Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 8:52



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14508 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 391, 392, 393, 394, 395, 396, 397 ... 968  Następna strona
 Przegląd prasy i Aktualności 
Autor Wiadomość
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
W partiach mówisz. To do niedawna Niesiołowski największy cham w polskiej polityce był w PO. Nikt nie próbował nawet go temperować.
Palikot tak samo. Można wymieniać wielu ze strony antyPiS. W PiS jest tez np. Pawłowicz, kiedyś był Hofffman. Można jeszcze pare osób wymieniać. Wprawdzie oprócz Niesiolowskiego nikt nie pobił dziennikarza a tym bardziej kobiety ale to trzeba mieć klasę taka jak on.
Jak dla mnie jest remis.
Jeżeli ja miałbym podejmować decyzje to do tego grona dodałbym jeszcze Macierewicza do zespołu ludzi którzy powinni zostać wyelimińowani z polityki. Nie powinno być zgody na chamstwo w polityce. Nie ma dla mnie znaczenia po której stronie bedą stali.


Cz kwi 20, 2017 16:16

Dołączył(a): N lut 16, 2014 16:54
Posty: 823
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Coroner napisał(a):
Oni sa obiektywni bo atakują PiS a ja nie atakuje tylko wskazuje ze polityki gospodarczej nie maja to juz nie jestem obiektywny. Przyzwyczaiłem sie do takiej oceny.
Nie wiem co pisali jak rządziło PO bo mnie tutaj nie było. Teraz piszą jednostronnie. I widza samo zło.
Dlatego pisałem o systemie plemiennym.
Druga strona niejaki kosiarz1 czy jakoś tak. Dla niego tez jestem nie z jego obozu.
To w jaki sposób wyzywa ludzi jest karygodne.


o jakiś ty biedny...taki niedoceniony. Może spróbuj merytorycznie odnosić sie do tematów, a nie beczeć po forum. I postaraj się biedaku nie oczerniać, nie pomawiać i nie kłamać czy jakoś tak.
Nigdy nie byłem "aniołkiem' jednak zawsze uczciwy wobec siebie i innych.
Sa tematy w których mozesz sie wybeczec, nawet na ramionach Małgosi :) :D

Porównywanie Pani Pawłowicz do Hofmana żal.pl :)


Cz kwi 20, 2017 16:19
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
kosiarz1 napisał(a):
Coroner napisał(a):
Oni sa obiektywni bo atakują PiS a ja nie atakuje tylko wskazuje ze polityki gospodarczej nie maja to juz nie jestem obiektywny. Przyzwyczaiłem sie do takiej oceny.
Nie wiem co pisali jak rządziło PO bo mnie tutaj nie było. Teraz piszą jednostronnie. I widza samo zło.
Dlatego pisałem o systemie plemiennym.
Druga strona niejaki kosiarz1 czy jakoś tak. Dla niego tez jestem nie z jego obozu.
To w jaki sposób wyzywa ludzi jest karygodne.


o jakiś ty biedny...taki niedoceniony. Może spróbuj merytorycznie odnosić sie do tematów, a nie beczeć po forum. I postaraj się biedaku nie oczerniać, nie pomawiać i nie kłamać czy jakoś tak.
Nigdy nie byłem "aniołkiem' jednak zawsze uczciwy wobec siebie i innych.
Sa tematy w których mozesz sie wybeczec, nawet na ramionach Małgosi :) :D

Porównywanie Pani Pawłowicz do Hofmana żal.pl :)

Oto jest próbka zachowania na jakie stać prawdziwego pisowca


Cz kwi 20, 2017 16:23
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Coroner napisał(a):
To do niedawna Niesiołowski największy cham w polskiej polityce był w PO. Nikt nie próbował nawet go temperować.

Jeden Niesiołowski. Ilu w PiS? Od prezesa poczynając, a na Pawłowicz kończąc, język nienawiści.
Coroner napisał(a):
Palikot tak samo.

Od kiedy Palikot to PO?
kosiarz1 napisał(a):
Sa tematy w których mozesz sie wybeczec, nawet na ramionach Małgosi

Zejdź ze mnie, bo mi duszno. Twój język nie odbiega, a nawet jest bardziej agresywny, nienawistny, niż język Pilastra. Jedziesz ad personam aż się kurzy. Nawet teraz ni z gruszki ni z pietruszki zaczepiłeś o mnie.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Cz kwi 20, 2017 16:30
Zobacz profil

Dołączył(a): N lut 16, 2014 16:54
Posty: 823
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Cytuj:
Oto jest próbka zachowania na jakie stać prawdziwego pisowca


Pewnie! Coś Ci zacytuje...
Cytuj:
niejaki kosiarz1 czy jakoś tak


Pogarda – stan uczuciowy będący mieszaniną braku szacunku i niechęci. Zbliżony do nienawiści, ale zawierający komponent poczucia wyższości wobec osoby pogardzanej.

Hipokryzja (od gr. ὑπόκρισις hypokrisis, udawanie) – fałszywość, dwulicowość, obłuda. Zachowanie lub sposób myślenia i działania charakteryzujący się niespójnością stosowanych zasad moralnych.

Cytuj:
To w jaki sposób wyzywa ludzi jest karygodne.


Kłamca przekazuje informacje niezgodne z jego przekonaniem o rzeczywistości z intencją, by zostały one wzięte za prawdziwe.

Cytuj:
Zejdź ze mnie, bo mi duszno. Twój język nie odbiega, a nawet jest bardziej agresywny, nienawistny, niż język Pilastra. Jedziesz ad personam aż się kurzy. Nawet teraz ni z gruszki ni z pietruszki zaczepiłeś o mnie.


To nie mozna o tobie pisać....no popatrz, a pełno Twoich wypowiedzi dotyczacych różnych uzytkownikóe tego forum w roznych tematach.


Cz kwi 20, 2017 16:33
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
kosiarz1 napisał(a):
To nie mozna o tobie pisać....no popatrz, a pełno Twoich wypowiedzi dotyczacych różnych uzytkownikóe tego forum w roznych tematach.

Owszem, pełno, ale dotyczące meritum sprawy i w odpowiedzi na ich posty, w tematach teologicznych, a nie ot tak sobie, bo akurat chciało mi się kogoś zaczepić (pierwszy raz przed chwilą użyłam nicka Pilastra, ale wyłącznie dlatego, że spodziewałam się Twojej riposty w tym kierunku, jako że on jest fanem PO).
Nie życzę sobie, aby kosiarz1 wycierał sobie mną gębe bez powodu.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Cz kwi 20, 2017 16:39
Zobacz profil

Dołączył(a): N lut 16, 2014 16:54
Posty: 823
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Cytuj:
w tematach teologicznych


Działy moderacyjne zapewne duzo maja wspolnego z teologią :)

Cytuj:
ale wyłącznie dlatego, że spodziewałam się Twojej riposty w tym kierunku, jako że on jest fanem PO).


LOL...nie mam w zwyczaju bronic czy też karcić ludzi z którymi nie dyskutuję.

Cytuj:
Nie życzę sobie, aby kosiarz1 wycierał sobie mną gębe bez powodu.


Alez oczywiście Małgosiu. Przepraszam...niech beczy gdzie indziej...


Cz kwi 20, 2017 16:45
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Kosiarz twój poziom agresji wyklucza cię z dyskusji
Może nie komentuj moich wpisów. Ja w każdym razie twoje wpisy będę omijał.


Cz kwi 20, 2017 16:51

Dołączył(a): N lut 16, 2014 16:54
Posty: 823
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Coroner napisał(a):
Kosiarz twój poziom agresji wyklucza cię z dyskusji
Może nie komentuj moich wpisów. Ja w każdym razie twoje wpisy będę omijał.


kilka miesiecy temu, tez mi to napisałeś, ja sie dostosowałem, Ty jak widać musiałeś z pogarda i kłamliwie o mnie napisać. Pilnuj siebie zatem.


Cz kwi 20, 2017 16:53
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Napisałem pokazując dwie strony medalu. Bardziej rozmawiałem nie o tobie o antyPiS ile.
Ty byłeś jako przykład nieakceptowalnych postaw w dyskusji miedzy kulturalnymi ludźmi. Przykro mi ze jesteś negatywnym przykładem. Ale cóż zrobić pracujesz na taka ocenę.


Cz kwi 20, 2017 16:59
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
kosiarz1 napisał(a):
Działy moderacyjne zapewne duzo maja wspolnego z teologią

Tam akurat jest odpowiedni temat do uwag MIĘDZY użytkownikami.
kosiarz1 napisał(a):
LOL...nie mam w zwyczaju bronic czy też karcić ludzi z którymi nie dyskutuję.

No jasne, a mnie tylko przypadkiem zaczepiłeś :?
kosiarz1 napisał(a):

Alez oczywiście Małgosiu. Przepraszam...niech beczy gdzie indziej...

Tekst z wyższej półki :?

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Cz kwi 20, 2017 17:04
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Wy tu gadu gadu, a tymczasem pan Berczyński zrezygnował z przewodzenia podkomisji smoleńskiej...jak mówi Dorn, podtapianie Macierewicza trwa.....


Cz kwi 20, 2017 18:25
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Coroner napisał(a):
Zapomniałeś dodać ze prawie każdy kto jest z KODu


Nie, każdy, kto umie czytać. W Polsce obecnie prokuratura jest organem rządowym, pod pełną kontrolą polityków. Żaden prokurator - nawet rejonowy - nie ma możliwości nawet kiwnąć palcem bez zgody PiSu.

Cytuj:
Różnica jest taka, że PO tylko rozwalało Państwo a PiS coś tam próbuje zrobić


Nie. PO chciała jedynie trochę się nachapać, a ludziom powinna wystarczyć ciepła woda w kranie. Zasadą działania Tuska było przede wszystkim nie robienie niczego, a w każdym razie najmniej, jak się dało. Wszystko miało się toczyć swoim biegiem, a jak partyjni próbowali ubijać na tym swoje interesy, to trudno.

I tylko tyle. To PiS dzisiaj rozwala państwo polskie i obraca je w ruinę. Instytucjonalnie zresztą to się już dokonało. W Polsce nie ma już de facto żadnych instytucji (poza samorządami i sądami, które są następne w kolejce), jest tylko wola polityczna Kaczyńskiego i jego sługusów. Tego się w ogóle nie da porównać do schematu działania PO.

W skrócie, PO to polityczni zaprzańcy, lenie i niekiedy złodzieje. PiS to bandyci, przestępcy i niszczyciele państwa. Przy okazji najprawdopodobniej również klasyczni zdrajcy (tj. opłacani z zewnątrz - nie będę wskazywał palcem, bo i tak każdy wie, o kogo chodzi). Słowem - Targowica, tyle, że taka do kwadratu.

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


So kwi 22, 2017 12:47
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Johnny99 napisał(a):
Coroner napisał(a):
Zapomniałeś dodać ze prawie każdy kto jest z KODu


Nie, każdy, kto umie czytać. W Polsce obecnie prokuratura jest organem rządowym, pod pełną kontrolą polityków. Żaden prokurator - nawet rejonowy - nie ma możliwości nawet kiwnąć palcem bez zgody.

A pamiętasz sędziów na telefon?
Alus napisał(a):
Wy tu gadu gadu, a tymczasem pan Berczyński zrezygnował z przewodzenia podkomisji smoleńskiej...jak mówi Dorn, podtapianie Macierewicza trwa.....

Ciekawią mnie motywy. Bo to ze komisja niczego nie wyjaśniła i nie wyjaśni to pewne.
Może i Dorn ma racje. Czas pokaże.


So kwi 22, 2017 13:05
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Alus napisał(a):
Wy tu gadu gadu, a tymczasem pan Berczyński zrezygnował z przewodzenia podkomisji smoleńskiej...jak mówi Dorn, podtapianie Macierewicza trwa.....

Nie tylko z podkomisji. Także z pełnienia funkcji przewodniczącego oraz członka Rady Nadzorczej Wojskowych Zakładów Lotniczych nr 1 w Łodzi
http://www.money.pl/gospodarka/wiadomos ... book_money

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


So kwi 22, 2017 13:25
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 14508 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 391, 392, 393, 394, 395, 396, 397 ... 968  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL