Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 26, 2024 9:39



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14508 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 710, 711, 712, 713, 714, 715, 716 ... 968  Następna strona
 Przegląd prasy i Aktualności 
Autor Wiadomość
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Małgosiu link i podstawowy komentarz był porównujący Holownie do Petru. Tak jak Petru nie potrafił nic sensownego powiedzieć tak samo i Holownia. Tak samo jak Petru był lansowany na zbawiciela tak i Holownia. Tak jak Petru nie posiada programu. WP napisała o tym ze zbłaźnił się na spotkaniach z biznesem. Czego tutaj nie rozumieć?
Poniżej sam siebie zacytuje:
Jockey napisał(a):
Wyglada ze mamy Petru bis
https://wiadomosci.wp.pl/wybory-prezyde ... 954181761a
A gdzieś na fb widziałem namowy ze jak milion da po 10 zł to będzie miał finansowanie kampanii. Normalnie bomba. Kandydat TVN chyba jest już wspomnieniem. To taki katolik co to go świnie będą sadzić które zjadł i który nie miałby żadnego problemu z podpisaniem ustawy która jest z katolicyzmem niezgodna.


Quinque napisał(a):
A to ciężko sobie wpisać w Internecie "Hołownia i zwierzęta"? Ułatwie ci sprawę. Hołownia uważa że będzie osadzony przez świnie na sądzie ostatecznym
Przecież pisałem o tym. Wiec o co chodzi?
Małgosiaa napisał(a):
Abstrahując od uwag osobistych po obu stronach, chętnie bym się dowiedziała, co Hołownia myśli o tym, czy owym bez szukania w necie (kilka słów plus link do owych myśli). Sposób, w jaki sformułowałeś swój post (z linkiem) może powodować okopanie się zwolenników Hołowni. W dyskusji nie o to chodzi, że się na kogoś naskakuje i ... szukaj w necie potwierdzenia moich słów.
Mnie nie interesują poglądy pana Holowni tak samo jest mi do nich daleko jak do poglądów Cejrowskiego. Poszukaj sobie jego poglądów. Mnie interesowało jego stanowisko odnośnie biznesu. Pytaj Alus bo to zdaje się ona jest ekspertka od Holowni. Mnie interesuje jego pogląd na gospodarkę a z tym kulawo co widać po spotkaniu z biznesem. Nieprzygotowany i bez programu. To było meritum mojego wpisu i wpis stanowczo dla Alus niewygodny dlatego trolling i sprowadzenie rozmowy na katolickość Holowni i promowania go przez TVN.
Jak to miał Clinton napisane Gospodarka głupcze. Jak Holownia będzie startował na prymasa to będę się zajmował jego teologia.


Cz sty 09, 2020 10:58
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Jockey napisał(a):
Małgosiu link i podstawowy komentarz był porównujący Holownie do Petru. Tak jak Petru nie potrafił nic sensownego powiedzieć tak samo i Holownia.

Ale mój komentarz wcale tego nie kwestionował :P
Jockey napisał(a):
Przecież pisałem o tym. Wiec o co chodzi?

O to, że swoje "pisałem" powinieneś potwierdzić stosownym linkiem, a nie zmuszać userów do szukania w necie. Szanujmy swój czas.
Jockey napisał(a):
Mnie nie interesują poglądy pana Holowni tak samo jest mi do nich daleko jak do poglądów Cejrowskiego. Poszukaj sobie jego poglądów.

Ale dokonujesz sądu.
Jockey napisał(a):
To taki katolik co to go świnie będą sadzić które zjadł i który nie miałby żadnego problemu z podpisaniem ustawy która jest z katolicyzmem niezgodna.

Jesli mnie ktoś nie interesuje/nie interesują mnie czyjeś poglądy, to nie wypowiadam się w tym temacie.
I żeby nie było: w odpowienim czasie przejrzę poglądy wszystkich kandydatów (Dudy nie muszę). Hołownia mnie wkurzył całkiem czym innym, a mianowicie zainicjowałam w szkole jego akcję "Pomagamy Kasisi". Chciałam go zaprosić, aby jako "siedzący w temacie" pomógł jeszcze bardziej rozkręcić akcję. Dowiedziałam się w sekretariacie fundacji, że mam z nim ustalić wysokość wynagrodzenia. Z jakich niby funduszy szkoła miałby go wynagrodzić? A może ja, ze swojej pensji? Ewentualny koszt biletu i obiad mógłby dostać. Na tyle byśmy się "ściepnęli".

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Cz sty 09, 2020 11:07
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Nic innego Hołownia nie mówi o zwierzętach o czym by ludzie nie wiedzieli, czyli - o odczuwaniu bólu, o miłości zwierząt. Jako dziecko z rówieśnikami płakaliśmy razem z krową, której strugami lały się ły z oczu i żałośnie porykiwała, gdy mężczyźni zabierali od niej cielaka do domowego uboju.
A jak okrutne cierpienia zadają ludzie zwierzętom, też chyba nie ma potrzeby opisywać.
https://deon.pl/wiara/duchowosc/szymon- ... lny,503538


Cz sty 09, 2020 11:52
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
O widzę ze Alus wierzy w miłość macierzyńska krowy. Fascynujące.


Cz sty 09, 2020 15:38
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Gang Olsena?
https://wiadomosci.wp.pl/sejm-opozycja- ... 667240577a
Czy jest jakaś akcja którą opozycja potrafi przeprowadzić sprawnie?


Cz sty 09, 2020 19:57
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Jockey napisał(a):
Gang Olsena?
https://wiadomosci.wp.pl/sejm-opozycja- ... 667240577a
Czy jest jakaś akcja którą opozycja potrafi przeprowadzić sprawnie?

Ciekawym jest to, że Jockey, który „nie popiera ani PiS ani KO”, mając do skomentowania wydarzenie „PiS stanowi dofinansowanie tuby propagandowej z budżetu obchodząc niezadowolenie obywateli z tej tuby” krytykuje… opozycję, że nie udało jej się opóźnić tej ustawy o jedno posiedzenie. Zaiste neutralność i symetryzm biją z Ciebie na każdym kroku :)


Pt sty 10, 2020 13:34
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
zefciu napisał(a):
Jockey napisał(a):
Gang Olsena?
https://wiadomosci.wp.pl/sejm-opozycja- ... 667240577a
Czy jest jakaś akcja którą opozycja potrafi przeprowadzić sprawnie?

Ciekawym jest to, że Jockey, który „nie popiera ani PiS ani KO”, mając do skomentowania wydarzenie „PiS stanowi dofinansowanie tuby propagandowej z budżetu obchodząc niezadowolenie obywateli z tej tuby” krytykuje… opozycję, że nie udało jej się opóźnić tej ustawy o jedno posiedzenie. Zaiste neutralność i symetryzm biją z Ciebie na każdym kroku :)

Zefciu. Może dlatego że chciałbym, żeby się coś zmieniło w Polsce.

PiS to socjaliści. Nie spodziewam się po nich niczego pozytywnego. Dzięki nim mamy inflację i parę jeszcze problemów gospodarczych. Wciąż rosnące rożne podatki. Dbają tylko o swoich wyborców. Z wielką chęcią pożegnałbym z ław rządowych PiS, bo to szkodniki gospodarcze.

KO to opozycja która prowadzi walkę z PiS jak gang Olsena. Przypomnij sobie pucz w Sejmie i wyjazd z panną na Maderę. Dalej wymieniać kompromitację posłów PO .N? Mnóstwo tego było w ostatniej kadencji sejmu. A teraz PiS im sie podłożył i mogli zablokować ich ale 2 posłanki nie wyjęły kart. Poszukaj na sieci jak ośmieszają się politycy PO. Chciałbym, żeby opozycja chociaż raz i chociaż jedną akcję przeprowadziła skutecznie. A dają się ogrywać Kaczyńskiemu jak małe dzieci. Ta dominacja PiS wszędzie i totalna nieporadność opozycji na każdym froncie jest porażająca.

Osobiście miałem nadzieję że Robert Gwiazdowski stworzy jakiś realny ruch społeczny, który będzie liberalny gospodarczo i konserwatywny ideowo ale niestety wycofał się. Śledzę jego wypowiedzi na TT i z wieloma się zgadzam. Czytałem wiele jego artykułów i można powiedzieć, że dość ciekawe koncepcje. Niestety skazani jesteśmy wciąż na duopol dwóch partii jedna jest niePiS a druga niePO.


Pt sty 10, 2020 14:29
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Dyskusja na temat zwierząt przeniesiona tu: viewtopic.php?f=9&t=41890&p=1051967#p1051967

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pt sty 10, 2020 19:37
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Akcja gangu olsena
https://www.gov.pl/web/sprawiedliwosc/l ... -weneckiej
Marszałek Senatu robi akcje przeciwko ustawie dyscyplinującej sędziów. Ustawa jak to ustawa autorstwa PiS z dziurami i napisana na kolanie. Taki standard. A co robi marszałek? Akcje na która PiS może zareagować tak jak w linku.


So sty 11, 2020 10:23
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Jockey napisał(a):
Zefciu. Może dlatego że chciałbym, żeby się coś zmieniło w Polsce.
A w jaki sposób to ma usprawiedliwiać taką jednostronną krytykę?
Cytuj:
PiS to socjaliści. Nie spodziewam się po nich niczego pozytywnego.
A KO to już nie socjaliści?
Cytuj:
Z wielką chęcią pożegnałbym z ław rządowych PiS, bo to szkodniki gospodarcze.
Pytanie, kim byś ich zastąpił.
Cytuj:
A teraz PiS im sie podłożył i mogli zablokować ich
Na jedno posiedzenie.


So sty 11, 2020 13:36
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 31, 2018 23:46
Posty: 1795
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
zefciu napisał(a):
Cytuj:
PiS to socjaliści. Nie spodziewam się po nich niczego pozytywnego.
A KO to już nie socjaliści?
Też socjaliści, tylko mniej unitarni. Mi się marzy rzeczypospolita federalna ale zadowolę się choćby zregionalizowaniem. PiS to idea władzy maksymalnie scentralizowanej i jeszcze brakuje aby (oficjalnie wodza narodu okrzyknęli.
zefciu napisał(a):
Cytuj:
Z wielką chęcią pożegnałbym z ław rządowych PiS, bo to szkodniki gospodarcze.
Pytanie, kim byś ich zastąpił.
To bardzo trudne pytanie. Teraz wszyscy ida mocno w lewo.

_________________
Metodyści
Polska Rada Ekumeniczna


So sty 11, 2020 13:56
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Co ja pocznę ze KO się tak łatwo podkłada. Patrz na kolejna akcje tym razem marszałka senatu i komisji weneckiej.
KO to nie wiadomo kim są bo programu nie maja. Może i socjaliści ale na pewno nie tacy jak PiS.
W obecnej chwili nie ma siły politycznej mogącej ich odsunąć od władzy. Miałem nadzieja jak już pisałem na ruch założony przez Gwiazdowskiego ale ostatecznie nie powstał. Najbliżej mi jest do konserwatystów moralnych i liberałów gospodarczych. Takiej opcji w Polsce nie ma.

Obecnie przez PiS są wszyscy zaszachowani na socjal. Nie wróży to na dłuższa metę niczego dobrego.


So sty 11, 2020 14:06
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 31, 2018 23:46
Posty: 1795
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Jockey napisał(a):
Najbliżej mi jest do konserwatystów moralnych i liberałów gospodarczych. Takiej opcji w Polsce nie ma.
Środowisko konserwatywno-liberalne ma swoich przedstawicieli w Sejmie (za liberalno-konserwatywne była uważana PO)

_________________
Metodyści
Polska Rada Ekumeniczna


So sty 11, 2020 14:38
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Bzdura. Moralnie popierają LGBT i aborcje oraz eutanazje. Nie żartuj sobie. Jedyny konserwatysta został praktycznie wywalony z PO i przytulony przez Kaczyńskiego.


So sty 11, 2020 14:48
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Jockey napisał(a):
Bzdura. Moralnie popierają LGBT i aborcje oraz eutanazje. Nie żartuj sobie. Jedyny konserwatysta został praktycznie wywalony z PO i przytulony przez Kaczyńskiego.

"Konserwatysta", któremu z uposażenia min sprawiedliwości brakowało na przeżycie do 10-wszego, i któremu Kaczyński dał to "co mu sie należało" :D :D


Ostatnio edytowano So sty 11, 2020 15:37 przez Anonim (konto usunięte), łącznie edytowano 1 raz



So sty 11, 2020 15:35
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 14508 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 710, 711, 712, 713, 714, 715, 716 ... 968  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL