Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 18:08



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6520 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252 ... 435  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Chciałbym prosić moderację o zwrócenie uwagi na działalność użytkowników Paulito i formek1. Użytkownicy ci celowo stawiają idiotyczne i absurdalne tezy, rzucają oczywistymi kłamstwami i obrażają resztę użytkowników forum. Ostatnio np. formek1 wkleił taki obrazek:
Obrazek i stwierdził, że obrazek ten przedstawia „kulę”.

Oczywistym jest, że kampania tych użytkowników jest trolerką mającą na celu wyprowadzenie użytkowników forum z równowagi, do wypowiedzenia tekstów mogących uchodzić za obraźliwe i do kar moderatorskich (co potwierdza wyżej Paulito domagający się interwencji).

Proszę zatem modów o wycinanie w oczywisty sposób trolerskich wypowiedzi oraz o trochę wyrozumiałości dla tych, których wskutek tej działalności „poniesie”.


Wt lut 06, 2018 6:42

Dołączył(a): Wt lis 07, 2017 15:14
Posty: 415
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
zefciu napisał(a):
Chciałbym prosić moderację o zwrócenie uwagi na działalność użytkowników Paulito i formek1. Użytkownicy ci celowo stawiają idiotyczne i absurdalne tezy, rzucają oczywistymi kłamstwami i obrażają resztę użytkowników forum.



Chciałbym zgłosić kolejny post do moderacji.(ten powyżej)
Użytkownik zefciu zarzuca mi kłamstwa co jest oczywistym kłamstwem.Prosiłbym moderację o to, aby zmobilizowała tego użytkownika do udowodnienia swoich oszczerstw.

Tak dla kontekstu przypomnę, że zefciu został już wyrzucony z innego forum za tego typu działalność. Ponadto dostał już wiele ostrzeżeń (recydywa) na tym forum, co jak widać nie ostudziło jego głowy .

Proszę o interwencję.


Wt lut 06, 2018 9:26
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Akurat zefciu na tle uczestników tej dyskusji wypowiada się z dość małą ilością odniesień personalnych i obraźliwych uwag.

Ty natomiast, jeśli dobrze poznaję po stylu wypowiedzi, masz taką stałą praktykę, że wygłaszasz prowokacyjne i konfliktogenne teksty, a gdy uda Ci się kogoś sprowokować, wtedy idziesz na skargę do moderacji domagając się dla niego ostrzeżeń i banów.

Tutaj jednak nie wyszło Ci to wiarygodnie, bo nawet zefcia do niczego szczególnego nie sprowokowałeś, a na tle innych, jak wspomniałem, nie wypowiada się bardziej nerwowo. Dlatego Twoja powyższa uwaga od razu robi wrażenie co najmniej zaskakującej.

Jak tak dalej pójdzie, pierwszy w tym wątku skończysz z banem.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Wt lut 06, 2018 11:47
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Teraz rozumiem, co jest prawdziwym celem pisania bzdur o płaskiej ziemi - eliminacja zefcia. Muszę Cie zmartwić, Paulito, jesli zefciu dostalby osta, to Ty z formkiem analogicznie powinniście dostać bana. Jesli zefciu bana, to wy .... . Toteż radzę przemyśleć te skargi, bo jak zacznę rozliczać to bez wyjatkow :P

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt lut 06, 2018 11:54
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lis 07, 2017 15:14
Posty: 415
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
Teraz rozumiem, co jest prawdziwym celem pisania bzdur o płaskiej ziemi - eliminacja zefcia. Muszę Cie zmartwić, Paulito, jesli zefciu dostalby osta, to Ty z formkiem analogicznie powinniście dostać bana. Jesli zefciu bana, to wy .... . Toteż radzę przemyśleć te skargi, bo jak zacznę rozliczać to bez wyjatkow :P


Proszę w takim razie podać moje konkretne wypowiedzi które kwalifikują się w tym samym zakresie co wypowiedzi zefcia.Za ogólniki z góry dziękuję. :)

Alugard napisał(a):
.

Już ci pisałem, tumanie. Dowód wystarczy jeden. Teraz uważaj, bo będę mówił jak do dziecka. A nie wiem czy znów nie zaczniesz udawać ślepego kretyna, który nie widzi niewygodnych dla siebie pytań.


Czyli określenie "tuman" jest zgodne z regulaminem, tak?
A może jest zgodne dlatego, że napisał je zwolennik kulistości?


Wt lut 06, 2018 12:25
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
A co do formka1, to nadal nie sądzę, aby trolował. Wśród inżynierów jest więcej kreacjonistów niż wśród innych osób z wyższym wykształceniem. Istnieją też wyznawcy literalnego odczytu Biblii, którzy mają ścisłe wyższe wykształcenie. Kiedyś wyrzucili nawet takiego fizyka z elektrowni atomowej (w końcu negował wiedzę o rozpadzie atomowym). A sama inżynieria dotyczy różnych dziedzin, więc chyba można znać się na jednej, a wykazać niewiedzą w drugiej.

Poza tym formek1 chyba najrzadziej ze wszystkich w tej dyskusji wspomina cokolwiek na temat swojego wykształcenia.

Oczywiście sam rysunek mapy Ziemi faktycznie był niepoważny.

Paulito napisał(a):
Czyli określenie "tuman" jest zgodne z regulaminem, tak?

Nie. I dlatego ma nie być więcej powtarzane.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Wt lut 06, 2018 12:42
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lis 07, 2017 15:14
Posty: 415
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Soul33 napisał(a):

Paulito napisał(a):
Czyli określenie "tuman" jest zgodne z regulaminem, tak?


Nie. I dlatego ma nie być więcej powtarzane.


No to należy zwrócić uwagę odpowiedniemu userowi.

Po drugie.

A nieudowodnione zarzuty kłamstw i obrażania innych uczestników forum skierowane do mnie ze strony zefcia też?

Czy w takim razie moderacja nakaże mu dowieść tych pomówień czy nie?


Wt lut 06, 2018 12:50
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lis 14, 2016 1:11
Posty: 1409
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Zwracam uwagę, że indywiduum o nicku formek1 chronicznie, spamuje sfabrykowanymi przez siebie "dowodami", mającymi dać mu przewagę w dyskusji (Link). Mówimy tutaj o tym samym bezczelnym łgarstwie, które było już przeze mnie wielokrotnie demaskowane (Link), a do czego rzeczy jasna owo indywiduum słowem się nie odniosło. Podobne wybryki stanowią bodaj największe uchybienie w każdej dyskusji, więc chyba warto coś z tym zrobić – no chyba, że chcemy aby różnego rodzaju podejrzane indywidua rozwalały wątki, opierając ciężar sporu na powciskanym doń bezczelnie łgarstwach.


Wt lut 06, 2018 13:24
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Paulito napisał(a):
No to należy zwrócić uwagę odpowiedniemu userowi.

Skąd masz pewność, że owemu userowi nie została zwrócona uwaga? Moderacja nie musi robić tego publicznie, o czym mówi regulamin, z którym ponoć się zapoznałes rejestrując się na forum.
---------------------------------------------------------------
Soul33 napisał(a):
A co do formka1, to nadal nie sądzę, aby trolował. Wśród inżynierów jest więcej kreacjonistów niż wśród innych osób z wyższym wykształceniem. Istnieją też wyznawcy literalnego odczytu Biblii, którzy mają ścisłe wyższe wykształcenie. Kiedyś wyrzucili nawet takiego fizyka z elektrowni atomowej (w końcu negował wiedzę o rozpadzie atomowym). A sama inżynieria dotyczy różnych dziedzin, więc chyba można znać się na jednej, a wykazać niewiedzą w drugiej.

Poza tym formek1 chyba najrzadziej ze wszystkich w tej dyskusji wspomina cokolwiek na temat swojego wykształcenia.

Dziwne, że inżynier nie wie co to jest przyimek. Nie rozumie też wielu słów, nie umie korzystać ze słownika. Jak on zdał maturę? No bo chyba nikt nie ma wątpliwości, że aby zdobyć tytuł inżyniera, to trzeba pójść na studia, a do tego niezbędna jest matura.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt lut 06, 2018 14:03
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lis 07, 2017 15:14
Posty: 415
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Soul33 napisał(a):
.
A Paulito, jeśli nie zacznie dyskutować merytorycznie, zaraz nie będzie pisał wcale.


Szanowny modzie.

I znowu wypisujesz ogólniki bez uzasadnienia.
Proszę swoje wypowiedzi doprecyzować.


Śr lut 07, 2018 14:52
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 08, 2015 16:27
Posty: 4393
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Czy temat "Pusta Ziemia - Teoria Agarthy" na pewno nie rokuje nadziei w dyskusji? Miałem wrażenie, że ostatnio zbliżyliśmy się do pewnego przełomu, płaszczaki rzuciły kilka ciekawych i nader konkretnych jak na nich informacji, które aż prosiły się omówienia.

_________________
Jeżeli Boga nie ma, to co jest?


Śr lut 07, 2018 22:12
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lis 07, 2017 15:14
Posty: 415
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
chwat napisał(a):
Czy temat "Pusta Ziemia - Teoria Agarthy" na pewno nie rokuje nadziei w dyskusji? Miałem wrażenie, że ostatnio zbliżyliśmy się do pewnego przełomu, płaszczaki rzuciły kilka ciekawych i nader konkretnych jak na nich informacji, które aż prosiły się omówienia.


Też tak uważam.
Wątpię jednak ażeby moderacja odniosła się do tej prośby pozytywnie, ponieważ nawet konkretne informacje nie są już dla moderacji konkretne. ;-)

Korzystając z okazji pisania w tym wątku, chciałem bardzo pochwalić moderator Małgosię za poniższy wpis:


Małgosiaa napisał(a):
.
Dziwne, że inżynier nie wie co to jest przyimek. Nie rozumie też wielu słów, nie umie korzystać ze słownika Jak on zdał maturę? No bo chyba nikt nie ma wątpliwości, że aby zdobyć tytuł inżyniera, to trzeba pójść na studia, a do tego niezbędna jest matura.


Choć nie napisałaś tego wprost, to mam nieodparte wrażenie, że bardzo cenisz sobie rzeczowe podejście do tematu.To bardzo chwalebne.Dlatego zachęcam wszystkich piszących na tym forum do korzystania ze słowników do wyjaśniania i rozumienia słów których używają w dyskusji.Jeszcze raz serdecznie dziękuje za ten wpis. :)


Cz lut 08, 2018 2:03
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
chwat napisał(a):
Czy temat "Pusta Ziemia - Teoria Agarthy" na pewno nie rokuje nadziei w dyskusji? Miałem wrażenie, że ostatnio zbliżyliśmy się do pewnego przełomu, płaszczaki rzuciły kilka ciekawych i nader konkretnych jak na nich informacji, które aż prosiły się omówienia.

Jest bardzo możliwe, że gdyby rozmówcy nie stosowali tyle inwektyw, czy to w formie bezpośredniej, zawoalowanej, czy warunkowej, wtedy formek1 dyskutowałby nadal. Ale w połączeniu z brakiem jakichkolwiek merytorycznych argumentów w postach Paulito (przeczytałem oba ostatnie posty po dwa razy i bodaj jedno zdanie mogło rościć pretensje do bycia merytorycznym) oraz zignorowaniu upomnienia w tej kwestii, nie widziałem sensu kontynuowania tej wymiany zdań. Wątek utonął w inwektywach i erystyce niskich lotów.

Paulito napisał(a):
I znowu wypisujesz ogólniki bez uzasadnienia.
Proszę swoje wypowiedzi doprecyzować.

j.w.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Cz lut 08, 2018 10:17
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lis 07, 2017 15:14
Posty: 415
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Soul33 napisał(a):
Ale w połączeniu z brakiem jakichkolwiek merytorycznych argumentów w postach Paulito (przeczytałem oba ostatnie posty po dwa razy i bodaj jedno zdanie mogło rościć pretensje do bycia merytorycznym) oraz zignorowaniu upomnienia w tej kwestii, nie widziałem sensu kontynuowania tej wymiany zdań. Wątek utonął w inwektywach i erystyce niskich lotów.


Gdybym miał zacytować inwektywy które były formułowane pod adresem formka1 (nie piszę już o sobie) to musiałbyś czytać tego posta z 15 minut.Notoryczne poniżanie, gnębienie, wyzwiska to standard, który jak widać nie zmobilizował Cię do dania ostrzeżenia dyskutantom z obozu kulistego.Ciekawe co było tego przyczyną?

Jedyne na co było cię stać, to stwierdzenie:


Cytuj:
. . I dlatego ma nie być więcej powtarzane.


Wzorcowy obiektywizm :brawo:


Cz lut 08, 2018 11:52
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
To prawda, że można też było przyznać ostrzeżenia prawie wszystkim. Tylko wziąłem pod uwagę Twoje prowokacyjne zachowanie. A w kwestii formka1 było już i tak za późno, jak sądzę.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Cz lut 08, 2018 12:03
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6520 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252 ... 435  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL