Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr sie 15, 2018 8:33

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
 Ustalanie fundamentów świata. 
Autor Wiadomość

Post Re: Ustalanie fundamentów świata.
Ale ja nie chce oglądać filmów. Chcę żebyś udowodniła mi grawitację i ruch ziemi

Cytuj:
pokarzą

Pokażą

Póki otwarta księga czekam na polu męstwa
Kiedy proszę cię o burzę uczyń ze mnie sztorm"

So sie 04, 2018 0:11

Post Re: Ustalanie fundamentów świata.
Dzięki za lekcję ortografii :D Choć patrząc na Twój opór może jednak pokarzą od kary jaką by tego typu lekcje były a nie od pokazu jakiego nie chcesz :P

Jeśli potrzebujesz dowodów działania grawitacji i ruchu Ziemi, a filmiki to obrazujące Cię nie zadowalają to opis słowny tym bardziej - w takim układzie zapraszam do Poznania i się pobawimy w lekcje fizyki w plenerze tak abyś mógł na własnej skórze poznać dowody, przeprowadzić eksperymenty itd, jak nie chcesz mieć ze mną nic do czynienia w realu ( normalna nie jestem , więc ma to sens) mogę polecić Warszawę i Centrum Nauki Kopernik, bo przecież to że napiszę że dowodem na grawitację jest siła przyciągania ziemskiego oraz to że układ słoneczny się nie rozpada ( tu pewnie narzuca się motyw w stylu - przecież jakby grawitacja istniała to by planety powinny zostać przyciągnięte przez Słońce i się w nim elegancko spalić...) , a na ruch Ziemi fakt że mamy pory dnia i roku zapewne nic nie da... bo pewnie to Illuminaci specjalnymi programami tak sterują obiektami na kopule płaskiej Ziemi ( sorki ,ale upał plus piwko mi się na mózg rzuca, ale serio tego typu prośby kojarzą mi się z fantastycznymi dyskusjami z zwolennikami płaskiej Ziemi )

Z drugiej strony tak do końca niczego się udowodnić nie da, bo zawsze można poprosić na dowód że dany dowód jest dowodem i robić tak w nieskończoność, albo prowadzić żonglerkę lingwistyczną i w nieskończoność prosić o definicje co zawsze prowadzi do problematyki pojęć pierwotnych i błędnych kół...

So sie 04, 2018 1:31
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5