Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt mar 29, 2024 9:06



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 
 Fluor 
Autor Wiadomość
Post Fluor
Fluor używany w obozach koncentracyjnych podczas 2 wojny światowej a admin kasuje posty <3
Prawa o Fluorze zamiatana pod dywan jak można do cholery ufać rządowi i temu co mówia mass media i oczywiście zakontraktowani lekarze którzy mają podpisane kontrakciki i przepisują trucizny a jak nie to zapłacą olbrzymią karę np statyny murzyni nie mają co jeść a tony mięsa (censored) się do oceanów radzę się zastanowić po której stronie stajecie .
https://www.youtube.com/watch?v=_ZowbHOOREY
https://www.youtube.com/watch?v=D6fIKkOLQZM


Śr lis 16, 2016 1:54
Post Re: Fluor
Adrian1333 napisał(a):
Fluor używany w obozach koncentracyjnych podczas 2 wojny światowej a admin kasuje posty <3
Hitler używał mydła! Żyjmy w brudzie!


Śr lis 16, 2016 8:34
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Fluor
Adrian1333 napisał(a):
np statyny murzyni nie mają co jeść a tony mięsa (censored) się do oceanów


To akurat realny problem. Ale cóż - jeszcze przed ostatnimi wyborami posłowie Polski Razem (to ci od Gowina) skierowali do Sejmu projekt ustawy "o przeciwdziałaniu marnowaniu żywności", i tak szczątkowy (bo dotyczył jedynie sklepów wielkopowierzchniowych), ale zawsze. Projekt przeciągano i przeciągano (odbyły się nawet dwa pierwsze czytania), aż w końcu skończyła się kadencja Sejmu i przepadł wskutek dyskontynuacji. Od tego czasu ani widu, ani słychu. To jeden z tych przypadków, kiedy PiS mógłby wreszcie zmienić coś złego i wprowadzić coś dobrego - i tego nie robi, bo przecież są o wiele ważniejsze sprawy, jak na przykład obsadzenie pisowcami wszystkich możliwych stanowisk.

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Śr lis 16, 2016 8:45
Zobacz profil
Post Re: Fluor
zefciu napisał(a):
Adrian1333 napisał(a):
Fluor używany w obozach koncentracyjnych podczas 2 wojny światowej a admin kasuje posty <3
Hitler używał mydła! Żyjmy w brudzie!


Kolego to więźniowie obozów koncentracyjnych byli truci fluorem a nie Hitlerowcy .


Pt lis 18, 2016 0:24
Post Re: Fluor
Adrian1333 napisał(a):
Kolego to więźniowie obozów koncentracyjnych byli truci fluorem a nie Hitlerowcy .
A jakieś źródło na ten tamat? Bo o cyjanowodorze słyszałem. A o fluorze - nie bardzo.


Pt lis 18, 2016 8:50
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8669
Post Re: Fluor
Adrian1333 napisał(a):
...admin kasuje posty <3

Moderator, jeśli już. Ale zasadniczo to dlatego, bo wypisujesz bzdury kompletnie bezmyślnie.

Ludzie na wsiach do niedawna nie mieli fluoru w kranach, a wcale nie byli dużo zdrowsi.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Pt lis 18, 2016 12:54
Zobacz profil
Post Re: Fluor
Soul33 napisał(a):
Adrian1333 napisał(a):
...admin kasuje posty <3

Moderator, jeśli już. Ale zasadniczo to dlatego, bo wypisujesz bzdury kompletnie bezmyślnie.

Ludzie na wsiach do niedawna nie mieli fluoru w kranach, a wcale nie byli dużo zdrowsi.


A skąd ta informacja , że nie są "dużo" zdrowsi czy sam to wymyśliłeś ?


Pt lis 18, 2016 14:54
Post Re: Fluor
https://monitorpolski.wordpress.com/201 ... ludzkosci/


Pt lis 18, 2016 15:11
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8669
Post Re: Fluor
W miastach mężczyźni przeciętnie żyją dłużej niż na wsi. W regionie wschodnim różnica ta jest największa i wynosi prawie 2 lata. (...) parametry trwania życia kobiet w miastach są korzystniejsze niż na wsi (od 0,3 do 0,8 roku).

W 2013 r. największe zróżnicowanie natężenia zgonów między terenami miejskimi i wiejskimi zarejestrowano w województwie zachodniopomorskim i warmińsko-mazurskim. Na terenach miejskich tych województw zmarło (na każde 100 tys. ludności) o ponad 176 osób mniej niż na wsi.


http://stat.gov.pl/obszary-tematyczne/ludnosc/trwanie-zycia/trwanie-zycia-w-2013-r-,2,8.html

Moje skromne obserwacje też nie wskazują na istotne różnice. A jeśli GUS się nie podoba, znajdź lepsze źródło.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Pt lis 18, 2016 16:52
Zobacz profil
Post Re: Fluor
To jak z tym truciem fluorem w obozach koncentracyjnych?
Tak naprawde, to zycie szkodzi.
Powietrze - zatrute, woda tez, w jedzeniu sama chemia, Polacy bija chyba rekordy swiatowe w spozyciu lekow i suplementow (patrzac na gestosc rozmieszczenia aptek) a zyje sie znacznie dluzej niz 100 lat temu. I to mimo szczepionek i fluoru. Ciekawe, co nie?

A na koncu i tak kazdy umrze.


Pt lis 18, 2016 18:02
Post Re: Fluor
Przeczytaj Kael i skomentuj :)
http://etermed.pl/fluor-oglupia-i-zabij ... rzepisami/

Wiele chemii jest wszędzie i przez to bardzo często odbiegamy od naszej natury przez co nasz mózg
nie zawsze pracuję tak jak trzeba , ale moim zdaniem im mniej tego syfu tym lepiej a im więcej zdrowia to też lepiej bo prawda jest taka, że w zdrowym ciele zdrowy duch dlatego warto dbać o dietę i wchłaniać jak najmniej tego syfu który nam serwują .


So lis 19, 2016 1:10
Post Re: Fluor
Tam pisze nie o truciu w obozach a o tym, ze wiezniowie byli “ulegli“. Czyli mocno przesadziles w twoim poscie. Podobnie sie truje ludzi np w szpitalach psychiatrycznych.

Ze fluor moze tez szkodzic, to ja wiem. A jak ty sie bronisz przed innym truciem? Np wdychaniem spalin ze smieci z kominow twoich sasiadow?


So lis 19, 2016 8:03

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Fluor
Kael napisał(a):
Tam pisze nie o truciu w obozach a o tym, ze wiezniowie byli “ulegli“


Tak czy siak, to bajka bez żadnych podstaw.

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


So lis 19, 2016 8:13
Zobacz profil
Post Re: Fluor
Kael napisał(a):
Tam pisze nie o truciu w obozach a o tym, ze wiezniowie byli “ulegli“. Czyli mocno przesadziles w twoim poscie. Podobnie sie truje ludzi np w szpitalach psychiatrycznych.

Ze fluor moze tez szkodzic, to ja wiem. A jak ty sie bronisz przed innym truciem? Np wdychaniem spalin ze smieci z kominow twoich sasiadow?


Przed fluorem bronie się w taki sposób , że używam pasty ziołowej a wodę zanim przegotuje wlewam do butelek na 24h i następnie gotuje przed czym się mogę bronić to się bronie zależy mi na jak najlepszym rozwoju umysłu .


So lis 19, 2016 17:18
Post Re: Fluor
Adrian1333 napisał(a):
a wodę zanim przegotuje wlewam do butelek na 24h i następnie gotuje
Tylko że w Polsce woda jest uzdatniana raczej chlorem niż fluorem.
Cytuj:
zależy mi na jak najlepszym rozwoju umysłu .
Jakiej metody używasz, aby ocenić, czy Twoje działanie jest skuteczne?


Pn lis 21, 2016 11:47
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 15 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL