Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N cze 24, 2018 14:11

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 352 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24
 Jestem homoseksualistą. 
Autor Wiadomość

Post Re: Jestem homoseksualistą.
Kael napisał(a):
A czym jest "doskonalosc"? Na przestrzeni wiekow kazdy rozumial to inaczej.

Czlowiek jest z natury istota niepelna. Brakuje mu tej "drugiej plci" i to nie tylko w sensie seksualnym, ale takze psychologicznym, intelektualnym, emocjonalnym. Jednoczesnie mam wrazenie, ze plec powoduje, ze pewnych cech drugiej plci nie jestesmy w stanie "wytworzyc". Po prostu mamy te cechy, kotre mamy i naleza one do naszej osoby. Za innymi mozemy tesknic, mozemy chciec nasz wymienic, ale to tylko cos za cos. Wszystkiego na raz miec nie mozemy, bo bylibymy czyms nieokreslonym.
Taka jest moja teoria.

Każdy mężczyzna ma inne cechy. Każda kobieta ma inne cechy. Nie ma jednej męskości w sensie psychologicznym, intelektualnym, emocjonalnym i jakim tam jeszcze. Tak samo nie ma jednej kobiecości. Nie wiem, o co Ci chodzi.

Pn cze 04, 2018 21:23

Witam,
Jestem studentką psychologii i prowadzę badania do pracy magisterskiej. Praca dotyczy terapii reparatywnych (takich jak oferuje np Odwaga). Poszukuję zatem osób, które brały udział w tego rodzaju terapiach i byłyby chętne nawiązać ze mną kontakt i pomóc w badaniach (są to kwestionariusze w wersji online, całkowicie anonimowe). Jeśli są tu takie osoby (albo ktoś zna takie osoby) i chcą dowiedzieć się czegoś więcej, bardzo proszę o kontakt mailowy: badanie.psychologia2018@gmail.com

Udzięlę odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości. Będę bardzo wdzięczna za kontakt i za pomoc.

Śr cze 13, 2018 11:41

Mam dylemat... gdzie zaczyna się grzeszność: dopiero przy akcie homoseksualnym, czy już przy związku jednopłciowym, choćby w tym związku nie było współżycia?

So cze 16, 2018 10:55

Trudna sprawa. Związek jako znajomość nie powinien być uznawany jako grzech, aczkolwiek jeżeli taka "para" obnosiłaby się w taki sposób, że kogoś by to gorszyło to już można by tu jakiejś winy szukać.

Pn cze 18, 2018 9:08

Gorszenie jest problematyczne nawet jeśli chodzi o pary heteroseksualne. Niektórych gorszy pocałunek kobiety i mężczyzny w miejscu publicznym.

Pn cze 18, 2018 10:53

Dokładnie Zbigniewie, są ludzie których gorszy kobieta karmiąca dziecko na ławce w parku, mimo że stara się nie eksponować piersi, niektórych gorszy nagi tors faceta ( ostatnio niechcący słyszałam rozmowę dwóch pań, głośno oburzonych strojami robotników), niektórych gorszy gdy para trzyma się za ręce, co zabawne gdy dwie koleżanki trzymają się za ręce to ok, gdy koledzy to już zgorszenie - jawna dyskryminacja facetów - to osobiście mnie gorszy :P
O starszych paniach zgorszonych strojami młodszych pań można by referaty pisać...
A w krajach arabskich zgorszenie budzi większość europejskich strojów kobiecych...

Pn cze 18, 2018 15:27

I gdzie tu odnaleźć tolerancję i zrozumienie? :)

Pn cze 18, 2018 21:31
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 352 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24