Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 15:14



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
 Przywitanie ! 
Autor Wiadomość
Post Re: Przywitanie !
Pytasz, czy katolicki ksiądz przyzna Ci rację, że jesteś Buddą?
- na pytania, które nie pasują do Twojej teorii nie odpowiadasz. Wyjaśnień nie przyjmujesz. stąd mój wniosek, że nie szukasz prawdy, tylko potwierdzenia Twojej wersji. Katolicki ksiądz jej nie potwierdzi.


Pt mar 16, 2018 17:22
Post Re: Przywitanie !
Dobrotliwy- słuszna uwaga. I można to łatwo zweryfikować :)


Pt mar 16, 2018 17:23

Dołączył(a): Pt mar 16, 2018 14:35
Posty: 13
Post Re: Przywitanie !
Nie pamiętam imienia Biskupa. Jak uważasz, gdzie powinienem się udać w tej sprawie?


Pt mar 16, 2018 17:50
Zobacz profil
Post Re: Przywitanie !
Zapewne pamiętasz diecezję. możesz znaleźć zdjęcie biskupa :D

A to do przemyślenia:
Cytuj:
Dlaczego przy przyjmowaniu Komunii Świętej, po słowach księdza:
„Ciało Chrystusa”, odpowiadamy: „Amen”?
Słowo „Amen” jest wyrażeniem naszej gotowości. To tak jakby powiedzieć: „Niech tak się stanie”. Mówiąc „Amen” wyrażamy pragnienie przyjęcia Ciała Pana Jezusa pod postacią chleba. Potwierdzamy też naszą wiarę, że w tym małym, białym opłatku jest ukryty sam Pan Bóg.


http://www.dominik.krakow.pl/NUMERY/2017/01/kacik.html

P.S. Osobom, które twierdzą, że są Jezusem, Napoleonem, tudzież Buddą pomagają psychiatrzy. A wizyta u egzorcysty często jest poprzedzona konsultacją z psychiatrą.

I dalej nie wiem, kogo uznałeś za króla?


Pt mar 16, 2018 17:58
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Przywitanie !
Szagi napisał(a):
Dzień dobry!
Zapraszam do udziału w temacie. Intryguje mnie opisane przeze mnie zagadnienie.


To co widziałeś, w tym objawieniu?

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Pt mar 16, 2018 18:40
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt mar 16, 2018 14:35
Posty: 13
Post Re: Przywitanie !
Widzę, że jest zainteresowanie wśród was samym aktem. Udam się do diecezji. Zapytam o to zdarzenie i będę szukał kolejnych wyjaśnień. Chciałbym dotrzeć do nagrania. Jeżeli czegoś się dowiem to umieszczę tutaj.


Pt mar 16, 2018 18:55
Zobacz profil
Post Re: Przywitanie !
Samo wspomnienie o nagraniu każe wątpić, czy to był biskup katolicki- egzorcyzmów się nie nagrywa.
- Poniżej masz wypowiedź biskupa.
Cytuj:
Czy można zobaczyć, jak odbywa się egzorcyzm?*
– Jest zakaz nagrywania czy filmowania egzorcyzmu. Bardzo ograniczony jest też krąg tych, którzy są w jego trakcie obecni.(...)

https://ekai.pl/co-to-jest-egzorcyzm/


Pt mar 16, 2018 19:07

Dołączył(a): Pt mar 16, 2018 14:35
Posty: 13
Post Re: Przywitanie !
Doszedłem do wniosku, że mogę opowiedzieć wam tyle ile pamiętam w owego zdarzenia.
Było tak:
Misjonarz zapytał mnie - kto jest prawdziwym królem?
Zacząłem modlić się do Chrystusa w duchu.
Powiedziałem: "Bogu mój Bogu, Tobie powierzam dycha mego. " Wyciągnąłem dłonie przed siebie i dodałem "Ku pełni jasności! Do Ciebie ostatnie słowo należy. Zawsze! W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego" Zobaczyłem jak spływa na mnie światło i ze światła wyłania się postać. "Kim jesteś?!"Uczyniłem znak krzyża. "Nie poznałem Jezusa! Nie rozpoznałem Jezusa!' Poczułem jak Chrystus modli się we mnie do Ojca a Ja modlę się do Chrystusa. "Alleluja, Alleluja, Alleluja" "Dawidzie, mój Dawidzie. Czy mogę gościć w Twoim Ciele? Moje ciało Tobie służy. Panie! Nie jestem godzien byś omył moje stopy, to Ja powinienem omyć Twoje. Dawidzie mój Dawidzie, czemuś mnie wydał? Panie, Ja za Tobą na śmierć bym poszedł."Biskup coś wtrącił, nie pamiętam co. Ukląkłem. "Panie nie jestem godzien abyś przyszedł do mnie. Proszę odstąp ode mnie ten kielich. Jestem synem Bartosza. Dawidzie, czemuś mnie wydał? Ojcze, przyjmij mnie do siebie. Przyjmij mnie do siebie."

Było obecne złoto które trzymałem w dłoni w tym czasie.


Pt mar 16, 2018 19:45
Zobacz profil
Post Re: Przywitanie !
Cytuj:
Było obecne złoto które trzymałem w dłoni w tym czasie.


Przepraszam, a co ma wspólnego złoto z modlitwą? To równie dziwny element tego opisu, jak zakaz powiedzenia "Amen".

Rozmawiać z katolickim księdzem warto- może Cię skieruje do prawdziwego egzorcysty. Ale licz się z tym, że może też Cię wysłać do lekarza. Zwłaszcza, jak oświadczysz, że jesteś Buddą.


Pt mar 16, 2018 19:54
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Przywitanie !
@Szagi
To, co opisujesz to albo sen, w który uwierzyłeś, albo zwidy. Jeśli to drugie, należałoby udać sie do lekarza.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pt mar 16, 2018 20:05
Zobacz profil
Post Re: Przywitanie !
Małgosiaa napisał(a):
@Szagi
To, co opisujesz to albo sen, w który uwierzyłeś, albo zwidy. Jeśli to drugie, należałoby udać sie do lekarza.

Jeszcze trzecia opcja - kpiny.


So mar 17, 2018 8:36

Dołączył(a): Pt mar 16, 2018 14:35
Posty: 13
Post Re: Przywitanie !
W środę mam wizytę u psychiatry. :) To nie są kpiny


N mar 25, 2018 13:07
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8669
Post Re: Przywitanie !
No i bardzo dobrze. Najważniejsze, aby pomogło.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


N mar 25, 2018 13:10
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt mar 16, 2018 14:35
Posty: 13
Post Re: Przywitanie !
Pacjent w kontakcie formalnym, w zachowaniu spokojny. Nie ujawnia objawów produktywnych, nie relacjonuje ich występowania. Podaje, że czuje się bardzo dobrze. Z zaoferowaniem opowiada na zadane pytania. Dopytywany udziela szczegółów. Napęd i nastrój wyrównane. Afekt dostosowany.Wygląd zadbany.

Psychiatra nic nie znalazł :)


Cz kwi 05, 2018 19:07
Zobacz profil
Post Re: Przywitanie !
Psychiatra wie tyle, ile mu powiesz.

Powiedziałeś, że "jesteś Buddą"? ;)


Pt kwi 06, 2018 15:54
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL