Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt maja 07, 2024 12:53



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6525 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316 ... 435  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Dokładnie tak. W języku polskim to słowo ma zawsze wydźwięk wyraźnie negatywny.

Na temat tego, jaki jest Bóg było bardzo wiele rozmów. Wizerunek Boga może być różny, w zależności od tego, na które fragmenty Biblii położy się nacisk i które się wybierze. Jednak dla prawie wszystkich chrześcijan, a w szczególności katolików, to Nowy Testament wyznacza kierunki interpretacji. I generalnie wiadomo, jaka ta interpretacja jest. Można na ten temat dyskutować, ale dla katolików określanie Boga despotą jest obraźliwe.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Wt kwi 30, 2019 12:12
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Czy jest jakiś sposób aby tego chama akruka dać na listę ignorowanych? Od jakiegoś czasu nie czytam jego postów, ale niestety cały czas je widzę


Wt maja 07, 2019 16:48
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Niestety, nie ma takiej możliwości. Pozostaje zgłaszanie wpisów do moderacji (zareagowałam).
Na marginesie: upominam Ciebie względem nazywania kogokolwiek chamem. Tego też tolerować nie będę.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt maja 07, 2019 16:57
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
No to ciekawe jak kogoś takiego można inaczej nazwać

Nie wiem, wezcie wprowadzcie taką funkcję. Bo jak widać do tamtej osoby nie dociera słowo pisane. Znam dzieci z autyzmem, dokładnie w ten sam sposób się zachowują. A jakoś nikt tu nie mówi tamtej osobie aby udała się do psychiatry


Wt maja 07, 2019 16:59
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
A musisz nazywać? Nie musisz. Dziesięć wdechów, a jak to nie pomoże... pamiętasz?

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt maja 07, 2019 17:29
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Ja nikogo nie zacząłem obrażać. To tamten gość zaczął mnie wyzywać. Tymbardziej że nikt się do niego nie odzywał. Ja mam być za to karany. Żarty sobie robisz?


Wt maja 07, 2019 18:14
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Nieważne kto zaczął. Jeśli ktoś Ciebie obraża, należy to zgłosić, a nie odpłacać pięknym za nadobne. Zapomniałeś o umowie?

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt maja 07, 2019 19:01
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
A co to daje? Skoro tamta osoba nie zmienia postępowania?


Wt maja 07, 2019 19:58
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Do czasu. Tamta osoba otrzymała ostrzeżenie. Też chcesz?

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt maja 07, 2019 19:59
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Za co?


Wt maja 07, 2019 20:12
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Za to: viewtopic.php?p=1034357#p1034357

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt maja 07, 2019 20:23
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
O które konkretnie chodzi?


Wt maja 07, 2019 20:36
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Podałam Ci link do Twojej wypowiedzi. Nie widzisz tam słowa obrażającego akruka, czy sobie pogrywasz? Jeśli sobie pogrywasz, to nasza umowa straci ważność.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt maja 07, 2019 21:26
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 03, 2015 12:30
Posty: 2014
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Odniosę się do komentarza @akruka: viewtopic.php?f=37&t=37354&p=1034319#p1034319
akruk napisał(a):
Małgosiaa napisał(a):
@akruk
Proszę zmienić formę zwracania się do adwersarzy. Więcej nieformalnych ostrzeżeń nie będzie.
@Małgosiaa
Pod tym Twoim wpisem, powyżej przeze mnie zacytowanym, parę minut później użytkownik feleek napisał do mnie obraźliwie: "Łżesz dziadygo". Ten jego wpis został przez moderację skrzętnie usunięty, razem z moją odpowiedzią na niego, w której go zacytowałem. Bez śladu, że istniał, i bez analogicznego publicznego ostrzeżenia dla feelka, że niewłaściwie zwraca się do adwersarza.

Wypraszam sobie takie chamskie, jednostronne ingerencje, mające w istocie charakter szykanowania, przy pobłażaniu innym.


Moderacja nie ma obowiązku pozostawiania śladu po usuniętych postach, jeżeli ktoś uważa że było to działanie niesłuszne, zawsze może zapytać, zamiast snuć teorie spiskowe o złym modzie. To raz, a dwa, skargi i zażalenia na działania modów składa się w temacie, który specjalnie został z tą myślą założony, dlatego na przyszłość proszę o tym pamiętać.
@feelek nie dostał ostrzeżenia, ponieważ jego reakcja była odpowiedzią na Twój wpis, którego forma była agresywna, dlatego Twój i jego post skierowałam do kosza. Jeżeli Twoją intencją było trollowanie poprzez personalne zagrywki, aby wyprowadzić rozmówcę z równowagi (co prowadzi często do odpowiedzi ze strony usera: agresja za agresję), to Ci się udało. Jasne, można sobie trollować stosując agresywne zaczepki wobec innych userów w nadziei, że im też się potem oberwie od moderacji, ale jest to naiwna postawa, żale wobec moderacji, że nie zachowała się wedle strategii usera i robienie z siebie niewinnej ofiary szykan, gdy rzeczony user sam nie świeci przykładem,a wręcz sam w swoich postach jest chamski, to przykład hipokryzji.

Kolejna sprawa: zarzut, że feelek powinien otrzymać osta analogicznie do Ciebie, miałby jakiś sens, gdyby nie mały szczegół, mianowicie: wcześniej napisałeś post w którym zastosowałeś ad personam wobec @Quinque, dokładnie tutaj: viewtopic.php?p=1034348#p1034348. Po odpowiedzi @Q, przeszedłeś samego siebie i napisałeś tak chamskiego posta wobec niego, że ostrzeżenie należało Ci się bezdyskusyjnie. Jak widać, niewiele z tego wyniosłeś i nadal przejawiasz postawę, którą projektujesz na moderację, @Małgosiaa wykazała się cierpliwością, zwracając Ci uwagę, że Twoja postawa wobec rozmówców jest niewłaściwa, a Ty masz jeszcze do nie niej pretensje, po swoim niedawnym wpisie, za który poleciał ost?
Krótka lektura Twoich i @feelka postów wystarczy, by zaobserwować, że @feelkowi daleko do agresywnych zaczepek na forum, które u Ciebie wciąż się zdarzają. @Feelkowi wystarczy zwrócić uwagę, że go poniosło i przesadził, u Ciebie to nie działa. Ostrzeżenia nie są rozrywką dla modów, gdy im się nudzi, lecz wyraźnym sygnałem dla usera, że jego stosunek wobec społeczności forum jest antyspołeczny, bo regulamin reguluje normy społeczne, które obowiązują userów, zadaniem modów jest dbanie o porządek na forum, oceniają zgodność wpisu zgodnie ze swoją wrażliwością, biorąc pod uwagę okoliczności i formę wpisu. Oczywiście zawsze znajdą się userzy, którzy będą mieli pretensje, że można było postąpić inaczej- tego nie neguję, zawsze jest kilka rozwiązań danej sytuacji, jednak to mod na podstawie informacji, które posiada, podejmuje ostateczną decyzję.

_________________
Otóż nic nie znaczy ten, który sieje, ani ten, który podlewa, tylko Ten, który daje wzrost - Bóg. 1 Kor 3, 7


Cz maja 09, 2019 17:51
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Mrs_Hadley napisał(a):
Odniosę się do komentarza @akruka: viewtopic.php?f=37&t=37354&p=1034319#p1034319
akruk napisał(a):
Pod tym Twoim wpisem, powyżej przeze mnie zacytowanym, parę minut później użytkownik feleek napisał do mnie obraźliwie: "Łżesz dziadygo". Ten jego wpis został przez moderację skrzętnie usunięty, razem z moją odpowiedzią na niego, w której go zacytowałem. Bez śladu, że istniał, i bez analogicznego publicznego ostrzeżenia dla feelka, że niewłaściwie zwraca się do adwersarza.

Wypraszam sobie takie chamskie, jednostronne ingerencje, mające w istocie charakter szykanowania, przy pobłażaniu innym.
@feelek nie dostał ostrzeżenia, ponieważ jego reakcja była odpowiedzią na Twój wpis, którego forma była agresywna, dlatego Twój i jego post skierowałam do kosza.
Aaach! A więc akruk dostał ostrzeżenie moderatorskie za agresywną wobec feelka formę, ale feelek - tak jak sądziłem - nie dostał żadnego ostrzeżenia ani nie został upomniany za obrażanie w odwecie akruka. Wszystko się zgadza, jest to CHAMSKIE, jednostronne postępowanie. Nie moderatorki, lecz inkwizytorki.

Do nieusłyszenia, pani Torquemado.


Cz maja 09, 2019 18:50
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6525 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316 ... 435  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL