Autor |
Wiadomość |
Anonim (konto usunięte)
|
 Re: na kogo zagłosujesz ?
Politycy PJN chcą, aby premier Donald Tusk i minister finansów Jacek Rostowski wyraźnie powiedzieli Polakom, czy w przypadku wygranych wyborów podniosą podatki. Polacy przed wyborami powinni wiedzieć, jakie są plany rządu z tym związane - uważa PJN. Deon.pl Jasne, że podniosą, ale się do tego nie przyznają przed wyborami. W ten sposób większość zapewnią sobie głosy sporej części idiotów.
|
Cz wrz 22, 2011 10:36 |
|
|
|
 |
Gita2
Dołączył(a): So lis 21, 2009 10:50 Posty: 1679
|
 Re: na kogo zagłosujesz ?
Cawilian napisał(a): Politycy PJN chcą, aby premier Donald Tusk i minister finansów Jacek Rostowski wyraźnie powiedzieli Polakom, czy w przypadku wygranych wyborów podniosą podatki. Polacy przed wyborami powinni wiedzieć, jakie są plany rządu z tym związane - uważa PJN. Deon.pl Jasne, że podniosą, ale się do tego nie przyznają przed wyborami. W ten sposób większość zapewnią sobie głosy sporej części idiotów. Rozumiem, że na pytanie:Na kogo zagłosujesz, Twoja odpowiedź będzie: PJN Dobrze będzie, jesli głosy PJN po wyborach przejdą na PiS, ale w/g sondaży są przesłanki, że niestety przejdą na Platformę. A więc okazać się może, że nie tylko idioci zagłosują na PO.
|
Cz wrz 22, 2011 11:16 |
|
 |
finest
czasowo zablokowany
Dołączył(a): Cz wrz 08, 2011 20:21 Posty: 13
|
 Re: na kogo zagłosujesz ?
Jajko napisał(a): Skoro Gita NIE PRZECZYTAŁA programów partii A, B i C, a jedynie program partii D, to skąd Gita wie, że program partii D jest najlepszy???????????? Radio co ma ryja jej powiedziało
|
Cz wrz 22, 2011 12:10 |
|
|
|
 |
Anonim (konto usunięte)
|
 Re: na kogo zagłosujesz ?
Cytuj: A więc okazac sie może, że nie tylko idioci zagłosują na PO I dałaś kolejny dowód "krzywdzenia" PiS....bo gdy powiem, iż uważam takie wyrażenie za chamskie - odbijesz piłeczkę, że to nagonka na PiS.
|
Cz wrz 22, 2011 12:15 |
|
 |
Gita2
Dołączył(a): So lis 21, 2009 10:50 Posty: 1679
|
 Re: na kogo zagłosujesz ?
Alus napisał(a): Cytuj: A więc okazac sie może, że nie tylko idioci zagłosują na PO I dałaś kolejny dowód "krzywdzenia" PiS....bo gdy powiem, iż uważam takie wyrażenie za chamskie - odbijesz piłeczkę, że to nagonka na PiS. Przeczytaj jeszcze raz mój komentarz, a jesli nie zrozumiesz kolejny raz, może to będzie dopiero trzeci, lub czwarty raz i nareszcie zrozumiesz.
|
Cz wrz 22, 2011 13:23 |
|
|
|
 |
Gita2
Dołączył(a): So lis 21, 2009 10:50 Posty: 1679
|
 Re: na kogo zagłosujesz ?
finest napisał(a): Jajko napisał(a): Skoro Gita NIE PRZECZYTAŁA programów partii A, B i C, a jedynie program partii D, to skąd Gita wie, że program partii D jest najlepszy???????????? Radio co ma ryja jej powiedziało Upadsza coraz niżej, uważaj, abys zdążył się podnieść, gdyz może byc za późno i nie zdązysz.
|
Cz wrz 22, 2011 13:24 |
|
 |
Jajko
Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34 Posty: 10131 Lokalizacja: Pierdzisłąwice
|
 Re: na kogo zagłosujesz ?
finest napisał(a): Jajko napisał(a): Skoro Gita NIE PRZECZYTAŁA programów partii A, B i C, a jedynie program partii D, to skąd Gita wie, że program partii D jest najlepszy???????????? Radio co ma ryja jej powiedziało Pewnie tak. Wszak sama, jak potwierdziła, nie czytała programów innych partii (bo, jak twierdzi, " jeszcze na głowę nie upadła" - choć mnie się wydaje, że czytanie i porównywanie programów różnych partii przed wyborami jest jak najbardizej rozsądnym posunięciem), więc samodzielnie nie mogła wyciągnąć wniosku, że któraś z partii jest najlepsza, bo ma najlepszy program. Gita powtarza więc tylko to co jej wmówiono (najpewniej na antenie RM, do słuchania którego Gita otwarcie się przyznaje). Cóż, tacy ludzie też istnieją i mają prawo głosu. Nie zgadzam się z Gitą, ale zrobię wszystko by mogła głosić swoje poglądy. Podobnie jak Nergal.
_________________ Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam... no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek
Ostatnio edytowano Cz wrz 22, 2011 14:00 przez Jajko, łącznie edytowano 1 raz
|
Cz wrz 22, 2011 13:35 |
|
 |
Anonim (konto usunięte)
|
 Re: na kogo zagłosujesz ?
Witold napisał(a): Sam widziałem jak ojciec dyrektor określał swoich wyznawców w ten sam sposób i jakoś nikt pretensji nie miał. PiS czyli Podwójne Standardy, a "i" wstawione żeby brzmiało lepiej... Heh. Umiejętność wyczucia ironni, żartu jest cechą ludzi inteligentnych. Na siebie samego albo swojego się nie obrazisz, ale jak ktoś obcy używa w Twoim kierunku słów które są pogardliwe i prześmiewcze to już co innego. Trochę wyczucia..... Witold napisał(a): A poza tym, w kwestii ośmieszania się i kompromitowania niewiedzą - "moherowe berety" to nie jest określenie katolików. Nie kompromituj się już. Alus napisał(a): Jeśli chodzi o "obronę Kościoła" metodą wyimaginowanych oskarżeń, nadinterpretacji wypowiedzi, konfabulacji na temat rzekomych złych intencji, to stale przypomina mi się zdanie - kto bije bandytę niczego nie naprawia, za to sam staje się bandytą Tusk użył określenie "moherowa koalicja" (o koalicji PiS+LPR+SO) - więc masz problem z "widzeniem", skoro widziałeś jak Tusk "obrażał Kościół i katolików". Pierwszy raz określenia "moherowe berety" użyła Rzepa w artykule o śp. ks. H. Jankowskim. Alus, stworzyłaś se wyimaginowany świat, który niestety jest sztuczny. Widzę że od Tuska to obelgi, słowa poniżenia już nie tylko dla Ciebie samej, ale i dla Kościoła w tym i dla Pana JEzusa, przyjmujesz jako komplementy. Takie przysypywanie tego co narobił Twój Donald, nie zmieni rzeczywistości. Co tam policzek w twarz za wiarę, przecież to premier Polski, ma prawo. A nauki swojego guru zebyś w Kościele nie klękała przed czarnym moherowym beretem już posłuchałaś  Jakie to katolickie kiedy premier dzieli Polaków zamiast ich jednoczyć, a tych którzy chodzą do kościoła i modlą się różancem wyzywa od moherów, ale Ty Alus jesteś pewnie w obozie tych lepszych, cool&trendy. Zamykaniem oczu i kłamstwami że ten rząd nie walczy z Kościołem nic nie zmienisz. Naditerpretacji słów partii którą popierasz rzekomo jako katoliczka, już dokonał pewien człowiek który zbyt dosłownie wziął do siebie apel Radosława Sikorskiego, kandydata na prezydenta Polski. POLACY DORZNIJMY TĄ WATACHE. Tak się dzieli Polaków, tak PO namawia do przelewania krwi, i znalazł się ktoś na kogo padło. Tak poniża się wierzących, Kościół Chrystusa, moherowe berety, przeciwniów politycznych. Alus, nie zakłamiesz rzeczywistości.
Ostatnio edytowano Cz wrz 22, 2011 13:57 przez Anonim (konto usunięte), łącznie edytowano 1 raz
|
Cz wrz 22, 2011 13:44 |
|
 |
Jajko
Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34 Posty: 10131 Lokalizacja: Pierdzisłąwice
|
 Re: na kogo zagłosujesz ?
quas: w Twoim poście powyżej to NIE SĄ MOJE CYTATY. Zmień to proszę, bo wychodzę na jakiegoś gupka 
_________________ Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam... no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek
|
Cz wrz 22, 2011 13:50 |
|
 |
Anonim (konto usunięte)
|
 Re: na kogo zagłosujesz ?
guas - nie podajesz nadal żadnych merytorycznych argumentów, nie operujesz faktami, tylko tworzysz swoją wyimaginowaną rzeczywistość......szkoda czasu na polemikę z indywidualnymi fantazjami.
|
Cz wrz 22, 2011 13:58 |
|
 |
Anonim (konto usunięte)
|
 Re: na kogo zagłosujesz ?
Sorki, faktycznie zle skopiwałem. Już jest ok. 
|
Cz wrz 22, 2011 13:58 |
|
 |
Anonim (konto usunięte)
|
 Re: na kogo zagłosujesz ?
Alus, rzeczywistość to Ty zakłamujesz, wszystko co napisałem jest faktami, ale Ty widać lubisz tylko takie które są kłamliwe, bo Tusk musi wyjść na cool&trendy. W sprawach polityki wiara się nie liczy, kiedy nie jest się katolikiem, bo katolikiem jest się zawsze i wiary się broni, a nie udaje że jest ok i pada ciepły deszczyk.
|
Cz wrz 22, 2011 14:05 |
|
 |
Thurs
Dołączył(a): Pt cze 17, 2011 8:30 Posty: 296
|
 Re: na kogo zagłosujesz ?
Powiem wam kto tworzy taką wyimaginowaną rzeczywistość. PO, SLD, PiS. Czekają, aż ktoś uwierzy w te ich wizje, które jak widać na przykładzie polski i rządów po kolei wszystkich opcji politycznych pozostają wizjami i tylko nimi. Obiecanki cacanki a gupiemu radość.  Nawiasem mówiąc w Grecji też tak mają. Nawet na progu bankructwa nie mogą się pogodzić i stworzyć wspólnych rządów. Mówię wam, tak samu i tu będzie, z tymi pieniaczami szans nie mamy, już myślą jak się ewakuować z dziećmi jak Rostowski wypaplał.
_________________ kim jesteś człowieku żyjący w XXI wieku...
|
Cz wrz 22, 2011 14:06 |
|
 |
Anonim (konto usunięte)
|
 Re: na kogo zagłosujesz ?
kto to wymyślił Cytuj: Nasz drugi priorytet to rodzina i bezpieczeństwo. Zwiększymy ulgę prorodzinną na trzecie i kolejne dziecko. Musimy też zapewnić bezpieczeństwo przyszłych emerytów. Dlatego środki, które pozyskamy z eksploatacji złóż gazu łupkowego przeznaczymy na fundusz pokoleniowy na przyszłe emerytury. fantastyczny program pełen konkretów i wspaniałej wizji .nie wiadomo czy płakać , czy raczej to był tylko żart . 
|
Cz wrz 22, 2011 14:33 |
|
 |
Anonim (konto usunięte)
|
 Re: na kogo zagłosujesz ?
Thurs napisał(a): Mówię wam, tak samu i tu będzie, z tymi pieniaczami szans nie mamy, już myślą jak się ewakuować z dziećmi jak Rostowski wypaplał. Niestety ten rząd w polityce zagranicznej, europejskiej nie reprezentuje interesów Polaków, bo jak można dbać o kraj poddańczością i sługalstwem. Tak jak Putin mówi do naszych co mają mówić, robić i jak się zachowywać, tak i w Europie Tusk i jego gromadka są lalkami i mają odegrać role które są im dane. Komicznie to brzmiało kiedy minister finansów kraju gdzie ....wojsko zostało zdegradowane, gdzie żołnierze biegają na poligonach z ,,średnowiecznym sprzętem'' często wysłużonym w innych krajach, gdzie generał który domaga się sprzętu na poziomie inncyh krajów zamist łuków i maczet jest dymisjonowany, gdzie rząd,wojsko,służby nie potrafią zadbać o bezpieczeństwo głowy państwa i najwyżych urzędniów, gdzie minnister obrony za degradację wojska podaje się do dymisji i jest za to chwalony a za jego następcę wybiera się człowieka od mediów które tak są potrzebne do władzy premierowi..... straszy świat i Europę wojną. Jak widać ten rząd na arenie międzynarodowej powie wszystko co bedą kazali im ich panowie i władcy.
|
Cz wrz 22, 2011 14:34 |
|
|
|
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków Nie możesz odpowiadać w wątkach Nie możesz edytować swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz dodawać załączników
|
|