| 
 
 
 
	
			
	
	 RM i TV Trwam nie tylko pogłębia wiarę, ale i edukuje 
        
        
            | Autor | Wiadomość |  
			| Anonim (konto usunięte) 
					
				   |   Re: RM i TV Trwam nie tylko pogłębia wiarę, ale i edukuje@FranF i @RobekPodejdźcie do @gity z cieniem zrozumienia (ja się staram, choc słabo mi wychodzi). @gita odebrała wykształcenie pedagogiczne za komuny. Za komuny także praktykowała swój zawód. Nie odnajduje się w zadnej dyskusji. Jest zero-jedynkowa: rację ma w 100% wódz, kto głosi inaczej ten nasz wróg.
 
 
 |  
			| Wt lut 23, 2016 22:04 | 
					
					 |  
				|  |  |  
		|  |  
			| Anonim (konto usunięte) 
					
				   |   Re: RM i TV Trwam nie tylko pogłębia wiarę, ale i edukujeW RM i Telewizji Trwam transmitowane są konferencje naukowe oraz sympozja, np:http://www.radiomaryja.pl/informacje/me ... -w-wsksim/
 
 |  
			| Wt lut 23, 2016 22:06 | 
					
					 |  
		|  |  
			| Anonim (konto usunięte) 
					
				   |   Re: RM i TV Trwam nie tylko pogłębia wiarę, ale i edukujeKozioł napisał(a): @FranF i @RobekPodejdźcie do @gity z cieniem zrozumienia (ja się staram, choc słabo mi wychodzi). @gita odebrała wykształcenie pedagogiczne za komuny. Za komuny także praktykowała swój zawód. Nie odnajduje się w zadnej dyskusji. Jest zero-jedynkowa: rację ma w 100% wódz, kto głosi inaczej ten nasz wróg.
Życzę zdrowia, gdyż na rozum za późno  
 
 |  
			| Wt lut 23, 2016 22:09 | 
					
					 |  
				|  |  |  
		|  |  
			| Anonim (konto usunięte) 
					
				   |   Re: RM i TV Trwam nie tylko pogłębia wiarę, ale i edukujeKozioł napisał(a): @FranF i @RobekPodejdźcie do @gity z cieniem zrozumienia (ja się staram, choc słabo mi wychodzi). @gita odebrała wykształcenie pedagogiczne za komuny. Za komuny także praktykowała swój zawód. Nie odnajduje się w zadnej dyskusji. Jest zero-jedynkowa: rację ma w 100% wódz, kto głosi inaczej ten nasz wróg.
Ja prawdopodobniej jestem w wieku Gity, więc być może będzie mi trochę trudniej z tą dozą zrozumienia metodyki     Ale może faktycznie, postaram się pamiętać   PS. Tzn rozumiem zasadę, ale ciężko mi, osobie, która też miała wątpliwą przyjemność funkcjonować w tych czasach, zrozumieć, że ktoś może te najgorsze wzorce powielać i czuć się królową dyskusji. Nawet szyk w zdaniu, nawet sformułowania... Stąd wolę myśleć o bocie. Jestem gotowa na ostrzeżenie, ale musiałam  
 
 |  
			| Wt lut 23, 2016 22:19 | 
					
					 |  
		|  |  
			| Anonim (konto usunięte) 
					
				   |   Re: RM i TV Trwam nie tylko pogłębia wiarę, ale i edukujeFranF napisał(a): Kozioł napisał(a): @FranF i @RobekPodejdźcie do @gity z cieniem zrozumienia (ja się staram, choc słabo mi wychodzi). @gita odebrała wykształcenie pedagogiczne za komuny. Za komuny także praktykowała swój zawód. Nie odnajduje się w zadnej dyskusji. Jest zero-jedynkowa: rację ma w 100% wódz, kto głosi inaczej ten nasz wróg.
Ja prawdopodobniej jestem w wieku Gity, więc być może będzie mi trochę trudniej z tą dozą zrozumienia metodyki     Ale może faktycznie, postaram się pamiętać   PS. Tzn rozumiem zasadę, ale ciężko mi, osobie, która też miała wątpliwą przyjemność funkcjonować w tych czasach, zrozumieć, że ktoś może te najgorsze wzorce powielać i czuć się królową dyskusji. Nawet szyk w zdaniu, nawet sformułowania... Stąd wolę myśleć o bocie. Jestem gotowa na ostrzeżenie, ale musiałam  Piłaś! NIE PISZ!, a jeśli koniecznie chcesz pisać, to pisz na temat.to nie jest wątek o mnie!
 
 |  
			| Wt lut 23, 2016 22:40 | 
					
					 |  
				|  |  |  
		|  |  
			| Robek 
					Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
 Posty: 6825
   |   Re: RM i TV Trwam nie tylko pogłębia wiarę, ale i edukujeFranF napisał(a): PS. Tzn rozumiem zasadę, ale ciężko mi, osobie, która też miała wątpliwą przyjemność funkcjonować w tych czasach, zrozumieć, że ktoś może te najgorsze wzorce powielać i czuć się królową dyskusji. Nawet szyk w zdaniu, nawet sformułowania... Stąd wolę myśleć o bocie. Jestem gotowa na ostrzeżenie, ale musiałam  Z tego co tu widze to dla Gity Radio Maryja pod przewodnictwem Rydzyka, jest dobrem najwyższym, które trzeba pielęgnować i uwielbiać     Nie widze powodu żeby u Gity to zmieniać, w sumie Radio Maryja, czy ten cały Rydzyk w niczym mi nie przeszkadza, więc jest ok._________________
 Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.
 
 
 |  
			| Wt lut 23, 2016 22:44 | 
					
					   |  
		|  |  
			| ratio 
					Dołączył(a): Pn maja 28, 2007 9:13
 Posty: 545
   |   Re: RM i TV Trwam nie tylko pogłębia wiarę, ale i edukujeRobek napisał(a): (...) Z tego co tu widze to dla Gity Radio Maryja (...) jest dobrem najwyższym, które trzeba pielęgnować i uwielbiać     (...) w sumie Radio Maryja, (...) w niczym mi nie przeszkadza, więc jest ok.Ale gdy na antenę puszczane są audycje "jak leci", bez wcześniejszego sprawdzenia treści to już się nie zgadzam     Np. 12 lutego o 10:30 w audycji "Porady ekologa" autor propagował HOMEOPATIĘ. Jogę też już kiedyś reklamowano w "Rozmowach niedokończonych..."
 
 |  
			| Pt lut 26, 2016 17:33 | 
					
					   |  
		|  |  
			| Anonim (konto usunięte) 
					
				   |   Re: RM i TV Trwam nie tylko pogłębia wiarę, ale i edukujeratio napisał(a): Robek napisał(a): (...) Z tego co tu widze to dla Gity Radio Maryja (...) jest dobrem najwyższym, które trzeba pielęgnować i uwielbiać     (...) w sumie Radio Maryja, (...) w niczym mi nie przeszkadza, więc jest ok.Ale gdy na antenę puszczane są audycje "jak leci", bez wcześniejszego sprawdzenia treści to już się nie zgadzam     Np. 12 lutego o 10:30 w audycji "Porady ekologa" autor propagował HOMEOPATIĘ. Jogę też już kiedyś reklamowano w "Rozmowach niedokończonych..."Nic nowego - wieloletni działacz na rzecz legalizacji eutanazji, systematycznie oskarżający Kościół o znieczulicę wobec cierpiących, bywał wielokrotnie mile goszczony w studiu RM.
 
 |  
			| Pt lut 26, 2016 18:36 | 
					
					 |  
		|  |  
			| Robek 
					Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
 Posty: 6825
   |   Re: RM i TV Trwam nie tylko pogłębia wiarę, ale i edukujeAlus napisał(a): ratio napisał(a): Robek napisał(a): (...) Z tego co tu widze to dla Gity Radio Maryja (...) jest dobrem najwyższym, które trzeba pielęgnować i uwielbiać     (...) w sumie Radio Maryja, (...) w niczym mi nie przeszkadza, więc jest ok.Ale gdy na antenę puszczane są audycje "jak leci", bez wcześniejszego sprawdzenia treści to już się nie zgadzam     Np. 12 lutego o 10:30 w audycji "Porady ekologa" autor propagował HOMEOPATIĘ. Jogę też już kiedyś reklamowano w "Rozmowach niedokończonych..."Nic nowego - wieloletni działacz na rzecz legalizacji eutanazji, systematycznie oskarżający Kościół o znieczulicę wobec cierpiących, bywał wielokrotnie mile goszczony w studiu RM.Może kilka cytatów z Radia Maryja    http://fishki.pl/fishka,Radio-Maryja-Cy ... =wszystkie_________________
 Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.
 
 
 |  
			| Pt lut 26, 2016 18:55 | 
					
					   |  
		|  |  
			| Anonim (konto usunięte) 
					
				   |   Re: RM i TV Trwam nie tylko pogłębia wiarę, ale i edukujeDzisiaj w Telewizji Trwam i RM w programie:"Rozmowy niedokończone" wystąpi Premier Beata Szydło.W TV Trwam od godz.18.15, a w RM od 21.30
 
 
 |  
			| So lut 27, 2016 9:53 | 
					
					 |  
		|  |  
			| andej 
					Dołączył(a): Wt sty 07, 2014 13:31
 Posty: 3138
   |   Re: RM i TV Trwam nie tylko pogłębia wiarę, ale i edukujeRzeczywiście śmieszne. Zwłaszcza w takim zestawieniu. Ciekawe, na ile wymyślone, a na ile cytowane. Gdyby autor poświęcił nieco więcej czasu i opracował to jako "zapis" jednej audycji, to zrobiłby z tego zupełnie fajny satyryczny skecz.  A tak może trafić na polemistów, którzy wezmą pod uwagę, czyja "wypowiedź jest przytaczana" i dokonają rozbioru logicznego. A wtedy okaże się, że wzbudzony śmiech jest iście gogolowski.  A co do rzetelnej oceny, to proponuję. Włącz teraz, gdy czytasz niniejsze słowa, RM. Posłuchaj przez 30 minut. Może też nagraj i zapisz. Przeanalizuj. I co się okaże? Że wszystkie zarzuty wobec RM są wyssane z palca i świadczę jedynie o nienawiści zaszczepionej na sugestię Donalda T. (Nie podaję nazwiska, gdyż nie można podawać danych osób oskarżonych, ani skazanych.)
 
 |  
			| So lut 27, 2016 11:02 | 
					
					   |  
		|  |  
			| Robek 
					Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
 Posty: 6825
   |   Re: RM i TV Trwam nie tylko pogłębia wiarę, ale i edukujeandej napisał(a):  A co do rzetelnej oceny, to proponuję. Włącz teraz, gdy czytasz niniejsze słowa, RM. Posłuchaj przez 30 minut. Może też nagraj i zapisz. Przeanalizuj. I co się okaże? Że wszystkie zarzuty wobec RM są wyssane z palca i świadczę jedynie o nienawiści zaszczepionej na sugestię Donalda T. (Nie podaję nazwiska, gdyż nie można podawać danych osób oskarżonych, ani skazanych.)
Słuchanie Radia Maryja przez 30 minut nic nie da, takie wariackie wypowiedzi     zdarzają sie tam gdzieś tak raz na pół roku, może nawet na rok, musiał bym słuchać Radia Maryja bez przerwy przez kilkanaście lat, żeby takie wypowiedzi powynajdywać.   gita napisał(a): Dzisiaj w Telewizji Trwam i RM w programie:"Rozmowy niedokończone" wystąpi Premier Beata Szydło.W TV Trwam od godz.18.15, a w RM od 21.30
Rydzyk zawsze popierał PiS, a pis popiera Radio Maryja     Symbioza pomiędzy nimi jest bardzo duża. Mój kolega Andrzej, który jest przykładnym katolikiem, i co roku jedzie na dożynki na jasną górę, jak również głosuje na PiS     I pomimo tego że PiS był przeciwny temu żeby w Polsce był możliwy ubój rytualny, a pamiętajmy że Andrzej to rolnik który ma bydło, zakaz rytualnego uboju poparty przez PiS spowodował, że bydło staniało, a więc i Andrzej stracił rocznie na tym kilka tysięcy, natomiast i tak będzie głosował na PiS ponieważ Radiom Maryja wyprało mu mózg, i zwyczajnie już nie jest w stanie inaczej   _________________
 Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.
 
 
 |  
			| So lut 27, 2016 14:05 | 
					
					   |  
		|  |  
			| Anonim (konto usunięte) 
					
				   |   Re: RM i TV Trwam nie tylko pogłębia wiarę, ale i edukujeRobek napisał(a): Rydzyk zawsze popierał PiS, a pis popiera Radio Maryja    Baaardzo się mylisz....o. Rydzyk od 1991r popierał wielu polityków, w tym Wałęsę, HGW, Krzaklewskiego, Leppera, Giertycha, budował swoje partie, na koniec zawarł sojusz z Kaczyńskim. Kaczyński pod koniec lat 90-tych mówił o o. Rydzyku - To nie przypadek, ze jego nadajniki są na Uralu. Porozumienie i komitywa nastąpiła według zasady - nic tak nie łączy jak wspólny wróg  - czyli to "wina Tuska i PO"  
 
 |  
			| So lut 27, 2016 14:41 | 
					
					 |  
		|  |  
			| beata50 
					Dołączył(a): Pn lut 22, 2016 15:39
 Posty: 291
   |   Re: RM i TV Trwam nie tylko pogłębia wiarę, ale i edukuje
 
 |  
			| So lut 27, 2016 19:00 | 
					
					   |  
		|  |  
			| andej 
					Dołączył(a): Wt sty 07, 2014 13:31
 Posty: 3138
   |   Re: RM i TV Trwam nie tylko pogłębia wiarę, ale i edukujeRobek napisał(a): andej napisał(a):  A co do rzetelnej oceny, to proponuję. Włącz teraz, gdy czytasz niniejsze słowa, RM. Posłuchaj przez 30 minut. Może też nagraj i zapisz. Przeanalizuj. I co się okaże? Że wszystkie zarzuty wobec RM są wyssane z palca i świadczę jedynie o nienawiści zaszczepionej na sugestię Donalda T. (Nie podaję nazwiska, gdyż nie można podawać danych osób oskarżonych, ani skazanych.)
Słuchanie Radia Maryja przez 30 minut nic nie da, takie wariackie wypowiedzi     zdarzają sie tam gdzieś tak raz na pół roku, może nawet na rok, musiał bym słuchać Radia Maryja bez przerwy przez kilkanaście lat, żeby takie wypowiedzi powynajdywać.Rozumiem. Analogicznie, jeśli raz na pół roku upuścisz papierek na chodnik, to mamy prawo nazywać cie śmieciarzem. I przez pół roku piętnować to zachowanie.  Człowieku, obserwując kogokolwiek przez pół roku, zawsze znajdziesz jakiś incydent, potknięcie, aby potem uogólnić i przedstawić jak stałe działanie z premedytacją.  To jest katolickie forum, więc pozwolę sobie przypomnieć, że Jezus niosąc krzyż, też się potykał. I to nawet trzykrotnie. I wcale nie przekreślił w ten sposób swojej Najświętszej Ofiary. Nawet, jeśliś niewierzący, to musisz przyznać, że te upadki Chrystusa nie przekreśliły Jego misji i Odkupienia.
 
 |  
			| N lut 28, 2016 20:58 | 
					
					   |  
		|  |  
 
	|  | Nie możesz rozpoczynać nowych wątków Nie możesz odpowiadać w wątkach
 Nie możesz edytować swoich postów
 Nie możesz usuwać swoich postów
 Nie możesz dodawać załączników
 
 |  
 |