Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz kwi 25, 2024 11:45



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6515 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 349, 350, 351, 352, 353, 354, 355 ... 435  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Raz, ile osób ekskomunikował Watykan po SWII?
Dwa, ja nie neguję instytucji biskupiej tylko konkretną osobę


Pn maja 18, 2020 11:17

Dołączył(a): So maja 14, 2011 18:46
Posty: 2611
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Quinque napisał(a):
Raz, ile osób ekskomunikował Watykan po SWII?
Dwa, ja nie neguję instytucji biskupiej tylko konkretną osobę


Co do tego ma Sobór Watykański II? "Zanegowałeś" osobę biskupa Polaka, to teraz "negujesz" cały Sobór?

_________________
MODERATOR


Pn maja 18, 2020 12:41
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Quinque napisał(a):
ja nie neguję instytucji biskupiej tylko konkretną osobę

Jakim prawem? I nie jest to pytanie, na które masz odpowiedzieć. To pytanie sugeruje, że nie jesteś w żaden sposób władny, aby kogokolwiek negować, nie mówiąc o prymasie, którego być może nie widziałeś w realu, nie mówiąc o rozmowie z nim. Koniec tematu. Dalszy ciąg będzie uznany za spam.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pn maja 18, 2020 18:30
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
@bramin.
Dlaczego poszatkowałeś mój post?
viewtopic.php?p=1059222#p1059222

Nie bardzo rozumiem co masz na myśli używając słowa "zaśmiecanie"
viewtopic.php?p=1059241#p1059241

Ja odbieram Twoje zachowanie w temacie o pedofilii jako kneblowanie ust.
Moje odpowiedzi z pewnością były rzeczowe i na temat. Albo mamy wolność słowa, albo cenzurę. Wygląda na to, że to drugie. I nie uzurpuj sobie, że w moich wypowiedziach kieruję się osobistymi uwagami do Ciebie. Nie pochlebiaj sobie.


Cz maja 21, 2020 21:06
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4591
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Believing napisał(a):
Nie bardzo rozumiem co masz na myśli używając słowa "zaśmiecanie"

Napisałaś kolejny post zupełnie n niezwiązany z tematem o pedofilii i on został usunięty.

Believing napisał(a):
Ja odbieram Twoje zachowanie w temacie o pedofilii jako kneblowanie ust.

Masz do tego prawo, ja Ci tego nie odmawiam ale to nie jest zgodne z rzeczywistością, każdy może przeczytać moje posty i przekonać sie czy to co mówisz jest prawdą.

Believing napisał(a):
Moje odpowiedzi z pewnością były rzeczowe i na temat.

Tak, ale nie wszystkie. Wypowiedzi o formacji seminaryjnej, statusie p. Obirka itd. nie miały żadnego związku z tematem i zostały usunięte. W Twoim poście wyraźnie uzasadniłem dlaczego tekst został wycięty.
Believing napisał(a):
Albo mamy wolność słowa, albo cenzurę.

Wolność słowa nie oznacza, ze w dyskusji na konkretny temat mówię o "rzeczach wszystkich i niektórych innych".
Życzę miłego dnia i pozytywnych myśli.

Subadam i ErgoProxy ten wątek nie jest przeznaczony na prywatne pogaduchy o Niedzwieckim i pisowcach.

_________________
ksiądz


Pt maja 22, 2020 7:31
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Ponieważ nie mogę wypowiedzieć się w tym temacie:
viewtopic.php?p=1059222#p1059222
a moje posty zostały wycięte przez "miłościwie" nam panującego @bramin. Stąd ten dział "Uwag do moderacji".

bramin napisał(a):
Napisałaś kolejny post zupełnie n niezwiązany z tematem o pedofilii i on został usunięty.

Mój post jak najbardziej dotyczył tematu pedofili i dobrze o tym wiesz. Na dodatek, z Tobie tylko znanych powodów rozedrgał Twoje wewnętrzne ja. Stąd szatkownica.

bramin napisał(a):
Masz do tego prawo, ja Ci tego nie odmawiam ale to nie jest zgodne z rzeczywistością, każdy może przeczytać moje posty i przekonać sie czy to co mówisz jest prawdą.

Dzięki Twojemu szatkowaniu nikt nie może przeczytać mojego postu, więc swoją mglistą teorię o własnej prawdomówności włóż między bajki, najlepiej z krainy deszczowców.

bramin napisał(a):
Tak, ale nie wszystkie. Wypowiedzi o formacji seminaryjnej, statusie p. Obirka itd. nie miały żadnego związku z tematem i zostały usunięte. W Twoim poście wyraźnie uzasadniłem dlaczego tekst został wycięty.

Ależ jak najbardziej miały. Filmy braci Sekielskich pokazują pedofilię w Kościele diecezjalnym w Polsce. Nie zakonnym. A to jak najwyraźniej było Ci nie w smak i stąd Twoja szatkownica. Na Twoją niekorzyść przemawia to, że jako reprezentant hierarchii kościelnej (czym się chwaliłeś na tym forum), niewygodne tematy zamiatasz pod dywan a dokładniej - tniesz na potęgę. W czym nie odbiegasz od zachowania hierarchów ukazanych w filmie braci Sekielskich. Ta sama szkoła.

bramin napisał(a):
Wolność słowa nie oznacza, ze w dyskusji na konkretny temat mówię o "rzeczach wszystkich i niektórych innych".

A to już Twoja "twórcza fantazja" i nic więcej.

Cytuj:
bramin napisał(a):
Współpraca jest możliwa, trzeba ludzi poważnie traktować, jak partnerów, mówić im o powszechnym kapłaństwie.


Właśnie widać ile są warte Twoje słowa. Dalsza dywagacja z Tobą jest dla mnie żenująca.

bramin napisał(a):
Życzę miłego dnia i pozytywnych myśli.

Wzajemnie.

P.S. Przytaczając wypowiedź pewnego klasyka "To forum zgniło".

EOT


Pt maja 22, 2020 8:26
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
@Believing
Twoje wypowiedzi o pedofilii zostały na miejscu. Wycięte zostało to, co dotyczyło rezygnacji z kapłaństwa Obirka, więc przyjmij na klatę i daj sobie spokój.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pt maja 22, 2020 8:43
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4591
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Miałem już nie odnosić sie do zarzutów Believing pod moim adresem, które są zwykłym kłamstwem i oszczerstwem. Niektórzy użytkownicy pytali mnie o co dokładnie chodzi wiec wyjaśniam jeszcze raz.

Believing napisał(a):
Dzięki Twojemu szatkowaniu nikt nie może przeczytać mojego postu, więc swoją mglistą teorię o własnej prawdomówności włóż między bajki, najlepiej z krainy deszczowców.


Pisałaś, ze wyciąłem teksty mówiące o pedofilii, oto one:(wycięte teksty zawsze zostają w archiwum):

"Ja odbieram to podobnie jak zachętę do bojkotu wyborów prezydenckich 10 maja, z powodu choćby nie uwzględnienia Polonii czy braku ich tajności w głosowaniu kopertowym. Innymi słowy nie uwiarygodniam ich swoim udziałem.
Pan profesor Obirek jest byłym zakonnikiem, ojcem. Nie księdzem. A to robi znaczącą różnicę.
Dla mnie jest bardziej wiarygodny niż Prymas, czy diecezjalny biskup.

O różnicach w formacji duchowej, między diecezjalnym seminarium duchownym a zakonnym, nie wspomnę z grzeczności. Temat był przerabiany. Tak jak o różnicach między święceniami kapłańskimi a ślubami zakonnymi.
Kolokwialnie - różnica jest taka, jak między nocą a dniem.
Jak się szanuje czyjeś odejście, to czy powinno się politykować na jego temat? Ilu księży powinno wykazać się taką odpowiedzialnością by odejść z kościoła sam wiesz najlepiej. A co do problemów osobistych - znasz kogoś wolnego od nich?
Zatem, zachęcam do pracy u podstaw, najlepiej od siebie. Snucie teorii nic tu nie pomoże.
Pozostaje mieć tylko nadzieję, że dostosujesz się do własnych słów.[/quote]

Moje pytanie: gdzie tu jest mowa o pedofilii?

Believing napisał(a):
Ależ jak najbardziej miały. Filmy braci Sekielskich pokazują pedofilię w Kościele diecezjalnym w Polsce. Nie zakonnym. A to jak najwyraźniej było Ci nie w smak i stąd Twoja szatkownica.


Najpierw zastanów sie co chcesz napisać a potem pisz. Dlaczego mi to było nie w smak? Bo filmy te pokazują pedofilie w diecezjach? Przecież ja nie jestem księdzem diecezjalnym.

Believing napisał(a):
Na Twoją niekorzyść przemawia to, że jako reprezentant hierarchii kościelnej (czym się chwaliłeś na tym forum), niewygodne tematy zamiatasz pod dywan


Nie chwaliłem sie tylko stwierdziłem, reagując na Twoje wypowiedzi o pewnych sprawach, o których delikatnie mówiąc nie miałaś zielonego pojęcia.

Believing napisał(a):
W czym nie odbiegasz od zachowania hierarchów ukazanych w filmie braci Sekielskich. Ta sama szkoła.


No to już jest poważne oskarżenie. Pan prokurator może zapukać do Twoich drzwi :D

Believing napisał(a):
Dalsza dywagacja z Tobą jest dla mnie żenująca.


Nie wiedząc o tym skrytykowałaś sama siebie :D

Dywagacja to wg słownika: mówienie lub pisanie nie na temat, bezładnie, rozwlekle.

Believing napisał(a):
Przytaczając wypowiedź pewnego klasyka "To forum zgniło".


Ten klasyk ma chyba jakieś masochistyczne ciągoty. Jak cos gnije, rozkłada sie to powinno sie tego unikac a on biedak wraca do tej zgnilizny.

_________________
ksiądz


Śr maja 27, 2020 11:26
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Bo umiłował to forum i nie może się pozbyć sentymentu. Natomiast ciągoty... powiedzmy, że jeśli kto, przy zdrowych zmysłach będąc, rozgłasza publicznie, że masochizm zbawia człowieka i go uszlachetnia, to albo dawno się sprzedał komu nie trzeba, albo sobie jajca w żywe oczy robi. Albo jednak jest pogrążony w spektrum, jeśli nie gorzej.

Jam to rzekł. I dlatego jednak jestem awangarda. Natomiast klasyk owszem, powiedział, ale że nawet sprzątaczka może rządzić państwem. Otóż zdaje się, ze miejscowi czyściciele spamu właśnie testują to twierdzenie.


Cz maja 28, 2020 7:26

Dołączył(a): Śr kwi 18, 2018 8:59
Posty: 1470
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
bramin napisał(a):
Believing napisał(a):
Przytaczając wypowiedź pewnego klasyka "To forum zgniło".

Ten klasyk ma chyba jakieś masochistyczne ciągoty. Jak cos gnije, rozkłada sie to powinno sie tego unikac a on biedak wraca do tej zgnilizny.

Czy ten klasyk, nie jest podobny do Jezusa? No może tak nie do końca, Jezus oddał życie za gnijący świat, o on tylko… .


Cz maja 28, 2020 8:56
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4591
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
ErgoProxy napisał(a):
Bo umiłował to forum i nie może się pozbyć sentymentu.


Ach, czym zasłużyło sobie to forum, iż Ty je tak umiłowałeś, o Najmędrszy?

Jednakże wybacz moje zuchwalstwo, racz wypełnić prośbę Twego sługi abyś swoje głębokie myśli wypowiadał w innych działach. Tam będę siedział u Twych lotosowych stóp aby czerpać z nieprzebranych zdrojów Twojej mądrości, o Najdostojniejszy!

O to samo śmiem prosić złotoustego george45.

To rzekłem ja, bramin.

_________________
ksiądz


Cz maja 28, 2020 9:45
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sie 22, 2016 14:36
Posty: 1802
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Minęło już trzy lata, jak mnie wyrzuciliście. Szacuję, że mniej więcej wiecie, co mi po głowie chodzi.
Mam pytanie, czy mogę wrócić i podyskutować trochę z miejscowymi ekspertami od Pisma?
No chyba, że bilans szacowanych zysków i strat jednak jest dla Was niekorzystny. To wtedy trudno.


Wt cze 02, 2020 22:46
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 0:41
Posty: 4101
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
A będziesz się starał respektować zasady ujęte w regulaminie? :)

_________________
Mądremu tłumaczyć nie trzeba, głupi i tak nie zrozumie.


Wt cze 02, 2020 23:09
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sie 22, 2016 14:36
Posty: 1802
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Bardzo obiecujące pytanie i powiem szczerze, ze aż jestem zaskoczony. Myślę, że jak wylatywałem, to nie do końca chodziło o regulamin. Yarpena już nie ma , a to chyba on najbardziej się mojej śmierci domagał. Mnie zależy na powrocie ale wiem, że to będzie dla obu stron dość trudne. Będę się starał sprostać wymaganiom. Jeśli zmieszczę się w Waszym gorsecie, to będę pisał, jeśli będzie za ciasny, to sam zrezygnuję. Przez te trzy lata żadnych podchodów nie prowadziłem, wiec mniemam, ze potraficie to docenić.


Śr cze 03, 2020 9:47
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lut 23, 2017 0:53
Posty: 1481
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
[ciach... uwagi między użytkownikami są w innym dziale. M.]

Do administracji i moderacji. Wskazałem już wcześniej, łącznie z cytatami wypowiedzi użytkownika Małgosiaa we wpisie: 
viewtopic.php?p=1058287#p1058287
że jest do mnie wysoce stronnicza.

Sam fakt, że moderator Zbigniew3991 już raz zwrócił uwagę użytkownikowi zefciu we wpisie: viewtopic.php?p=1058350#p1058350 świadczy, że moderacja widzi naruszenia mojego adwersarza.
Poniżej wykażę, że zrobił to poraz kolejny, a jednak moderator M. postanowiła wyciąć tekst tylko z mojego postu. Jest to wysoce nieuczciwe i ewidentnie stronnicze ze strony moderacji. Proszę o wycięcie poniższych komentarzy "zefcia" z wątku o kulcie obrazów lub pozostawienie też i moich. 

zefciu napisał(a):
Nie moja wina, że w swoim słowotoku piszesz rzeczy, do których można się w ten sposób odnieść. Prosiłem, żebyś pisał zwięźle i na temat. Wtedy takie „nieuczciwe zagrania” z mojej strony staną się niemożliwe.

Czy jaśnie Pani M. mogłaby te powyższe uwagi do użytkownika "ciachnąć"? czy zasada by takie uwagi między użytkownikami pisać w innym miejscu dotyczy tylko mnie indywidualnie?  
zefciu napisał(a):
Idąc tokiem tego rozumowania wychodzi nam, że ołtarz, o którym Biblia mówi, że był bardzo święty miał „pierwiastek”, a zatem był Bogiem. Znowu nie pomyślałeś, co piszesz, tylko walnąłeś byle co.
  
Powyższa wypowiedź również wymaga korekcji z uwag do użytkownika. Można też wyciąć całość jak moderatorowi nie chce się dokładniej redagować. 
zefciu napisał(a):
Jeśli ks. Tofiluk coś inherentnie widzi, to znaczy, że to cecha ks. Tofiluka zupełnie niezależna od Biblii. Znowu użyłeś słowa, którego nie rozumiesz, jak powyżej z „panteonem”.
  
Tak samo i powyższa.
zefciu napisał(a):
Można dopytać. Ale przecież w odpowiedzi również mogą znajdować się słowa, których używasz niezgodnie ze znaczeniem. Gdzieś musi być niepodparte dowodem założenie, że piszesz po Polsku. Niestety w momencie, gdy można postawić panteon jednemu bogu założenie to upada. Zatem ponawiam pytanie – skąd mam wiedzieć, że Twoje wypowiedzi mają jakikolwiek sens?
 
Ten komentarz również wymaga korekcji z uwag do użytkownika.
Czy moderacja lub administracja może zachować rzetelność i uczciwość wobec wszystkich użytkowników? Czy pozwoli się na stronniczość moderatora M.?  


Śr cze 03, 2020 17:07
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6515 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 349, 350, 351, 352, 353, 354, 355 ... 435  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL