Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz kwi 25, 2024 15:21



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2522 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142 ... 169  Następna strona
 Pedofile w Kościele 
Autor Wiadomość
Post Re: Pedofile w Kościele
Nie @Jajko. Tak jak to napisales moze to byc takze twoja opinia. Sadzac po caloksztalcie twoich wpisow - tym bardziej.

Cytowania ucza w szkole. Moze syna zapytaj, jak to sie robi poprawnie i jakie sa skutki, kiedy wkleja sie cos bez dokladnego zaznaczenia cytatow?


Pt paź 24, 2014 11:14
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: Pedofile w Kościele
Ależ ja dokładnie zaznaczyłem cytat! Nawet opisałem to WIELKIMI LITERAMI. Nie moja wina, że masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem.
A to, że ja się mogę z cytowanym zgadzać lub nie, to zupełnie inna sprawa.

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


Pt paź 24, 2014 11:20
Zobacz profil
Post Re: Pedofile w Kościele
@Jajko , to ze wynajdujesz nowe zasady polskiej pisowni nie jest dla mnie ani zabawne ani genialne.

Podstawa wzajemnego zrozumienia jest stosowanie tych samych zasad , ogolnie przyjetych. Inaczej mozesz miec pozew za nazywanie kogos pedofilem przed wyrokiem. Ale to twoj problem....


Pt paź 24, 2014 11:28
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: Pedofile w Kościele
Myślę, że dosyć wyraźnie (dla człowieka umiejącego czytać) wskazałem że to był cytat, więc pozew raczej nie zakończy się skazaniem mojej skromnej osoby :D

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


Pt paź 24, 2014 11:34
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt cze 03, 2011 8:17
Posty: 2586
Post Re: Pedofile w Kościele
Kael napisał(a):
@Jajko , to ze wynajdujesz nowe zasady polskiej pisowni nie jest dla mnie ani zabawne ani genialne.

Podstawa wzajemnego zrozumienia jest stosowanie tych samych zasad , ogolnie przyjetych. Inaczej mozesz miec pozew za nazywanie kogos pedofilem przed wyrokiem. Ale to twoj problem....

Wyrok już zapadł. Sąd niepotrzebny.


So paź 25, 2014 18:02
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: Pedofile w Kościele
Sąd, jak najbardziej, jest potrzebny. Potwierdzi zdanie jednej ze stron. Czekam z niecierpliwością, choć do wydania prawomocnego orzeczenia może trochę czasu minąć...

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


Pn paź 27, 2014 23:20
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: Pedofile w Kościele
Czyżby przełom!? Kiedy posadzą kolejnych dostojników?

20 lat więzienia dla kapłana za gwałt na 10-latce.
Duchowny, który zgwałcił swoją dziesięcioletnią uczennicę, został skazany na 20 lat więzienia.
Dziewczynka zdecydowała się zeznawać w sądzie i zgodziła na konfrontację z przestępcą. Zdaniem komentatorów, surowa kara dla gwałciciela była możliwa dzięki zdecydowanej postawie dziewczynki i przeniesieniu procesu z dala od lokalnych sądów regionalnych.

http://www.iurl.pl/?duchowny_skazany_za_gwalt

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


Wt paź 28, 2014 21:05
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 18, 2009 9:51
Posty: 3963
Post Re: Pedofile w Kościele
Ech, Jajko Jajko Jajko...

Już wiele zastosowań "techniki wora z gównem"*. Ale to pobija wszelkie dotychczasowe przykłady. Dałeś tekst o afgańskim mulle, obcinając go z tych uwag, które mogły by czytelnikowi wyjaśnić, że ten gość z Kościołem nie ma nic wspólnego. I do tego jeszcze uszkodzony link. Na szczęście gugiel-Twoim-przyjacielem i tekst się odnalazł.

http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/ar ... /141029146

PS: .. i zacznij jakoś zaznaczać swoje cytaty prasowe

PPS: Dziwna ta auto-cenzura forum, niektóre wycina, inne nie.


*"Technika wora z gównem" w skrócie polega na mieszaniu pewnych medialnych i drastycznych przestępstw - czyli "gówna" - z innymi przypadkami - nazwijmy to "trocinami". Manipulacja polega na medialnej prezentacji przykładów tych drastycznych przypadków obok statystyk obejmujących znacznie szerszy krąg przestępstw, wykroczeń i zachowań. "G-wno" ma odstraszyć przed dokładniejszą analizą "trocin", czyli "babraniem się w...".

Standardowo stosowana wobec KRK w skandalach o pedofilię. Przykłady:
- "Pedofilia i inne skandale seksualne w KRK" - wtedy "trocinami" jest biskup homoseksualista i kochanka księdza)
- "Pedofilia i inne przypadki zaniedbań dzieci" - wtedy "trocinami" jest niedożywienie czy brak życzliwości opiekunów
- "Pedofilia u księży (i innych)" - tu nawet bez jakichś dodatków księżmi stają się nie tylko zakonnik (co się jeszcze czasem zgadza), ale kościelny, ministrant czy (świecki) katecheta.

_________________
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
...

(Koh 3:1nn)


Śr paź 29, 2014 9:07
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4592
Post Re: Pedofile w Kościele
@Bert04

Nie wymagaj za duzo od Jajka. Facet nie potrafi odroznic mully od ksiedza ale to nie jego wina.
Ja juz sie do tego przyzwyczailem, ze Jajko jest tu tolerowany na tym forum i jego "tfurczosc". Widocznie milosierdzie Admina i Modow jest nieograniczone.

Za takie i tym podobne kwiatki powinien byc juz dawno zbanowany i odeslany do forum dla dzieci bo to ten poziom, choc takim stwierdzeniem obrazam naszych mlodych userow.

_________________
ksiądz


Śr paź 29, 2014 11:00
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 28, 2004 8:38
Posty: 4769
Post Re: Pedofile w Kościele
bramin napisał(a):
Jajko jest tu tolerowany na tym forum i jego "tfurczosc". Widocznie milosierdzie Admina i Modow jest nieograniczone.


Och, w przeciwieństwie do innych humanistów jajko ma (może i wypaczone, ale jednak) poczucie humoru i pewien dystans do samego siebie i swoich poglądów. Jest bardziej zabawny niż straszny i może to decyduje. ;-)

_________________
Brothers, what we do in life, echoes in eternity

Jest inaczej - Blog człowieka leniwego


Śr paź 29, 2014 11:21
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: Pedofile w Kościele
Ech, bert04, bert04

Czy ja pisałem, że ów skazany jest księdzem? Czy ja pisałem, że jest członkiem jedynie słusznego Kościoła: KK? Nieco podchwytliwie sparafrazowałem doniesienie medialne i dałeś się złapać :D
A link, cholera, wczoraj działał - sprawdzałem.

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


Śr paź 29, 2014 13:22
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 18, 2009 9:51
Posty: 3963
Post Re: Pedofile w Kościele
Jajko napisał(a):
Czy ja pisałem, że ów skazany jest księdzem?


Dotychczas nasze Jajko broniło się tekstem, że on tylko cytuje. No to porównajmy oryginał z jajkowym cytatem:

Gazeta Pomorska napisał(a):
20 lat więzienia dla mułły za gwałt na dziewczynce.
(...) mułła, który zgwałcił swoją dziesięcioletnią uczennicę, został skazany na 20 lat więzienia.

... a wszystkie gazety w internecie podają ten sam tekst w dokładnie tym samym brzmieniu, nawet z tym samym wideo.


Jajko napisał(a):
20 lat więzienia dla kapłana za gwałt na 10-latce.
Duchowny, który zgwałcił swoją dziesięcioletnią uczennicę, został skazany na 20 lat więzienia.


Podkreślenia własne. Słowa podkreślone nie występują też w innych częściach tego krótkiego newsa.

Nie cytowałeś tym razem, ale manipulowałeś. Mówiąc baaaardzo łagodnie.

Jajko napisał(a):
A link, cholera, wczoraj działał - sprawdzałem.
... jak ciocię kocham, proszę cioci!

Takie bajki to dzieciom na dobranoc. Gdyby nie manipulacja cytatem, to może by jeszcze ktoś uwierzył. A tak? Słaby trolling.

_________________
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
...

(Koh 3:1nn)


Śr paź 29, 2014 13:37
Zobacz profil
Post Re: Pedofile w Kościele
Jajko, cytuj dokładnie, bo niedługo Bilderbergiem zostaniesz. : )))


Śr paź 29, 2014 14:12
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4592
Post Re: Pedofile w Kościele
Widzisz Bert jaka inteligentna bestia z tego jajka? Patrz, to bylo podchwytliwe.

W islamie nie ma kaplanow.Sa duchowni ale instytucja kaplanstwa jest nieznana. Idz do szkoly Jajko.

Oj Jajko, wyrosniesz Ty wreszcie kiedys z tej gimbazy czy nie?

_________________
ksiądz


Śr paź 29, 2014 15:39
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 13, 2010 16:50
Posty: 7771
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie
Post Re: Pedofile w Kościele
Skoro już i tak jajkowe manipulacje wyszły, nalezy się ostrzeżenie.
Sorry, @Jajko

_________________
Fides non habet osorem nisi ignorantem


Śr paź 29, 2014 16:34
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2522 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142 ... 169  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL