Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 13:34



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
 Dlaczego tak wiele absurdów na forum? 
Autor Wiadomość
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Dlaczego tak wiele absurdów na forum?
adaBRD napisał(a):
A wiec nie masz takich uprawnien... Dlatego zrozum wreszcie, ze twoje diagnozy sa g..o...wna warte

Prosiłam o wskazanie, w którym miejscu postawiłam diagnozę dotyczącą choroby psychicznej. Nie wskazałaś. Natomiast do wykazywania absurdów i bzdur w Twojej teologii mam jak najbardziej uprawnienia.
Powyższym wpisem udowodniłaś (nie pierwszy raz) prawdziwość tego mema:
http://wazneiwazniejsze.piszecomysle.pl ... idiota.jpg
I mam to głęboko, że mogę otrzymać za to ostrzeżenie, bo pewne rzeczy trzeba nazywać po imieniu, jeśli inne środki nie skutkują.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Ostatnio edytowano So lut 18, 2017 15:34 przez Małgosiaa, łącznie edytowano 1 raz



So lut 18, 2017 15:28
Zobacz profil
Post Re: Dlaczego tak wiele absurdów na forum?
Alus napisał(a):
adaBRD napisał(a):
"Zlecona misja nauczania."..? A co mnie to obchodzi...? Nauczaj sobie zgodnie ze swoja misja...ale jesli cie prosze, zebys mnie z tej misji wylaczyla to uszanuj to...Mozesz to dla mnie zrobic...?...prosze uprzejmie :)

Uszanujesz prośbę katolików abyś zaprzestała na katolickim forum szkalowania, obrzucania durnymi pomówieniami KK????....uprzejmie Cię prosimy



Alus, ja nie szkaluje KK ani zadnego innego kosciola...Jesli wypowiadam krytyke to ja uzasadniam...Kazdy ma do tego prawo i regulamin tez tak stanowi...

Prosze podaj mi przyklady moich nieuzasadnionych zarzutow pod adresem KK.


So lut 18, 2017 15:34
Post Re: Dlaczego tak wiele absurdów na forum?
Małgosiaa napisał(a):
adaBRD napisał(a):
A wiec nie masz takich uprawnien... Dlatego zrozum wreszcie, ze twoje diagnozy sa g..o...wna warte

Prosiłam o wskazanie, w którym miejscu postawiłam diagnozę dotyczącą choroby psychicznej. Nie wskazałaś. Natomiast do wykazywania absurdów i bzdur w Twojej teologii mam jak najbardziej uprawnienia.
Powyższym wpisem udowodniłaś (nie pierwszy raz) prawdziwość tego mema:
http://wazneiwazniejsze.piszecomysle.pl ... idiota.jpg
I mam to głęboko, że mogę otrzymać za to ostrzeżenie, bo pewne rzeczy trzeba nazywać po imieniu, jeśli inne środki nie skutkują.



Skoro nie lubisz poprzewracanych figur i g..owna na szachownicy to poprostu przestan grac w te szachy z tym biednym golebiem :-D Kazdy golab zmuszony do gry z toba w szachy w koncu n...asra ci na te szachownice :)


So lut 18, 2017 15:43
Post Re: Dlaczego tak wiele absurdów na forum?
adaBRD napisał(a):
Alus napisał(a):
adaBRD napisał(a):
"Zlecona misja nauczania."..? A co mnie to obchodzi...? Nauczaj sobie zgodnie ze swoja misja...ale jesli cie prosze, zebys mnie z tej misji wylaczyla to uszanuj to...Mozesz to dla mnie zrobic...?...prosze uprzejmie :)

Uszanujesz prośbę katolików abyś zaprzestała na katolickim forum szkalowania, obrzucania durnymi pomówieniami KK????....uprzejmie Cię prosimy



Alus, ja nie szkaluje KK ani zadnego innego kosciola...Jesli wypowiadam krytyke to ja uzasadniam...Kazdy ma do tego prawo i regulamin tez tak stanowi...

Prosze podaj mi przyklady moich nieuzasadnionych zarzutow pod adresem KK.

"Uzasadnić" można nawet ludobójstwo - zależy tylko od intencji uzasadniającego.
Bawić się z Tobą w przekonywanie, że rzucasz zarzuty na prawo i lewo bezrefleksyjnie, nie zamierzam


So lut 18, 2017 15:52
Post Re: Dlaczego tak wiele absurdów na forum?
Alus napisał(a):
adaBRD napisał(a):
"Zlecona misja nauczania."..? A co mnie to obchodzi...? Nauczaj sobie zgodnie ze swoja misja...ale jesli cie prosze, zebys mnie z tej misji wylaczyla to uszanuj to...Mozesz to dla mnie zrobic...?...prosze uprzejmie :)

Uszanujesz prośbę katolików abyś zaprzestała na katolickim forum szkalowania, obrzucania durnymi pomówieniami KK????....uprzejmie Cię prosimy


Chyba ci się coś Alus pomyliło. Nie jesteśmy na forum katolik.pl , tylko to forum nazywa się wiara.pl.
Jest to forum dla wszystkich wierzących oraz również dla wątpiących. Jeżeli szukasz tylko katolickiego forum, to musisz się gdzie indziej zalogował, tak jak zrobił to Marek i wielu innych użytkowników tego forum.
Czujecie się obrażani tylko dlatego, że my głosimy, że tylko Jezus Chrystus jest naszym zbawcą. Co was obraża prawda, którą głosimy, a która jest potwierdzona w Piśmie Świętym.
Dlaczego jak ktoś wyraża inne zdanie odmienne od KK, od razu dla was staje się wrogiem wiary? Wiara jest tajemnicą i nie możemy my się wzajemnie osądzać. Nie jesteś wstanie osądzić mojej wiary a ja twojej. To może zrobić tylko Bóg. Może interpretować różnie prawdy wiary, ale prawda jest taka, że nie ze względu na religię będziemy sądzeni, ale ze względu na posiadaną wiarę. A co to znaczy posiadać wiarę? to znaczy , że mając wiarę, mamy miłość w sercu, bo tak jak nauczał Jezus - miłość jest naszym podstawowym przykazaniem jakie mamy zachowywać, z jakim mamy żyć.
WIARA = MIŁOŚĆ = WIARA
Protestanci powiedzą, że jesteśmy zbawieni łaską przez wiarę. Cóż z tego, że powiem: tak Jezus wierzę w Twój dar zbawienia, a nie będę miała w sercu miłości, to te słowa będą puste - bez pokrycia i nie wyrażę nimi swojej wiary. Automatycznie nie mając wiary nie będę zbawienia. Wiara kierowana miłością, da piękne owoce mojego życia. Mając wiarę nie okradnę drugiej osoby, nie pobiję, nie naurągam jej, ale będę jej przyjacielem. Nie będę czyniła zła i automatycznie przez to nie będę grzeszyła. Wtedy taka ofiara Jezusa Chrystusa da mi zbawienie przez moją wiarę.
Jeżeli jestem bardzo aktywną katoliczką. Będę wierzyła, że przez swoją aktywność w Kościele, przez odmawiania nawet co dzień różańca - będę zbawiona, a nie miałabym miłości w sercu, czyli wiary, to znaczy, że moje codzienne modlitwy są puste i czcze, nie dają dobrych owoców, bo w sercu nie mam miłości - wiary, przez co nie jestem dobrym człowiekiem i czynię dużo zła wokół siebie. Wiara bez miłości w sercu, bez czynienia dobra nie jest wiarą. Bóg jest miłością i my również mamy wzrastać w tej miłości. Dążyć do tego, by stawać się lepszymi ludźmi. Wtedy nasza wiara będzie prawdziwa, a jej owoce będą piękne.


So lut 18, 2017 15:52

Dołączył(a): N maja 29, 2016 14:48
Posty: 3265
Post Re: Dlaczego tak wiele absurdów na forum?
Ufff, próbowałem.

_________________
pozdrawiam serdecznie
Marek
Obrazek


So lut 18, 2017 16:04
Zobacz profil WWW
Post Re: Dlaczego tak wiele absurdów na forum?
Alus napisał(a):
.

"Uzasadnić" można nawet ludobójstwo - zależy tylko od intencji uzasadniającego.
Bawić się z Tobą w przekonywanie, że rzucasz zarzuty na prawo i lewo bezrefleksyjnie, nie zamierzam



No niestety, taka jest istota dyskusji...ze trzeba uzasadnic dana teze...
Skoro stawiasz mi zarzuty szkalowania KK to oczekuje uzasadnienia a nie zbycia mnie paroma frazesami...Badzmy konsekwentni bo inaczej powstanie tu dom wariatow :)


Ostatnio edytowano So lut 18, 2017 16:14 przez Anonim (konto usunięte), łącznie edytowano 1 raz



So lut 18, 2017 16:06

Dołączył(a): Pn sie 22, 2016 14:36
Posty: 1802
Post Re: Dlaczego tak wiele absurdów na forum?
Marek_Piotrowski napisał(a):
Jak to jest, że 90% postów na forum związane jest z absurdalnymi tematami?
Zamiast prowadzić dyskusję ku pogłębieniu, na okrągło zajmujemy się albo "dyżurnymi" tematami antykatolickimi albo też zupełnymi urojeniami ludzi, którym wydaje się że są prorokami.
Czy to naprawdę tak ma wyglądać?


Czy te pozostałe 10% postów, których nie masz zastrzeżeń to są twoje własne posty?


So lut 18, 2017 16:10
Zobacz profil
Post Re: Dlaczego tak wiele absurdów na forum?
adaBRD napisał(a):
Alus napisał(a):
.

"Uzasadnić" można nawet ludobójstwo - zależy tylko od intencji uzasadniającego.
Bawić się z Tobą w przekonywanie, że rzucasz zarzuty na prawo i lewo bezrefleksyjnie, nie zamierzam



No niestety, taka jest istota dyskusji...ze trzeba uzasadnic dana teze...
Skoro stawiasz mi zarzuty szkalowania KK to oczekuje uzasadnienia a nie zbycia mnie paroma frazesami...Badzmy konsekwentni bo inaczej powstanie tu dom wariatow :)


Powiem Ci jedynie - pierwszy raz napotykam osobę tak bezkrytyczną wobec samej siebie :o


So lut 18, 2017 16:17
Post Re: Dlaczego tak wiele absurdów na forum?
Alus napisał(a):
adaBRD napisał(a):
Alus napisał(a):
.

"Uzasadnić" można nawet ludobójstwo - zależy tylko od intencji uzasadniającego.
Bawić się z Tobą w przekonywanie, że rzucasz zarzuty na prawo i lewo bezrefleksyjnie, nie zamierzam



No niestety, taka jest istota dyskusji...ze trzeba uzasadnic dana teze...
Skoro stawiasz mi zarzuty szkalowania KK to oczekuje uzasadnienia a nie zbycia mnie paroma frazesami...Badzmy konsekwentni bo inaczej powstanie tu dom wariatow :)


Powiem Ci jedynie - pierwszy raz napotykam osobę tak bezkrytyczną wobec samej siebie :o


Oj, Alus...wystarczy spojrzec w lustro zanim sie cos takiego napisze... :)


So lut 18, 2017 16:29

Dołączył(a): Pn sty 16, 2017 20:57
Posty: 462
Post Re: Dlaczego tak wiele absurdów na forum?
Alus, adaBRD to trol. Daj spokój.


So lut 18, 2017 16:31
Zobacz profil
Post Re: Dlaczego tak wiele absurdów na forum?
bylejaki napisał(a):
Alus, adaBRD to trol. Daj spokój.



A tak sie zarzekales, ze chodzilo ci o chwale Boga...bylejaki...

Myslisz, ze twoja postawa przynosi Bogu chwale...?


So lut 18, 2017 16:37

Dołączył(a): Pn sty 16, 2017 20:57
Posty: 462
Post Re: Dlaczego tak wiele absurdów na forum?
Pierwszy punkt Regulaminu forum:

1. Forum portalu WIARA.PL jest miejscem spotkania ludzi pragnących pogłębić swoją wiarę, poszukujących Boga, zainteresowanych problemami religii, a chrześcijaństwa w szczególności. Forum stanowi zatem miejsce rozmowy katolików i niekatolików, chrześcijan i niechrześcijan, wierzących i niewierzących.

Z tego punktu rozumiem, że to nie jest forum dla ludzi walczących z Kościołem.


So lut 18, 2017 16:50
Zobacz profil
Post Re: Dlaczego tak wiele absurdów na forum?
@ bylejaki

Miales podac 10 przykladow " fekaliow"...Co z nimi...?


So lut 18, 2017 17:03

Dołączył(a): Pn sie 22, 2016 14:36
Posty: 1802
Post Re: Dlaczego tak wiele absurdów na forum?
Pierwszy post w tym temacie to jest zwykły hejt i nawoływanie do hejtu. Apeluję do moderacji aby zamknęła ten wątek.


So lut 18, 2017 17:34
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL