Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 20:14



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 580 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 35, 36, 37, 38, 39
 Nagonka na Chazana - czy lekarz ma obowiązek zabijać? 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Nagonka na Chazana - czy lekarz ma obowiązek zabijać?
To nie Chazan z siebie zrobił gwiazdę, to z niego zrobiono kozła ofiarnego i dlatego na nim się skupia uwaga mediów, zupełnie zresztą niezasadnie. A Chazan mówi, bo czuje się skrzywdzony i słusznie się czuje.

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Pt wrz 05, 2014 12:18
Zobacz profil
Post Re: Nagonka na Chazana - czy lekarz ma obowiązek zabijać?
Yarpen_Zirgin napisał(a):
Cytuj:
A ja jednak poczekam ...

Fascynujące. Jak zacząłeś jechać po prof. Chazanie, to nie miałeś wątpliwości i nie musiałeś czekać na wyroki sądów. Teraz dopiero, kiedy pokazaliśmy jak wygląda rzeczywistość, to nagle nabierasz wody w usta i piszesz o "poczekaniu" na wyniki śledztwa.


Nie pokazałeś mi rzeczywistości lecz pewną jej interpretację, a informacje sa sprzeczne.
Potrafię się przyznać, że w tym szumie informacyjnym trudno rozpoznać prawdę.
Z kilku źródeł wynikają inne obrazy. Nie będę wybierał źródła życzeniowo.
Wolę więc poczekać na zakończenie śledztwa albo jakieś inne wiarygodne informacje.


Pt wrz 05, 2014 13:14
Post Re: Nagonka na Chazana - czy lekarz ma obowiązek zabijać?
Kozioł napisał(a):
Nie pokazałeś mi rzeczywistości lecz pewną jej interpretację, a informacje sa sprzeczne.

Tia... Bo przecież to, iż...
1. Prof. Chazan nie był lekarzem prowadzącym tej kobiety
2. Wobec profesora, jak i swojego lekarza prowadzącego, rzeczona kobieta przed 14 kwietnia nie mówiła, że chce zabić swoje dziecko.
3. Prof. Chazan w efekcie nie mógł wysłać je na badania mające określić "czy może prawnie przerwać ciążę".
...to oczywiście "interpretacja", a nie fakty. :D

Cytuj:
Potrafię się przyznać, że w tym szumie informacyjnym trudno rozpoznać prawdę.

Fakty, jakie są, każdy widzi. Trzeba jednak chcieć je dostrzec.

Cytuj:
Z kilku źródeł wynikają inne obrazy.Nie będę wybierał źródła życzeniowo.
Wolę więc poczekać na zakończenie śledztwa albo jakieś inne wiarygodne informacje.

Mamy więc poprawę, bo do tej pory wybierałeś takie, które jeździły po prof. Chazanie i przedstawiały nieprawdziwy obraz wydarzeń.


Pt wrz 05, 2014 13:46
Post Re: Nagonka na Chazana - czy lekarz ma obowiązek zabijać?
Otóż obraz jaki przedstawiasz nie jest prawdziwy.
Wynika z informacji, że Chazan miał przeprowadzić konsultację, a te mialy się odbyc dopiero po zleconych przez niego niepotrzebnych badaniach. Do tego jedno z badań jakims cudem dotarło parę dni później niz pozostałe. W dokumentacji jest nieco bałaganu, jak szperam, to co chwile jest inna informacja. Nie wiem, kto z nas jest bliżej prawdy. Poczekam, aż ktos poskłada to do kupy.


Pt wrz 05, 2014 20:43
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Nagonka na Chazana - czy lekarz ma obowiązek zabijać?
Tutaj, na podstawie raportu ratusza, szerszą opinię przedstawił Johnny99:

viewtopic.php?p=820248#p820248 w dolnej części postu
i dalej: viewtopic.php?p=820602#p820602

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Pt wrz 05, 2014 21:08
Zobacz profil
Post Re: Nagonka na Chazana - czy lekarz ma obowiązek zabijać?
Kozioł napisał(a):
Otóż obraz jaki przedstawiasz nie jest prawdziwy.
Wynika z informacji, że Chazan miał przeprowadzić konsultację, a te mialy się odbyc dopiero po zleconych przez niego niepotrzebnych badaniach.

Guzik, za przeproszeniem, prawda. O skierowaniu pacjentki do IMiD na badania zadecydował lekarz prowadzący, a nie prof. Chazan. Jest to jasno i jednoznacznie stwierdzone w Wystąpieniu Pokontrolnym z kontroli w Szpitalu św. Rodziny na stronie 15.

Cytuj:
Do tego jedno z badań jakims cudem dotarło parę dni później niz pozostałe.

Żadnym cudem. Spece z IMiD mieli opóźnienie.

Cytuj:
W dokumentacji jest nieco bałaganu, jak szperam, to co chwile jest inna informacja. Nie wiem, kto z nas jest bliżej prawdy.

Do ustalenia przebiegu wydarzeń wystarczy nawet ten dokument: Wystąpienie pokontrolne


Pt wrz 05, 2014 21:51
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Nagonka na Chazana - czy lekarz ma obowiązek zabijać?
Nie chciałoby mi się sprawdzać ale ciekawe, czy czymś się różni - oprócz ostatnich dwóch stron - Wystąpienie pokontrolne zamieszczone wyżej przez Yarpena od Projektu wystąpienia pokontrolnego podanego tu na początku lipca, do którego link zamieściłem w poście powyżej.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Pt wrz 05, 2014 22:27
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Nagonka na Chazana - czy lekarz ma obowiązek zabijać?
O, nawet nie zauważyłem, że projekt stał się ciałem. Zapoznam się, jak znajdę jakieś różnice (bądź inne ciekawostki), to oczywiście napiszę.

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


So wrz 06, 2014 18:26
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 07, 2014 13:31
Posty: 2793
Post Re: RM i TV Trwam nie tylko pogłębia wiarę, ale i edukuje.
Kozioł napisał(a):
... Za klauzulę sumienia żadnego Lekarza w Polsce nie ukarano, nie znam takiego przypadku. ---

Tak jak kiedyś nie karano za rozdawanie i rozlepianie ulotek ontykomunistycznych karano za zaśmiecanie. Jak się chce psa uderzyć, to zawsze się kij znajdzie.


N wrz 07, 2014 19:34
Zobacz profil
Post Re: RM i TV Trwam nie tylko pogłębia wiarę, ale i edukuje.
andej napisał(a):
Kozioł napisał(a):
... Za klauzulę sumienia żadnego Lekarza w Polsce nie ukarano, nie znam takiego przypadku. ---

Tak jak kiedyś nie karano za rozdawanie i rozlepianie ulotek ontykomunistycznych karano za zaśmiecanie. Jak się chce psa uderzyć, to zawsze się kij znajdzie.

Tyle tylko, że "kiedyś" w czasach komunistycznych w resorcie sprawiedliwości pracowali "sami swoi - mierni, bierni i kwestia zasadnicza WIERNI".
Teraz chwała Bogu, trudno o takich.


N wrz 07, 2014 19:50
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 580 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 35, 36, 37, 38, 39

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL