Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn kwi 29, 2024 10:42



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 359 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 24  Następna strona
 Ciekawe wypowiedzi z forum 
Autor Wiadomość
Post Re: Ciekawe wypowiedzi z forum
pilaster napisał(a):
Obaj dobrze wiemy, że używanie przez Rutusa archaicznej formy "Pan" zamiast powszechnie przyjętej w netykiecie formy "ty" nie wynika z żadnego savoir vivre, tylko z rutusowej chęci okazania swojej wyższości i pogardy wobec oponenta. Dokładnie tak samo jak używanie przez pilastra rodzaju nijakiego. :roll:


:shock: :ups:
Każdemu się zdarzy, ale żeby się tym tak publicznie chwalić...;)


Śr paź 03, 2012 11:11
Post Re: Ciekawe wypowiedzi z forum
Johnny99 napisał(a):
SweetChild napisał(a):
Podobno jak już człowieka nic nie zaskakuje, to pora umierać :x

A kiedy człowieka cały czas wszystko zaskakuje, to powinien się zastanowić nad własną umiejętnością kojarzenia i łączenia faktów.


SC, J99, fajnie się Was chłopaki czyta 8)


Cz paź 04, 2012 13:55
Post Re: Ciekawe wypowiedzi z forum
boguśkuszyński napisał(a):
Dziesięć lat temu byłem na sympozjum, gość inżynier rolnik, żona lekarz pedriatra, zaszła w ciążę, małżonek sklepał jej szkielet piramidy. Przebywała w niej po 2 godz. dziennie. Jak przyszło do porodu to wcale nie odczuwała bóli.

viewtopic.php?p=706973#p706973


So paź 06, 2012 7:51
Post Re: Ciekawe wypowiedzi z forum
Buhahahha
Rewelka

"sklepał jej szkielet piramidy"


So paź 06, 2012 7:55
Post Re: Ciekawe wypowiedzi z forum
SweetChild napisał(a):
Val napisał(a):
I dlatego w roku wyborczym nie zmienię zdania i na nich nie zagłosuję, choćby sytuacja gospodarcza się poprawiła (co jest wątpliwe, gdyż UE szacuje u nas spowolnienie gospodarcze na kolejna lata).

Pożyjemy, zobaczymy. Ja oczywiście nie wiem, jaka będzie sytuacja gospodarcza za trzy lata ani czy ewentualna poprawa znacząco wpłynie na preferencje wyborcze. Ale widzę taką szansę, a życie zweryfikuje mój optymizm, Twój sceptycyzm i pesymizm Johnnego99. Jak pójdzie po mojej myśli, to może za trzy lata zadam sobie tyle trudu i odszukam ten post, tak jak odszukałem ten ze zbiorem prognoz Janusza Szewczaka. A jak nie pójdzie po mojej myśli... to pewnie nie będzie mi się chciało szukać ;)

Nie martw się. Ja wtedy poszukam :yes:
W tym wątku nawet będzie mi lepiej znaleźć 8)
viewtopic.php?p=708178#p708178


Pt paź 12, 2012 11:07
Post Re: Ciekawe wypowiedzi z forum
robaczek2 z grona ludzi pozytywnie zakręconych napisał(a):
„Szalony, kto śmierć uważa za sen, mający trwać wiecznie” – wołał Efrem Syryjczyk.
- to z artykulu o sw Charbelu pietro nizej. Juz od dawna bardzo brzydko kojarzy mi sie starodawne wezwanie - "wieczny odpoczynek racz mu dac Panie a swiatlosc wiekuista niechaj mu swieci".
[...]
Okazuje sie ze juz dawno wymyslil to nasz przyjaciel Efrem ale widocznie jakies ponure sily zepchnely go do wiezienia i wyszlo jak wyszlo - dla mnie wspolczesny teks oznacza wieczny odpoczynek przy zadymionym swietle wiekuistym podczas gdy powinno sie mowic o eksplozjii (feerii - czy tam jak to sie pisze) piekniejszej od wszystkich sztucznych ogni i zorz polarnych razem wzietych i oraz calkowitego pozbycia sie potrzeby odpoczynku w zamian za mozliwosc (nareszcie) zrealizowania swoich marzen o robieniu tego co sie naprawde chce robic.

Ze swojej strony pisal bym sie na wyprawe na ryby ze sw. Piotrem i jego bratem.
[...]

:D

link


So paź 13, 2012 7:13
Post Re: Ciekawe wypowiedzi z forum
Ciekawa wypowiedź,
bez cudzysłowiu tym razem. Lepiej nie będę jej wklejać, bo serwer
i tak ledwo zipie ;) ale mimo rozmiarów warto się zmierzyć z tą ścianą tekstu.


Pn paź 15, 2012 22:13
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 03, 2012 14:37
Posty: 574
Lokalizacja: racjonalista@op.pl
Post Re: Ciekawe wypowiedzi z forum
Melduję posłusznie, żem już wczoraj zwrócił uwagę na tego tasiemca zaanonsowanego przez @MARIELA, ino jakoś tak chwil wolnych i weny mi ostatniemy czasy braknie, coby komentować. Po 9 minutach przetrawiania, co autor miał na myśli poległem, choć zamiary miałem szlachetne, ambicje wygórowane, a do ułomków przecie nie należę. Porażka - oczywiście moja :oops:.

Dysertacja (musi jak widać promotora zabrakło) liczy 5646 wyrazów i zajmuje 10 pełnych stron A4 zapisanych 12" w times new Roman. Gdyby rozdzielić "myśli" autora na wymagane odstępy, dopracować szatę graficzną i enuncjacje zapisać w poszczególnych (strawnych dla Publiczności) rozdziałach tematycznych, jak nic zajęłaby 16 stron!

(A może tak @Poecillus zacząłby tę rozprawkę drukować w odcinkach. I wierszówka by wpadła, a czytelnicy z bijącymi sercami i niecierpliwością oczekiwaliby każdej kolejnej odsłony :brawo:?)

Co było do okazania na chwałę pisarzów i filozafów, żem okazał :razz:. Amen i uchowaj dobry Boże od powtórek i naśladowców :(.

_________________
1. Religijność to postawa, w której BOHATERSKO pokonuje się trudności nieznane osobom bezwyznaniowym
- trawestacja ze Stefana Kisielewskiego
2. Gdzie mod nie może - admina pośle? - Obrazek


Wt paź 16, 2012 7:40
Zobacz profil
Post Re: Ciekawe wypowiedzi z forum
Och, to nic takiego, Otto-nku, to nic, zaraz powinno przejść.
To tylko ta cholera, co jest głównym motorem męskich działań ;)
Panie będą wiedziały o co chodzi.


Wt paź 16, 2012 8:32
Post Re: Ciekawe wypowiedzi z forum
Chyba otworzę nową serię pt. Literówki Aluśki ;)

Każdemu się zdarzają, ale literówki Alus są wyjątkowo zabawne i nieraz czytając poważną dyskusję, uśmiecham się pod nosem, gdy na nie natrafię. Zgaduję, że pisze w pośpiechu i rzadko spogląda na monitor ;)
Alus napisał(a):
Nie lepiej miast wzajem się dochodzić i zaogniać sytuację, dla ostudzenia emicji przeczytać wczorajszą rozsądną, podsumowywującą dyskusję wypowiedź miedieval_man-a.
Polecam!!

Alus napisał(a):
Cywilian, włóczykij - chrześcijanin winien nadstawiać drugi policzek, jak plują udawać, ze deszcz pada....a jaka jest wasza interpretacja słów Jezus:[...]

Sami sobie odszukajcie 8)


So lis 10, 2012 13:45
Post Re: Ciekawe wypowiedzi z forum
Dobrze zgadłaś :oops:


So lis 10, 2012 14:57
Post Re: Ciekawe wypowiedzi z forum
Mnie to wcale nie przeszkadza, właściwie to niemal każdy ze stałych userów ma charakterystyczny dla siebie styl wypowiedzi i wydaje mi się, że większość z Was rozpoznałabym bez żadnego problemu pod innym nickiem, czy na innym forum ;) A jeśli nie ma swojego wyrobionego stylu, to na przykład w charakterystyczny sposób układa tekst, albo go przyozdabia ;)

Ja dowiedziałam się na innym forum, że mój sposób "zapodawania tekstu" w wąskiej kolumnie jest wyjątkowo wkurzający. Tymczasem moje intencje były zupełnie inne, wydawało mi się, że skoro ja lubię czytać tak uformowany tekst, to pewnie innym też tak może być wygodnie :D

Jeśli Was też to denerwowało to przepraszam i już rozciągam się do bólu ;)


So lis 10, 2012 15:17
Post Re: Ciekawe wypowiedzi z forum
Cytuj:
Jeśli Was też to denerwowało to przepraszam i już rozciągam się do bólu



Tylko nie zrób szpagatu, bo jak nie jestes w tej figurze wycwiczona to moze sie skonczyc dłuuuuuga i bolesną fizykoterapia :D


So lis 10, 2012 15:47
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Ciekawe wypowiedzi z forum
frater napisał(a):
Więcej wiedzy nie podaję, by Wam się nie zlało.

Dziękujemy za troskę :)

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


So lis 10, 2012 20:05
Zobacz profil
Post Re: Ciekawe wypowiedzi z forum
Soull eeeee słabe. Mam lepsze tego samego autorstwa ;)

Cytuj:
Każdy kto chce skorzystać z mojej Posługi zapraszam na PW.



Jak to było?....Od wojny, głodu, zarazy ......i niektórych posług. Zachowaj nas Panie!

:lol:


So lis 10, 2012 20:38
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 359 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 24  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL