Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 9:50



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 objawienia maryjne 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Wt sty 04, 2011 12:01
Posty: 1123
Post objawienia maryjne
objawienie w naju Korea południowa

Jest najwyższy czas!
W 1917 roku pod koniec pierwszej wojny Matka Boża powiedziała w Fatimie, że wojna za niedługo się skończy, ale w krótkim czasie - za pontyfikatu Piusa XI - wybuchnie nowa wojną jeśli ludzie się pie nawrócą. Ludzie się nie nawrócili i dlatego prze
żywaliśniy
drugą wojnę, która pochłonęła jeszcze więcej ofiar niż pierwsza. Nasza Niebieska Matka przypomniała o tym dzieciom, że pokój jest darem Bożym i że wojny są karą za grzechy ludzkie.
Od końca drugiej wojny ludzkość wciąż jeszcze nie nawróciła się do Boga. Niestety, praktycznie nie ma już dawnego chrześcijaństwa, które przyczyniło się do rozpowszechnienia Ewangelii na calym świecie. Swiat zachodni wyzwolił się od Boga, uważając Go za niewygodnego, a zwrócił się do mamony, której łatwiej można służyć. Przemienił się w społeczność bezgranicznej konsumpcji, oddał się rozwiązłości seksualnej w imię przezwyciężania starego tabu, należącego do dawnych czasów. Niemoralne zapobieganie poczęciu i aborcje uważane są za normalne środki regulacji poczęć, a przynajmniej za takie, których stosowania nie należy zabraniać... I tak można by dalej wyliczać! W naszej zmaterializowanej społeczności nie ma miejsca dla Boga, a ludzie zdecydowali się kroczyć drogą zatracenia.
Na krzyżu Pan nasz powierzył w osobie św. Jana całą ludzkość Swej Matce, aby stała się także naszą Matką. Maryja przyjęła rolę Matki bardzo poważnie. Dlatego właśnie pragnie ratować wszystkie swe dzieci; dlatego objawia się na tylu miejscach i usiłuje nas sprowadzić na właściwą drogę. Czas najwyższy, by przyjąć Jej głos, gdyż wkrótce może być już za póź
no. Naprawdę ten świat zalewa zepsucie, demoralizacja, wszelkie błoto i brud. Ludzkość otoczona jest ciemnymi chmurami i czuje się zagrożona. Grzech i zło rozszerzają się jak straszny nowotwór. Już można usłyszeć szalejącą burzę. Swiat wkrótce zostanie porwany przez tę burzę. Jak straszny wówczas będzie lęk Mojego Matczynego Serca w niebie, gdy na to wszystko będę musiała patrzeć!
Naśladujcie Mnie odważnie, nawet jeśli będziecie znosić próby wformie zagrażając gwałtów, wojen
i spustoszeń. Godzina straszych udręk piekielnych przyjdzie nawet na te kraje, które Bóg szczególnie miłuje i strzeże.
Wielu jest takich, którzy uparcie odrzucają Boga. Zepsucie i niemoralność na ziemi wzrastają z dnia na dzień, a srożqca się przemoc spiętrza się jak wysokie fale. Wszystko to spowoduje wojnę. Ciemność rozprzesirzenia się z okrutną złością i szczegółową dokładnością, dosięgając nawet samego Kościoła, tak że czeka was teraz ostatnia godzina, w której będzie musiała być rozlana oczyszczaj qca krew. -
Jeśli nie będziecie chcieli żyć słow ami prawdy, trzeba wam będzie wkrótceprzejść przez cierpienia i wtedy wszystkiego tego pożal ujecie. Na co jednak wówczas przyda się ubolewanie, skoro wyleje się sprawiedliwość Boga?
Ze względu na to, że czas dany przez Boga Swym dzieciom do nawrócenia dobiega końca, kieruję to wezwanie do Moich wybranych dzieci:
Czuwajcie i módlcie się. Bądźcie jeszcze bardziej prostymi, idąc za przykładem małych dzieci. Nikt nie zna dnia ani godziny, kiedy Pan przyjdzie do was. Dopóki jednak On się o was troszczy, dopóki walczy z wrogami i zwycięża ich, dopóty dokonuje się postęp w przygotowaniu Jego Królestwa. Gdy Pan przyjdzie w obłoku i objawi Swą potęgę, aby ugruntować Swe wspaniale Królestwo, wtedy bądźcie gotowi wyjść Mu naprzeciw, pełni ufności, z wiarą i miłością.
On nil przyjdzie do was właśnie przeze Mnie, Swq Matkę. Jak Jezus posłużył się Mym dziewiczym
łonem, aby wam obwieścić wolę Bożą, lak też posłuży się Moim Niepokalanym Sercem, aby powrócić do was jako Król.
0, wy, Moje dzieci na całym świecie! Powróćcie do Mnie, otwierając szeroko wasze serca na ogień, który w nich wygasi. Zjednoczcie się wszyscy, aby żyć Moimi orędziami miłości. Rozgłaszajcie je z nadzieją i gorliwością po całym świecie. One staną się balsamem, który obmyje i osuszy krwawe rany Pana, jeśli będą przeżywane dzięki modlitwom zrodzonym z głębokiej miłości małych dusz. Jeśli będziecie nimi żyli bez wyrzekania się Mej macierzyńskiej miłości, wówczas Moje Niepokalane Serce zatryumfuje nad grożącą nową i straszną wojną niosącą ze sobą przerażenie. Poza tym na całym świecie rozszerzy się wtedy miłość ipokój.
Nawet wśród największych ciemności rozciągnę swój lśniący płaszcz nad wszystkimi duszami, które przyjęły Moje słowa i będę je ratowała, umieszczając w bezpiecznym schronieniu Mego Niepokalanego Serca. Ci zaś, którzy nie przyjęli Moich słów, zostaną wrzuceni w morze strasznego płonącego ognia. Ufajcie więc i powierzcie się w pełni Memu Niepokalanemu Sercu. Powierzcie Mi siebie, ponieważ jestem Matką Pokoju.))

http://www.youtube.com/watch?v=cAHvdJX1 ... re=related

http://www.youtube.com/watch?v=_TV3p5Xa ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=A2-gO7xL ... re=related


Wt mar 08, 2011 15:54
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 27, 2009 14:07
Posty: 8227
Post Re: objawienia maryjne
To już było:
viewtopic.php?f=50&t=25530 - Czy słyszeliście o cudach w Naju ?
viewtopic.php?p=532697#p532697 - Wspaniały przykład Korei
viewtopic.php?f=24&t=19229 - Objawienia NMP w historii Kościoła.
viewtopic.php?f=48&t=626 - Objawienia prywatne

_________________
The first to plead is adjudged to be upright,
until the next comes and cross-examines him.

(Proverbs 18:17)

Słuszna decyzja podjęta z niesłusznych powodów może nie być słuszna.
(Weatherby Swann)

Ciemny lut to skupi.
(Bardzo Wielki Elektronik)


Wt mar 08, 2011 16:45
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL