewniaki?
Podpis Walesy jakos bardziej przypomina czyjs inny, no ale wiara, ze to co napisane odpowiada rzeczywistosci jest u fanow Prawa i Sprawiedliwosci wrodzona.

Znowu się mylisz!, często te twoje pomyłki najzwyczajniej rozśmieszją mnie.


Pt lut 26, 2016 9:30
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
To nie jest watek o mnie, gita.
Piszu w temacie!


Pt lut 26, 2016 9:38
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
Trzeba jednak przyznać, że Wałesa to geniusz.....w latach 70-tych pisał donosy na papierze ze szwedzkimi znakami wodnymi.

Sąd lustracyjny w 2008r p miała przekazane oryginały - powielający nonsensy o kopiach, udają lub naprawdę nie wiedzą, że sąd nie rozeznaje spraw w oparciu o kopie.


Pt lut 26, 2016 9:44
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
Kael napisał(a):
To nie jest watek o mnie, gita.
Piszu w temacie!

Odpowiem merytorycznie za gitę piłaś nie pisz :rotfl2:


Pt lut 26, 2016 9:46
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
Alus napisał(a):
Trzeba jednak przyznać, że Wałesa to geniusz.....w latach 70-tych pisał donosy na papierze ze szwedzkimi znakami wodnymi.

Sąd lustracyjny w 2008r p miała przekazane oryginały - powielający nonsensy o kopiach, udają lub naprawdę nie wiedzą, że sąd nie rozeznaje spraw w oparciu o kopie.

Właśnie dlatego sąd przyznał Wałęsie status pokrzywdzonego.
Jeśli ktoś nie wierzy w jego donosy na kolegów, to jego sprawa, ale jego kompromitująca prezydentura to fakt. Dla obserwatorów naszych najnowszych dziejów to jasne.
Ja intensywnie zaczęłam interesować się polityką dokładnie od sierpnia 1980 i dobrze pamiętam prezydenturę Wałęsy.
Pamiętam wiele żenujących wypowiedzi oraz skandalicznych posunięć jak np. obalenie rządu premiera Olszewskiego.
Z żenujących wypowiedzi najbardziej zapamiętałam JA,JA,JA.... sam obaliłem komunizm! Niewyobrażalny pyszałek z Matką Boską w klapie marynarki, a pycha to pierwszy stopień do piekła.


Pt lut 26, 2016 9:53
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
gita napisał(a):
Alus napisał(a):
Trzeba jednak przyznać, że Wałesa to geniusz.....w latach 70-tych pisał donosy na papierze ze szwedzkimi znakami wodnymi.

Sąd lustracyjny w 2008r p miała przekazane oryginały - powielający nonsensy o kopiach, udają lub naprawdę nie wiedzą, że sąd nie rozeznaje spraw w oparciu o kopie.

Właśnie dlatego sąd przyznał Wałęsie status pokrzywdzonego.
Jeśli ktoś nie wierzy w jego donosy na kolegów, to jego sprawa, ale jego kompromitująca prezydentura to fakt. Dla obserwatorów naszych najnowszych dziejów to jasne.
Ja intensywnie zaczęłam interesować się polityką dokładnie od sierpnia 1980 i dobrze pamiętam prezydenturę Wałęsy.
Pamiętam wiele żenujących wypowiedzi oraz skandalicznych posunięć jak np. obalenie rządu premiera Olszewskiego.
Z żenujących wypowiedzi najbardziej zapamiętałam JA,JA,JA.... sam obaliłem komunizm! Niewyobrażalny pyszałek z Matką Boską w klapie marynarki, a pycha to pierwszy stopień do piekła.

Sąd na bazie kopii nie rozstrzygałby sprawy.
Pych charakteryzuje także ludzi, którzy nie znając faktów, dokumentów, dowodów, wydają wyroki.
A skoro jesteś tak obeznana to może objaśnisz nam skąd u Wałęsy w latach 70-tych szwedzki papier??


Pt lut 26, 2016 10:09
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
Głos mądrego abp
http://natemat.pl/172609,arcybiskup-goc ... o-sumienia
A sprawiedliwość wymierzy miłosierny Bóg.


Pt lut 26, 2016 10:56
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 13, 2010 16:50
Posty: 7771
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
Fakt. Jeśli ktoś się wyspowiadał i uzyskał rozgrzeszenie może mieć spokojne sumienie.
Chyba, że winą za swój grzech obarcza innych i cały czas przed wszystkimi kręci raz za razem zmieniając zeznania.

_________________
Fides non habet osorem nisi ignorantem


Pt lut 26, 2016 11:13
Zobacz profil WWW
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
medieval_man napisał(a):
Fakt. Jeśli ktoś się wyspowiadał i uzyskał rozgrzeszenie może mieć spokojne sumienie.
Chyba, że winą za swój grzech obarcza innych i cały czas przed wszystkimi kręci raz za razem zmieniając zeznania.

Wiesz na pewno, że tylko kręci?


Pt lut 26, 2016 11:16

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
To jest przecież oczywiste. Prawda jest jedna, natomiast wersji Wałęsy - multum.

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


Pt lut 26, 2016 11:17
Zobacz profil
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
Alus napisał(a):
Głos mądrego abp
http://natemat.pl/172609,arcybiskup-goc ... o-sumienia
A sprawiedliwość wymierzy miłosierny Bóg.


Biskupowi również, który w Magdalence razem z Wałęsą, Kiszczakiem i innymi vipami PRL wznosił toasty.


Pt lut 26, 2016 11:50
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 596 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 40  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL