Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 19, 2024 7:46



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 388, 389, 390, 391, 392, 393, 394 ... 492  Następna strona
 Wzajemne uwagi - między użytkownikami 
Autor Wiadomość
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
No to "tę trochę" miałeś i wystarczy :P

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt lis 06, 2018 16:09
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
towarzyski_pelikan napisał(a):
Założyłam temat "Obrażanie i krytyka - próba zrozumienia różnicy" i zapadł się pod ziemię. Ktokolwiek widział? Ktokolwiek wie? :(
(...)
Skrytykowałam dziś koleżankę o spalone naleśniki i zarzuciła mi mowę nienawiści, obrażona na cały świat. Chciałam to przedyskutować na forum.

Nietrudno zauważyć, że Moderacja za Tobą nie tęskniła i nie będzie płakać po Twoim odejściu, więc albo skorygujesz swój styl wypowiedzi, albo ban jest tylko kwestią czasu. Bo poruszana przez Ciebie tematyka (moim zdaniem) nie jest zła, tylko styl zbyt prowokacyjny jak na użytkownika, który nagrabił sobie u Moderacji.

Może jakiś przykład religijny by przeszedł? Np. czy Jezus obraził faryzeuszy nazywając ich plemieniem żmijowym czy też była to słuszna krytyka? A może mamy tu przykład mowy nienawiści...


Pn gru 03, 2018 9:53
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
SweetChild napisał(a):
Może jakiś przykład religijny by przeszedł?

Wszystko zależy od okoliczności, a te wskazują na powiązanie z otrzymanym ostrzeżeniem i nieważne, jaki byłby przykład. Moderacja nie jest gapami karmiona i potrafi powiązać fakty.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pn gru 03, 2018 15:46
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 13:57
Posty: 939
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
ErgoProxy napisał(a):
Zostałem postraszony przez niejaką Małogsięę, że mam się liczyć z konsekwencjami. Co konkretnie ma zamiar zrobić nasz wyrób moderopodobny, jeśli jeszcze raz użyję sformułowania "dawać fiuta babsztylowi brzydkiemu jak noc"?


Zapewne chodzi o jak najbardziej zwykłe konsekwencje (ost), wynikające z niestosowania się do regulaminu forum, który zakazuje używania wulgaryzmów.
Nie żeby mnie podobne zwroty jakoś specjalnie gorszyły, ale w sieci, podobnie jak w realu, są miejsca gdzie wchodząc, mam prawo oczekiwać, że nikt nie będzie przy mnie używał łaciny podwórkowej.
Mam ochotę na język barowy, to idę na ateistę, ale czasem mam chęć na bardziej kulturalną atmosferę kafejki, tak żeby mi sku-bu-chu nie latały w powietrzu. I na wierze zapewnia mi to regulamin.

_________________
Tylko Bogu chwała


Pt gru 14, 2018 19:52
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt gru 07, 2012 8:14
Posty: 238
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Quinque napisał(a):
Dlaczego u gory strony widnieje reklama tego antykościelnego ścieka zwanego "gazetą wyborczą"?

Ty to masz szczęście. Mi non stop wyskakują środki do powiększania penisow, już w spodniach mi się nie mieści.


Śr gru 19, 2018 16:11
Zobacz profil
Post Re: prawosławie - kilka pytań
Sugerowanie komuś jakiś chochołów gdzie drugi użytkownik zadaje normalne pytanie w wątku do którego on służy. Personalne przytyki. Marek miał rację, podwójne standardy i tyle. Wstyd


Śr gru 19, 2018 17:52

Dołączył(a): Pt gru 07, 2012 8:14
Posty: 238
Post Re: prawosławie - kilka pytań
Quinque napisał(a):
Sugerowanie komuś jakiś chochołów gdzie drugi użytkownik zadaje normalne pytanie w wątku do którego on służy.


Zadałeś pytanie czemu w CP nie służy się w językach narodowych, gdzie odpowiedzią było wymienienie praktycznie każdej autokefalii z językiem narodowym, także tak, to był chochoł, ale nie masz się czym przejmować z tego się wyrasta. I się już tak nie napinaj na jakiegoś randoma z internetów.
Quinque napisał(a):
Personalne przytyki. Marek miał rację, podwójne standardy i tyle. Wstyd


Przynajmniej przeczytaj do końca książki swojego idola a potem się na niego powołuj.


Śr gru 19, 2018 18:03
Zobacz profil
Post Re: prawosławie - kilka pytań
Po kiego grzyba wyjeżdżasz z jakimiś durnymi tekstami? Gość mi odpowiedział na pytanie więc sprawa skończona. Ale nie, to trzeba komuś dosrać


Śr gru 19, 2018 18:42

Dołączył(a): Pt gru 07, 2012 8:14
Posty: 238
Post Re: prawosławie - kilka pytań
Jakoś nie miałeś nic do głupich tekstówW tym temacie, a teraz nagle przeszkadzają?


Śr gru 19, 2018 18:50
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 31, 2018 23:46
Posty: 1795
Post Re: prawosławie - kilka pytań
Smokepsv napisał(a):
Jakoś nie miałeś nic do głupich tekstówW tym temacie, a teraz nagle przeszkadzają?

Touche !!

_________________
Metodyści
Polska Rada Ekumeniczna


Śr gru 19, 2018 19:55
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 31, 2018 23:46
Posty: 1795
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Smokepsv napisał(a):
Quinque napisał(a):
Dlaczego u gory strony widnieje reklama tego antykościelnego ścieka zwanego "gazetą wyborczą"?

Ty to masz szczęście. Mi non stop wyskakują środki do powiększania penisow, już w spodniach mi się nie mieści.

Po śmierci ojca i wyborze trumny i nagrobka przez dwa tygodnie miałem reklamy zakładów pogrzebowych i trumien. :-(

@Quinque
Przestań czytać ukratkiem Wyborczą w sieci.

@Smokepsv
Wiesz, ze te środki nie działają? ;)

_________________
Metodyści
Polska Rada Ekumeniczna


Śr gru 19, 2018 20:19
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt maja 18, 2018 14:22
Posty: 759
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Smokepsv napisał(a):
Quinque napisał(a):
Dlaczego u gory strony widnieje reklama tego antykościelnego ścieka zwanego "gazetą wyborczą"?

Ty to masz szczęście. Mi non stop wyskakują środki do powiększania penisow, już w spodniach mi się nie mieści.

Jest takie sprytne narzędzie. Nazywa się ... Ups, już bym się wyrwał z reklamą, a czujne oko wielkiego brata tylko czeka na takie potknięcia :)
Napiszę tylko, że jest narzędzie do blokowania reklam. Jak ktoś nie wie o co chodzi a denerwują go reklamy to zapraszam na pm.

_________________
"Jeśli Mojżesza i Proroków nie słuchają, to choćby kto z umarłych powstał, nie uwierzą" (Lk 16,31)


Cz gru 20, 2018 7:43
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Padre77 napisał(a):
Napiszę tylko, że jest narzędzie do blokowania reklam.

Ja nie mam żadnych, ale to żadnych reklam właśnie dzięki temu urządzeniu. Najwyraźniej dinozaury je znają, a użytkownicy z ery informatycznej już niekoniecznie :).

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Cz gru 20, 2018 7:47
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt gru 07, 2012 8:14
Posty: 238
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Padre77 napisał(a):
Napiszę tylko, że jest narzędzie do blokowania reklam. Jak ktoś nie wie o co chodzi a denerwują go reklamy to zapraszam na pm.

ObrazekObrazek

Koziol napisał(a):
@Smokepsv
Wiesz, ze te środki nie działają? ;)

Te co kupiłem były chyba w porządku :D


Cz gru 20, 2018 7:54
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 18, 2018 8:59
Posty: 1458
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
zefciu napisał(a):
A teraz odpowiedz na następujące dwa pytania. Sobie przede wszystkim odpowiedz, nam też możesz, ale nie musisz:

  • Dlaczego odpoczywasz akurat w pozycji lotosu, a nie w innej?
  • Dlaczego ćwiczysz akurat jogę, a nie jakiś inny system ćwiczeń fizycznych?

W czyim imieniu piszesz, kogo reprezentujesz pisząc „nam”.


Cz gru 27, 2018 10:46
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 7373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 388, 389, 390, 391, 392, 393, 394 ... 492  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL