Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N maja 12, 2024 8:11



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
 Owsiak 
Autor Wiadomość
Post Re: Owsiak
Elbrus napisał(a):
"Dogmat o nieomylności i świętości Jurka Owsiaka jest dogmatem heretycko-schizmatycznym"
(Joachim Brudziński, Prawo i Sprawiedliwość)
http://www.tvn24.pl/0,1730745,0,1,dogmat-o-swietosci-owsiaka-to-herezja,wiadomosc.html

Gdyby Owsiak oficjalnie okazał sympatię dla PiS byłby "szlachetnym, pełnym dobra człowiekiem" :D


Pn sty 09, 2012 14:57

Dołączył(a): Wt sty 04, 2011 12:01
Posty: 1123
Post Re: Owsiak
jak Owsiak lubi pomagać
http://toyah1.blogspot.com/2011/01/don- ... e-tej.html


Pn sty 09, 2012 18:09
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 10, 2011 20:19
Posty: 79
Post Re: Owsiak
Cytuj:
„Kiedy dajesz jałmużnę, nie trąb przed sobą, jak obłudnicy czynią w synagogach i na ulicach, aby ich ludzie chwalili. Zaprawdę powiadam wam: ci otrzymali już swoją nagrodę. Kiedy zaś ty dajesz jałmużnę, niech nie wie lewa twoja ręka, co czyni prawa, aby twoja jałmużna pozostała w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie.” (Mt 6,2-4)
I na koniec zdanie prawosławnego teologa, diakona Andrieja Kurajewa*: „Zło może podejmować nawet pożyteczne działania, nie zmieniając swojej własnej natury. Na przykład czyniąc to w taki sposób, że pomagając ludziom pod jednym względem, pod innym względem będzie się umacniało ich sojusz ze złem w innych dziedzinach życia – choćby przez rozpalanie próżności ofiarodawców”.


Ciekawe odniesienie do wczorajszych akcji.

_________________
Obrazek
Solidarni z prześladowanymi
Jestem trzeźwy - bądź i ty

Kiedy chce się zniszczyć religię, zaczyna się od ataków na kapłanów, bo tam, gdzie nie ma kapłana, nie ma już ofiary i religii. św. Jan Maria Vianney


Pn sty 09, 2012 19:03
Zobacz profil
Post Re: Owsiak
merkaba napisał(a):

Nie głupio ci posiłkować się jakimiś anonimowymi bredzeniami?....i jeszcze ksiądz wrzeszczący wyp***ać :o .....typowe dla "prawych katolików" bagienko.
Cytuj:
Ciekawe odniesienie do wczorajszych akcji

Odnieś to także do organizatorów "Szlachetnej paczki", zbiórek Caritasu - też posługują się wszelakimi możliwymi rodzajami mediów dla nagłośnienia i uzyskania jak największego rozgłosu, a co za tym idzie dużego odzewu.
Może powinniśmy się wstydzić własnej hojności? :o


Pn sty 09, 2012 19:10

Dołączył(a): Pn paź 31, 2011 16:34
Posty: 421
Post Re: Owsiak
Taka prawda że ludzie wszystko wymyślą po to aby zniszczyć pana Jurka Owsiaka i WOŚP.


Pn sty 09, 2012 19:29
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 28, 2011 11:55
Posty: 2016
Post Re: Owsiak
merkaba napisał(a):


jest takie powiedzenie
"jak ktoś chce psa uderzyć to kja zawsze znajdzie"

i co?


mam wrzucić link do bloga,
który opisuje na co wydaje pieniądze ludzi zebrane przez Caritas
ksiądz z młodzieżą na obozie ?

ludzie...
trzymajmy jakieś standardy!

_________________
informuję, że nieużywanie dużych liter przeze mnie nie wynika absolutnie z braku szacunku dla kogokolwiek
ale jest przede wszystkim spowodowane szybkoscią z jaką piszę (oraz czasem pewnymi problemami z klawiaturą),
proszę o wyrozumiałość.


Pn sty 09, 2012 19:58
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 27, 2009 14:07
Posty: 8227
Post Re: Owsiak
jesienna napisał(a):
mam wrzucić link do bloga,
który opisuje na co wydaje pieniądze ludzi zebrane przez Caritas
ksiądz z młodzieżą na obozie ?
Dobro musi być bez cienia złego, bo tylko wtedy jest dobrem.

_________________
The first to plead is adjudged to be upright,
until the next comes and cross-examines him.

(Proverbs 18:17)

Słuszna decyzja podjęta z niesłusznych powodów może nie być słuszna.
(Weatherby Swann)

Ciemny lut to skupi.
(Bardzo Wielki Elektronik)


Pn sty 09, 2012 20:08
Zobacz profil
Post Re: Owsiak
Elbrus wg tej definicji to musi być coś doskonałego, bo tak to we wszystkim można doszukiwać się zła.


Pn sty 09, 2012 20:12
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 28, 2011 11:55
Posty: 2016
Post Re: Owsiak
To ja w życiu w takim razie nigdy, ani razu nie zrobiłam czegoś dobrego
wszędzie był ten "cień zła" :(

a Ty potrafisz czynić dobro
czyli wg tego co piszesz "bez cienia złego"
może potrafisz - ja nie...

_________________
informuję, że nieużywanie dużych liter przeze mnie nie wynika absolutnie z braku szacunku dla kogokolwiek
ale jest przede wszystkim spowodowane szybkoscią z jaką piszę (oraz czasem pewnymi problemami z klawiaturą),
proszę o wyrozumiałość.


Pn sty 09, 2012 20:32
Zobacz profil
Post Re: Owsiak
Dzieje ludzkości są widownią koegzystencji dobra i zła.
Znaczy to, że zło istnieje obok dobra, ale znaczy także, że dobro trwa obok zła, rośnie niejako na tym samym podłożu ludzkiej natury.
Natura bowiem nie została zniszczona, nie stała sie całkowicie zła, pomimo grzechu pierworodnego.
Zachowała zdolność do dobra i to potwierdza się w różnych epokach dziejów
, bł Jan Paweł II "Pamieć i tożsamość".


Pn sty 09, 2012 20:48

Dołączył(a): N lis 20, 2005 21:06
Posty: 2184
Post Re: Owsiak
Alus !

Cytuj:
danbog - a kto niby wrzuca przez 20 lat pieniadze do puszek jak nie wierzący?...o których piszesz "tym bardziej drażniła wierzących".
Jesli już czynisz opracowanie, to pisz, określaj poprawnie - bo autentycznie wierzący wspomagając nie wnika w wiarę, przekonania potrzebujących.
Ci co wnikają i dają tylko "swoim" to mają i "swoją" wiarę.


Oczywiście masz racje .
Przez wierzących miałem na myśli wąską ich grupę związana raczej z hierarchią , niż ogółem wierzących .

Przepraszam .

_________________
-p => [ p => q ]


Wt sty 10, 2012 22:50
Zobacz profil
Post Re: Owsiak
Elbrus napisał(a):
"Dogmat o nieomylności i świętości Jurka Owsiaka jest dogmatem heretycko-schizmatycznym"
(Joachim Brudziński, Prawo i Sprawiedliwość)
http://www.tvn24.pl/0,1730745,0,1,dogmat-o-swietosci-owsiaka-to-herezja,wiadomosc.html


A kto normalny słucha bredni Brudzińskiego "Jojo" młodocianego bandziora?
Przecież to człek nieodpowiedzialny i od zawsze wygadujący głupoty. Gdyby nie jego "guru" Kaczyński byłby do tej pory nikim. Niewiem po co media nadają wypowiedzi tego kretyna.

Wracając do tematu.
WOŚP jak i Caritas rozliczaja się z każdej złotówki. Ostatnio padł zarzut, że WOŚP jest dofinansowywany przez Państwo. Owszem jest, ale tylko w sferze medialnej. Caritas co roku otrzymuje od Państwa gruba kasę w ramach dofinansowania....i BARDZO DOBRZE!
Niechaj jednak jakiś niedouczony degenerat w rodzaju "Joja" przestanie bredzić w mediach takie głupoty! Tego głupka powinno się izolować bo do niczego nigdy się nie nadawał tak jak i ten pseudodysydent i kryptokomuch Kaczyński.


Śr sty 11, 2012 11:21

Dołączył(a): N lis 20, 2005 21:06
Posty: 2184
Post Re: Owsiak
Cytuj:
WOŚP jak i Caritas rozliczaja się z każdej złotówki.


Przed kim i jak rozlicza się Caritas ?

_________________
-p => [ p => q ]


Śr sty 11, 2012 11:50
Zobacz profil
Post Re: Owsiak
Kiedyś faryzeusze i kapłani ocenili Lepiej niech zginie jeden człowiek, niż miałby cierpieć cały naród, aktualnie co poniektórzy świętoszkowie hołdują hasłu lepiej niech cierpi część narodu, niż przyznać jednemu, że czyni dobro.
Może niezbyt udolnie, nie idealnie, ale w pełni idealny jest tylko Bóg.
A brak sprzętu to śmierć setek/tysięcy wczesniaków, dzieci z wadami serca, i tragedia dla tysiecy rodzin.


Śr sty 11, 2012 12:09

Dołączył(a): So paź 23, 2010 15:36
Posty: 11
Post Re: Owsiak
danbog napisał(a):
Cytuj:
WOŚP jak i Caritas rozliczaja się z każdej złotówki.


Przed kim i jak rozlicza się Caritas ?


Pieniądze trafiają na konto firmy, a te jest sprawdzane.


Cz sty 12, 2012 6:22
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL