Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz kwi 25, 2024 5:50



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 
 Ojciec Święty. 
Autor Wiadomość
Post Ojciec Święty.
Była w moim śnie Matka Teresa i powiedziała że w tym roku będziemy mieli Konklawe. Gdy Pan Bóg wyleje lawe, będzie konklawe.
Ja jakoś w to nie wierzę i myślę że to był sen wytworzony przez moją wyobraźnię ale z drugiej strony skąd by się wziął. Gdyby inni na forum mieli sny związane z następnym Papieżem to wtedy można by jakieś wnioski wyciągać.


Pn wrz 12, 2016 0:11
Post Re: Ojciec Święty.
No właśnie i nikt nie napisał żeby coś takiego też mu powiedziano. Pewnie się nie sprawdzi. W tym śnie było też o tym że to będzie ostatni Piotr to tym bardziej głupota :-)


Wt wrz 20, 2016 22:28
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Ojciec Święty.
Pimpek napisał(a):
No właśnie i nikt nie napisał żeby coś takiego też mu powiedziano. Pewnie się nie sprawdzi. W tym śnie było też o tym że to będzie ostatni Piotr to tym bardziej głupota :-)


Głupotą jest branie snów na poważnie.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Wt wrz 20, 2016 22:35
Zobacz profil
Post Ojciec Święty.
Mi się też śniło podobnie, chociaż sen zupełnie inny to te same fakty były.. Chyba to już ostatnie dni pontyfikatu. Ale nie myślę Plimpku że to by był ostatni.


Śr paź 19, 2016 5:07
Post Re: Ojciec Święty.
A mi się śniło ze jadę samochodem. To coś znaczy dla pontyfikatu papieża Franciszka?
O snach się.chyba św. Paweł wyraźnie wypowiedział.


Śr paź 19, 2016 6:24
Post Re: Ojciec Święty.
Hm...Ostatnio miałam znowu z Papieżem związanego sna. Tak jakby za nie długo miał być inny Papież ale kiedy to nieweim. Czy ostatni też nie wiem.


Cz paź 27, 2016 17:15
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 13, 2010 16:50
Posty: 7771
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie
Post Re: Ojciec Święty.
dosyć tego...

_________________
Fides non habet osorem nisi ignorantem


Cz paź 27, 2016 21:42
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 7 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL