Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt maja 10, 2024 16:58



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 359 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 24  Następna strona
 Ciekawe wypowiedzi z forum 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pt cze 03, 2011 8:17
Posty: 2586
Post Re: Ciekawe wypowiedzi z forum
No wlaśnie dzieci- nie czytajcie!!!


Pn sty 07, 2013 18:09
Zobacz profil
Post Re: Ciekawe wypowiedzi z forum
Pytanie:
Elbrus napisał(a):
Misjonarz w Jugosławii.

Odpowiedzi:
Athmosfer napisał(a):
[...]3. Jugosławiański gracz komputerowy, marnujący swój czas na "przechodzenie misji" na leciwym wtedy sprzęcie, typu Atari 130 bit-8, zwany przez wszystkich misjonarzem jugosławiańskim.

4. Nazwa zabawki małego Mirko z byłej Jugosławi, który się przejęzycza, nazywając swojego Misia Jonasza: ...cedząc z trudem Miśs Jonasz ;) i podobnie

:D :ok:

stąd


Pn sty 28, 2013 12:55
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 27, 2009 14:07
Posty: 8227
Post Re: Ciekawe wypowiedzi z forum
http://forum.wiara.pl/viewtopic.php?p=724096#p724096
kropeczka_ns napisał(a):
nie da się kogoś przekonać do wiary argumentami.

_________________
The first to plead is adjudged to be upright,
until the next comes and cross-examines him.

(Proverbs 18:17)

Słuszna decyzja podjęta z niesłusznych powodów może nie być słuszna.
(Weatherby Swann)

Ciemny lut to skupi.
(Bardzo Wielki Elektronik)


Cz lut 07, 2013 6:45
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 03, 2012 14:37
Posty: 574
Lokalizacja: racjonalista@op.pl
Post Re: Ciekawe wypowiedzi z forum
A mnie - proszę szanownych poszukiwaczy skarbów intelektu, lapsusów i złotych myśli - urzekł ten apel;
merkaba napisał(a):
swiat i nasza ojczyzna upada w grzechu a wy zamiast modlic sie zato wolicie tracic czas
http://forum.wiara.pl/viewtopic.php?p=725333#p725333

Z pewnym takim niepokojem go cytuję, gdyż choć sam jestem hedonistą i pławienie w grzechu rozpusty :ok: jest mi oblubieńczo miłe (niestety, wraz z każdym kolejnym krzyżykiem coraz bardziej teoretycznie :dokitu:), nigdy mi nie przyszło do czerepu aby nawoływać bliźnich do modłów "zato".

Wonieje mię to @merkabowe agitowanie naruszeniem pkt 3, § I Regulaminu, ale - uchowajcie bogi - wklejam tutaj (w hadyparkowe frywolności), zamiast kablować do derekcji, bo to przecie byłaby niewdzięczność robić koło pióra kumplowi, który odwala w intencji dolce vita grzeszników i erotomanów mego pokroju - czarną robotę ;) .

_________________
1. Religijność to postawa, w której BOHATERSKO pokonuje się trudności nieznane osobom bezwyznaniowym
- trawestacja ze Stefana Kisielewskiego
2. Gdzie mod nie może - admina pośle? - Obrazek


Cz lut 07, 2013 8:21
Zobacz profil
Post Re: Ciekawe wypowiedzi z forum
Jajko napisał(a):
[...]- "aktywne wątki" działa całkiem sprawnie - dzięku temu znajduję wiele ciekawych tematów do których mogę wtrącić swoje wredne, ateistyczne, antyklerykalne i złośliwe, ale logiczne i kulturalne trzy srebrniki.

Agnieszka Frączek, "Zwierzę"

"W lodóweczce, na półeczce,
grzecznie sobie leży jajo.
Wszyscy jajo za wzór mają,
bo się nie rozpycha wcale,
jest uprzejme niebywale,
miłe, gładkie, ułożone...

Kłania się przed baleronem,
serom zawsze przyzna rację,
z masłem toczy konwersacje...
Więc się wszyscy zachwycają:
-Jakie kulturalne jajo!

Nagle...cóż to!? Jakiś huk,
Łubu - dubu, stuk i puk!

Oj, nie było już tak miło...
Jajo żwawo podskoczyło
(aż się sos pomidorowy
wylał niemal do połowy),
a gdy spadło z głośnym łup!,
ze skorupki wyjrzał dziób!

Sos oniemiał wręcz z wrażenia
i troszeczkę pozieleniał,
ser się przeląkł, szczypior stropił,
masło zaraz się roztopi,
kipi w złości karton mleka,
a baleron w dal ucieka!

Tylko pewien stary olej
rzekł do jaja ze spokojem:

- Cóż, sąsiedzie, powiem szczerze:
właśnie wyszło z ciebie zwierzę!"

;)

Wyd. bis, W-wa 2006


So lut 16, 2013 14:09
Post Re: Ciekawe wypowiedzi z forum
Otto_Katz napisał(a):
Witaj mój serdeczny koneserze szlachetnych trunków ze słonecznych winnic pod Tymbarkiem ;).

Jakem smakosz wykwintnego Dom Pérignon z rozlewni w Nowym Tomyślu, rozprowadzanego przez luksusowy dyskont Biedronka
a' 5,49 złociszy za flaszkę, proponuję Ci po bratersku następujące rozwiązanie :idea:.

[...]Chyba, że masz masz na feralnej płytce jakieś (hmm) cymes zdjątka/klipy swoich ex kobitek :PPP, no to wówczas ewentualnie niech Ci bystrzejsi ode mnie doradzają, jak je odzyskać :badgrin:. (Oferta wymiany "danych" możliwa do rozważenia :diabel:)

Narka i zdrówko :zdrowie:.

Obrazek

Ten luksusowy dyskont Biedronka to Ci się udał :D


Wt lut 19, 2013 19:43
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 03, 2012 14:37
Posty: 574
Lokalizacja: racjonalista@op.pl
Post Re: Ciekawe wypowiedzi z forum
E tam, @MARIELu. Zbytek łaski dla mej skromności, ale niech Ci Bóg zapłaci.
Elitarny salon, to małe piwo;
Załącznik:
Stonka_biedronka.png
Stonka_biedronka.png [ 54.33 KiB | Przeglądane 4525 razy ]

Ty, kumplu miły z ery przedmoderacyjnej :PPPP , weź się lepiej i skup na meritumie. Znaczy się na słonecznych winnicach (jabłecznych) spod Tymbarka.
Załącznik:
ontologiczno-epistemologiczne skupienie -.gif
ontologiczno-epistemologiczne skupienie -.gif [ 19.95 KiB | Przeglądane 4525 razy ]

A clou "dysertacji" stanowił szampan (nie mylić z winem gazowanym), sprzedawany przez rzeczony dyskont w cenach dumpingowych z przebiciem od 110x w górę :rotfl2:. (Dla niepoznaki zamieniają etykietę na "Michel" - szczwane bestie).
Załącznik:
Dom-Perignon-.jpg
Dom-Perignon-.jpg [ 10.14 KiB | Przeglądane 4525 razy ]

Takem zaprawdę ja czuł, myśli głębokiej sens słowa nadając :peace:.
Jednako gwoli ekumenii mię bliskiej, interpretacyj dowolnych ("co wieszcz chciał powiedzieć?") publice przemiłej narzucać - we wspaniałomyślności swojej - nie zamierzam ;).

PS.
Mówiąc poważnie.
@MARIEL dzięki za pamięć, lecz większość mojej "tfórczości", to nikomu nie wyrządzające krzywdy "zmyślne głupoty". Łatwiej podać zatem namiary na profil, aniżeli wklejać w ten wątek fragmenty ottonowych wpisów.
Przepraszam najmocniej, lecz w przeciwieństwie do wielu userów nie cierpię na ciężkie ADHD i pyskówki oraz udowadnianie "swojszych" racji nie stanowi dla mnie substytutu orgazmu.
Mam nadzieję, że ta ekscentryczna postawa zostanie mi wybaczona i nadal tolerowana :oops:.

_________________
1. Religijność to postawa, w której BOHATERSKO pokonuje się trudności nieznane osobom bezwyznaniowym
- trawestacja ze Stefana Kisielewskiego
2. Gdzie mod nie może - admina pośle? - Obrazek


Wt lut 19, 2013 22:32
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt cze 03, 2011 8:17
Posty: 2586
Post Re: Ciekawe wypowiedzi z forum
Z radia Erewań w ZSRR: Pracujący w kołchożniczym polu traktor został zaatakowany przez chińskie dywizje. Zaatakowany odpowiedział ogniem rakietowym , po czym odleciał do bazy. Według komunikatu władz, jezeli podobne incydenty będą się powtarzać, na pola zostaną wysłane kombajny...


Śr lut 20, 2013 18:58
Zobacz profil
Post Re: Ciekawe wypowiedzi z forum
mareta napisał(a):
Według komunikatu władz, jezeli podobne incydenty będą się powtarzać, na pola zostaną wysłane kombajny...
Zapewne takie:

Obrazek


Cz lut 21, 2013 18:58
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 03, 2012 14:37
Posty: 574
Lokalizacja: racjonalista@op.pl
Post Re: Ciekawe wypowiedzi z forum
Val na gorącym uczynku przyłapana napisał(a):
Gdyby było to stowarzyszenie prawo, lewo i oburęcznych, to wtedy nie ma muru, bo można działać razem, bez względu na to, któroręcznym jesteś. Wyraźne określenie jednej tylko opcji jest dla mnie takim murem. Semantyka ma dla mnie znaczenie.

Wobec tego gdyby LGBT miało wszystkie orientacje razem, łącznie z hetero, to bym o muru nie pisała.
(Wytłuszczenia własne)
http://forum.wiara.pl/viewtopic.php?p=736799#p736799

Powiadasz @Val-uś "semantyka ma dla mnie znaczenie". No pewnie :brawo:! A gramatyka również coś znaczy, czy to przeżytek i takim "muru" językowym ni ma se co kiepeły zawracać :badgrin:?

Choinka, konkurencja mię rośnie i nie daj Boże dostanę jeszcze ostrzeżonko, za naumiewanie obywateli forumiastych pisania stylem ottonowym ;)?

_________________
1. Religijność to postawa, w której BOHATERSKO pokonuje się trudności nieznane osobom bezwyznaniowym
- trawestacja ze Stefana Kisielewskiego
2. Gdzie mod nie może - admina pośle? - Obrazek


N lut 24, 2013 22:34
Zobacz profil
Post Re: Ciekawe wypowiedzi z forum
:D Zauważyłam to na ten tychmiast, miałam nawet litościwie Val - usiowi zaproponować korektę, ale myślę sobie - co się ze mnie tylko mają brechtać.
Moje 9 - letnie pacholę turlało się wczoraj Obrazek pół godziny po podłodze, bo rodzicielka stworzyła liczbę mnogą od jastrzębia - jastrzęby...
Ale to zmęczenie materiału daje u mnie o sobie znać.
Co się zaś Val przytrafiło, to nie wiem ;)


N lut 24, 2013 22:50
Post Re: Ciekawe wypowiedzi z forum
A bo to wina @Rutusa :P. Jak mnie do tablicy "wywołał", to teraz mi pewnie logika będzie się po nocach śniła :P

I oczywiście, jak zawsze wina Otta- ten język ottonowy jest zaraźliwy :twisted: . Taki Humalog padł ofiarą i został wysłany na banicję w ramach terapii :P
Tylko nie wprowadź ortografii ottonowej, bo również się zarażę i będę musiała załatwić orzeczenie o dysortografii wtórnej :oops: .


N lut 24, 2013 23:04
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 03, 2012 14:37
Posty: 574
Lokalizacja: racjonalista@op.pl
Post Re: Ciekawe wypowiedzi z forum
Wiesz MARIEL. Ja @Val-usia łapię często na regionalizmach (no cuś mi "małą polanką" wonieje), ale również pomijam, bo ona "nasza ci jest", pyskata oraz wyższa ode mnie i ma dłuższy zasięg ramion :dostal:.
Lecz w zacytowanym przypadku ulżyłem sobie perwersyjnie, albowiem jest powiedziane; komu więcej dano, od tego i wymagać się będzie :badgrin:. Howg.

Co do jastrzębia, jakaś matka chrzestna w epoce przedsmoleńskiej nadawała naszym F 16 z Krzesin imię "jaszczomp", zatem nie byłaś bynajmniej oryginalna w słowotwórstwie :razz:, a i dzieci potrafią namotać równo pod sufitem.

Val-eń. A Ty chrześcijanka czy jeszcze gorsze ladaco, że miast uderzyć się w pierś kształtną osobistą, to winę zrzucasz na Bogu ducha winnych chłopów :nonono:?

_________________
1. Religijność to postawa, w której BOHATERSKO pokonuje się trudności nieznane osobom bezwyznaniowym
- trawestacja ze Stefana Kisielewskiego
2. Gdzie mod nie może - admina pośle? - Obrazek


N lut 24, 2013 23:14
Zobacz profil
Post Re: Ciekawe wypowiedzi z forum
Otto_Katz napisał(a):
jakaś matka chrzestna w epoce przedsmoleńskiej nadawała naszym F 16 z Krzesin imię "jaszczomp"

:D
Otto_Katz napisał(a):
to winę zrzucasz na bogu ducha winnych chłopów ?

Na kogoś trzeba, a Val jak ten lisek co się od kurnika odwraca, specjalnie nam tu o Rutusie coby się nie wydało, że ostatnio harlekiny czytuje ;)
i może stąd to muru wylazło :D
Dobra, idę stąd bo zaraz sama coś chlapnę..


N lut 24, 2013 23:23
Post Re: Ciekawe wypowiedzi z forum
Otto_Katz napisał(a):
Lecz w zacytowanym przypadku ulżyłem sobie perwersyjnie, albowiem jest powiedziane; komu więcej dano, od tego i wymagać się będzie :badgrin:. Howg.

:shock:
Kto by pomyślał, że Otto taki wymagający jest :hmmm:

Otto_Katz napisał(a):
Val-eń. A Ty chrześcijanka czy jeszcze gorsze ladaco, że miast uderzyć się w pierś kształtną osobistą, to winę zrzucasz na Bogu ducha winnych chłopów :nonono:?

Taka psychopatka ze mnie :twisted:


N lut 24, 2013 23:33
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 359 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 24  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL