Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 23:51



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 Więcej grzechów nie pamiętam ale co dalej 
Autor Wiadomość
Post Więcej grzechów nie pamiętam ale co dalej
Czy jak sobie przypomnę grzech z przeszłości co miesiąc chodzę do spowiedzi to musze go wyznać?Bo podobno na końcu jak się mówi więcej nie pamiętam za te i za wszystkie żałuje... to ma sie grzechy z przeszłości odpuszczone ale trzeba je wyznawać ?Bo ostatnio o tym pomyślałem i nie wiem co robić bo kiedyś jak się spowiadałem ze wszystkich grzechów z przeszłośći to miałem ich ogrom bo a to napewno zrobiłem a to chyba też itp


N paź 01, 2017 12:43
Post Re: Więcej grzechów nie pamiętam ale co dalej
Chodzi mi oto że np jestem po spowiedzi i przypomniałem sobie grzech i mam go w następnej powiedzieć czy nie?Ostatnio przypomniałem sobie że dawno temu powiedziałem siostrze żeby przeklneła ale to było dawno i np z tego mam sie wypowiadać? :(


N paź 01, 2017 12:46
Post Re: Więcej grzechów nie pamiętam ale co dalej
I czy np wczoraj zgrzeszylem i poszlem do komuni ale zapomnialem ten grzech o nim to popelnia sie komunie swietokradzka??


N paź 01, 2017 13:06
Post Re: Więcej grzechów nie pamiętam ale co dalej
A czy popełniłeś grzech ciężki? Mój proboszcz powiedział, żebym nie wygrzebywał grzechów z przeszłości, ale dla spokoju sumienia mówię te, które mi się przypomną. Przed spowiedzią zapisuję grzechy na kartce, żeby nie zapomnieć i to dobry sposób, ale pamiętaj o SZCZERYM rachunku sumienia.


So paź 07, 2017 13:51
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 4 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL