Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 9:54



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315 ... 492  Następna strona
 Wzajemne uwagi - między użytkownikami 
Autor Wiadomość
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
Coroner napisał(a):
Szczyt chamstwa i wstyd, że katolik tak się odnosi do innych. Z tego co wyczytałem to nauczyciel religii.

Z braku argumentów i ad personam dobry :?

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pn maja 29, 2017 21:33
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 03, 2015 12:30
Posty: 2008
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
Doprawdy, modzi nie usunęli takiego "kwiatka"? Już wolę czytać userów promujących New Age niż radosną twórczość koleżanki, która oczyma wyobraźni widzi człowieka z którym rozmawia zanurzonego w ekstrementach. Poziom łonetowego szamba został osiągnięty :cry: .
Ten wątek daje pewne przyzwolenie na ad personam, zatem i ja zwracam Ci @Małgosiu uwagę, że takie skojarzenia powinnaś zostawić dla siebie, a nie dzielić się nimi na forum tak wirtualnym, jak i pozawirtualnym(choć tu mam nadzieję, że face-to-face nie rzuciłabyś takimi tekstami).

_________________
Otóż nic nie znaczy ten, który sieje, ani ten, który podlewa, tylko Ten, który daje wzrost - Bóg. 1 Kor 3, 7


Pn maja 29, 2017 22:14
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
Sorry za moje lenistwo, przyznaję bez bicia.

Ale "łonetowego"? Nie trzeba od razu próbować Małgosi do szewskiej pasji doprowadzać. Takie słownictwo stosuje tylko jedna osoba na wszystkich trzech forach, na których bywają tutejsi użytkownicy.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Pn maja 29, 2017 22:51
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
Coroner napisał(a):
Mam rozumieć, że dla moderatora takie sformułowanie ze ktoś się osrał to najnormalniejsze i chrześcijańskie?

W żadnym razie. Po prostu tamto określenie gdzieś mi umknęło i go nie wyszukałem, bo mam obecnie internet mobilny, który chwilami bardzo słabo mi chodzi. Inaczej usunąłbym to od razu, a tak zrobiłem to dopiero dziś rano.


Pn maja 29, 2017 23:43
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
Coroner napisał(a):
Tonący brzydko się chwyta.

Dokładnie to uczyniłeś powołując się na wykonywany przeze mnie zawód.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pn maja 29, 2017 23:48
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
Małgosiaa napisał(a):
Coroner napisał(a):
Tonący brzydko się chwyta.

Dokładnie to uczyniłeś powołując się na wykonywany przeze mnie zawód.

Bycie katechetką zobowiązuje. Nawet na forum. Niestety tym tekstem równasz w dół.


Pn maja 29, 2017 23:51
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
Coroner napisał(a):
Bycie katechetką zobowiązuje. Nawet na forum.

Dlatego nie chowam głowy w piasek i nie barykaduję się przed potrzebującymi.
Coroner napisał(a):
Niestety tym tekstem równasz w dół.

Człowieczeństwo poznaje się po czynach.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pn maja 29, 2017 23:59
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
Mówię o języku. I nie udawaj głupiej.
W Zemście było powiedziane "nie uchodzi"
Chyba, że reprezentujesz tak wysoką kulturę. Jeśli tak to ja się wycofuję. To nie mój poziom.


Wt maja 30, 2017 0:05
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
"Zamknięty jestem w kole czarów tajemniczem, Nie wyjdę z niego... Mogłem być czymś... będę niczem" /J. Słowacki - Kordian/ ale życzę Ci, abyś potrafił szczerze powiedzieć: "Boże! Zdejm z mego serca jaskółczy niepokój,
Daj życiu duszę i cel duszy wyprorokuj..."
/J. Słowacki - Kordian/

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt maja 30, 2017 0:16
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
A gdzie to piękne i twoje ulubione słowo osrany?
Cokolwiek byś nie napisała. To wyszło z ciebie chamstwo. Kulturalni ludzie takiego języka nie używają. I zamiast zachować się jak na nauczyciela a zwłaszcza katechetę przystało to ty wolisz manipulować i odwracać kota ogonem.
Zakładam, że taki język jest ci bliski, skoro tak się potrafisz wyrażać.
Dla mnie to nieakceptowalne. Zwłaszcza w przypadku apologetki za jaką się uważasz, katechetki która ma uczyć i ewangelizować.
Wstyd


Wt maja 30, 2017 0:19
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
Ludzie są gotowi wierzyć we wszystko, tylko nie w prawdę.
/Carlos Ruiz Zafón – Cień wiatru/

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt maja 30, 2017 0:29
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
Małgosiaa napisał(a):
Ludzie są gotowi wierzyć we wszystko, tylko nie w prawdę.
/Carlos Ruiz Zafón – Cień wiatru/
A to oczywiście samokrytyka?
Miałaś szansę wyjść z twarzą z sytuacji. Nie skorzystałaś z okazji którą ci dawałem.


Wt maja 30, 2017 0:33
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 03, 2015 12:30
Posty: 2008
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
Soul33 napisał(a):
Ale "łonetowego"? Nie trzeba od razu próbować Małgosi do szewskiej pasji doprowadzać. Takie słownictwo stosuje tylko jedna osoba na wszystkich trzech forach, na których bywają tutejsi użytkownicy.

Niuanse forumowego magla towarzyskiego są mi obce, nie mam obszernej wiedzy na temat tutejszych użytkowników, a co dopiero w zakresie ich działalności na innych forach, Twoja uwaga trąci lekką paranoją na punkcie tej pewnej osóbki, ponieważ tak się składa, że określenie "łonetowy" nie jest wymyślone i opatentowane przez tego drogiego użytkownika forum, lecz funkcjonuje w przestrzeni wirtualnej, a także na forum Onetu już od dłuższego czasu, co oznacza- chyba nie trzeba wyjaśniać. @Małgosia nie jest osobą o stalowych nerwach, nieraz reaguje nerwowo, ale przesadą jest twierdzenie, że jest tak niezrównoważona psychicznie, że jedno słowo napisane przeze mnie, z którym masz konkretne skojarzenia, mogło ją doprowadzić do szewskiej pasji, choć oczywiście są userzy, którzy dostają zastrzyku adrenaliny po przeczytaniu kilku słów ;).

_________________
Otóż nic nie znaczy ten, który sieje, ani ten, który podlewa, tylko Ten, który daje wzrost - Bóg. 1 Kor 3, 7


Wt maja 30, 2017 19:37
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
Soul33 napisał(a):
Nie trzeba od razu próbować Małgosi do szewskiej pasji doprowadzać.

:lol: Szewską pasję mam już dawno za sobą. Wyleczono mnie na innym forum na zasadzie: jestem ponad to. Tu była głęboka irytacja :D

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt maja 30, 2017 20:59
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 13:57
Posty: 943
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
dominikbartłomiej napisał(a):
odpowiedziałem w pierwszych zdaniach na pytanie kogoś kto je zadał w kwestii filozoficznej, a zakończyłem jak na katolika przystało.
Nie oczerniaj katolików, nie każdy katolik ma irytujący przymus nawracania wszystkich wokół, zamiast zgodnie z Chrystusowym nakazem nawrócić się.

Cytuj:
za co ty mnie tak atakujesz za każdym razem, za to że piszę prawdę?
Nikt na mnie nie "najechał" tylko ty i to chyba po raz kolejny :)

Chciałbyś. Nie usprawiedliwia śmiecenia na ulicach fakt, że nikt na śmiecenie nie zwraca uwagi. Ludzie albo liczą, że przyjdą siły porządkowe i posprzątają, albo się cieszą "o, wyrzucił zasmarkaną chusteczkę, a mógł wybić szybę", albo też nie chcą się mieszać.

Mnie śmiecenie, a tym są moralizatorskie gadki tam gdzie nikt o nie nie prosił, przeszkadza. To jest przestrzeń publiczna, gdzie lubię bywać i gdy wchodzę do jakiegoś tematu oczekuję, że ludzie będą dyskutować na temat. Twoja postawa to "słuchajcie, nie znam się na niczym i niczym nie interesuję, więc wy też się nie pytajcie i nie interesujcie."

Cytuj:
Mam prośbę na przyszłość, jak masz upominać, upominaj na PW, chociaż moja wypowiedź nie łamie regulaminu i nic nikomu nie szkodzi.

Dominik upominać na forum - dobrze, dominika upominać - źle?
Nic z tego kolego. Jesteś na forum dyskusyjnym, tutaj się dyskutuje a nie głosi kazania. Nie masz o czymś pojęcia to lepiej nic nie mów, nie rób ze swojej ignorancji atutu i nie narzucaj się z nią innym.

_________________
Tylko Bogu chwała


Śr maja 31, 2017 6:08
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 7373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315 ... 492  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL