Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr kwi 17, 2024 0:59



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 435  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 0:41
Posty: 4101
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Bardzo proszę o to, aby dyskusje na forum nie skupiały się głównie na tłumaczeniu znaczenia poszczególnych słów. W takich przypadkach będę dawała ostrzeżenia za uprawianie trollingu.

Każdy ma prawo wyrażać swoje zdanie - oczywiście w sposób kulturalny!
Nawet jeżeli jego argumenty nie są poparte dowodami naukowymi.

_________________
Mądremu tłumaczyć nie trzeba, głupi i tak nie zrozumie.


Wt lut 05, 2013 14:07
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
MARIEL napisał(a):
Jeśli chodzi o sugerowanie Ci (nie pierwszy raz) choroby psychicznej patrz ostrzeżenia.
Uprzedzając pytanie o powód ostrzeżenia dla Ciebie: obrażanie rozmówców określeniami: ignorant, z małym rozumem, sadomaso.

Proszę o dowody i stosowne tematy. MARIEL niesłusznie zarzuca mi obrażanie i nie potrafi nawet tego udowodnić. Zrobiła listę wyrwanych z kontekstu słów, nie przytoczyła pełnych cytatów, dokonała frywolnej oceny tego co obraźliwe (np, ingorant, sadomaso) co kompletnie rozmija się z faktami. Prosze Administrację o weryfikację tych MARIEL'owych poczynań, gdyż budzą moje istotne wątpliwości.

Jeśli za takie coś ponaciągane dostałem ostrzeżenie, proszę to samo dokonać wobec użytkownika Kael. Zgłaszam analogiczne jego wypowiedzi, a nawet w o wiele mocniejszym wydźwięku:

Kael napisał(a):
Rece opadaja, na takie beztroskie podejscie "apostola wolnego seksu". Czekam na skutki twojej postawy zyciowej za 30 lat. Czy tez bedziesz przekonany ze seks z roznymi milymi osobami, ale z gumka (!) doprowadzil do ubogacenia twojej osobowosci i polepszenia jakosci twojego zycia. Mam nadzieje, ze przyznasz sie szczerze do faktycznego stanu zdrowia psychicznego i fizycznego.

Ad personam. Rysowanie życia Mike29 bez wiedzy o nim i bez jego zgody, w temacie o automatach z prezerwatywami, nie o życiu Mike29. Ferowanie krzywdzących poglądów na temam Mike29. Proszę o interwencję.

Kael napisał(a):
No coz, Mike29 nie zyczy sobie moralnosci w zyciu (publicznym), wiec niech Mike29 nie zdziwi sie, ze bedzie okradany, oszukiwany, wyklety przez rodzine, a moze i ktos go dla rozrywki, albo przez pomylke zastrzeli, bo mial taka potrzebe. Oczywiscie bezkarnie, bo po co ludzi wiezieniami stresowac? Przeciez potrzeby maja. A potrzeby moga byc rozne i jest bardzo szkodliwe z nimi walczyc (twierdzi Mike).

Uwagi ad personam użytkownika Kael, sugerowanie "wyklęcia przez rodzinę Mike29a". Proszę o interwencję.

Kael napisał(a):
Wyjezdzaj na bezludna wyspe, ale juz! Z ludzmi bez zasad nie mam ochoty dzielic swiata, w ktorym jednak jeszcze jakies zasady obowiazuja i sie sprawdzily. To ty wymyslasz nowy porzadek, a raczej chaos, to znajdz sobie wlasna wysepke.
I odczep sie w koncu od "Watykanu". Twoje klapki na oczach nie pozwalaja ci zobaczyc, ze swiat, ktory tobie wydaje sie rajem (czyli spelnianie wszystkich zachcianek bez wzgledu na cene) jest pieklem. Jezeli chwilowo nie dla ciebie, to dla innych.


Kael napisał(a):
O mnie sie nie martw dziecko. Ja sobie po prostu poczekam i sie doczekam, kiedy twoja wiara w medycyne i higiene (!) sie rozsypie.
Wbrew twoim wyobrazeniom, ja mam czas.

Sugerowanie, że jestem dzieckiem celem umniejszenia mi w dyskusji, mimo, że Kael doskonale wie ile mam lat, choćby po moim niku, który nie wskazuje na to, że jestem dzieckiem.

Kael napisał(a):
To twoj poglad, ze seks jest prawem czlowieka od niemowlecia. To sobie go sam finansuj.

Nigdy nie wyraziłem takiego poglądu. Proszę o interwencję.

Kael napisał(a):
Ty nie masz 13 lat, jak moj syn? Naprawde?

Kolejna próba umniejszania.

viewtopic.php?f=37&t=32884&start=255

Czemu MARIEL jak widać tak skrupulatnie przejrzała kilkanaście stron dyskusji tematu, wyrwała z kontekstu moje wypowiedzi stwierdzając, że są "obraźliwe" (i nie podając na to żadnego cytatu jako dowód) i jednocześnie pominęła wypowiedzi Kaela? Proszę Administrację o interwencję oraz weryfikację/kontrolę działalności moderatora MARIEL.. Mam uzasadnione podejrzenia niesprawiedliwego traktowania względem innych użytkowników.

MARIEL napisał(a):
Mike w sprawie karania osób za wyrażanie poglądu, iż homoseksualizm jest chorobą stanowisko już zajęłam i przedstawiłam, zdania nie zmieniłam.
Jeśli nie czujesz się usatysfakcjonowany - moderator nie jest na forum ostateczną instancją.

Nie czuję się usatysfakcjonowany, ponieważ ani Ty, ani Administracja nie odpowiedziała na moje pytania odnośnie tego, czy na tym forum dozwolone jest określanie mianem "chorego" każdego użytkownika na prawo i lewo zgodnie z widzimisiem, bezkarnie i za aprobatą władz forum? Proszę o odpowiedź na to pytanie, ponieważ pilastrowy post nadal wisi, nie został usunięty:

pilaster napisał(a):
I "większość elektoratu PO" jest jak najbardziej przeciwna tworzeniu przywilejów dla chorych na homoseksualizm, podobnie jak dla zoofilów, pedofilów, czy w ogóle kogokolwiek innego. Natomiast nie jest to dla nich, tzn ani dla tej większości, która jest przeciwna, ani dla tej mniejszości, która przeciwna nie jest, kwestia priorytetowa. Jeżeli dla kogoś takie przywileje są priorytetem, to głosuje on na RP lub PIS, dwie najbardziej "gejowskie" partie z dostępnych.


viewtopic.php?f=37&t=28357&start=2460

Moje pytanie zadaję jako odpowiedź na Twoje uzasadnienie ostrzeżenia pilastra (za nazwanie mnie chorym psychicznie). Twoje uzasadnienie nie dotyczyło "chorego na homoseksualizm", dlatego proszę o odpowiedź Ciebie oraz Administrację, na powyżej zadane przeze mnie pytanie celem zajęcia stanowiska czy wolno na tym forum bezkarnie i zgodnie ze swoim widzimisiem dowolnie określać innych użytkowników mianem chorych na.... (i tutaj co każdemu przyjdzie do głowy). Czekam, tym bardziej, że apelowałem o usunięcie obraźliwych określeń pilastra, co nie zostało do tej pory zrobione, więc jak mniemam (zgodnie z Twoją argumentacją ostrzeżenia pilastra i Twoim jak uważasz zajęciem stanowiska w sprawie nazywania "chorym") jest to prez Ciebie aprobowane/dozwolone/nie kwalifikujące się na ostrzeżenie. Będę wdzięczny za ustosunkowanie się do kwestii powyższych celem rozwiania wszelkich wątpliwości. Sądze, że dla innych użytkowników również będzie to bardzo pomocne na przyszłość :)


Wt lut 05, 2013 15:01
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Pragnę zgłosić problem techniczny:
http://img255.imageshack.us/img255/8408/techin.jpg
Otóż jak widać mam wiadomość minusową, mimo, że wszystkie wiadomości mam w skrzynce przeczytane i nijak nie da się tego powiadomienia skasować.


Wt lut 05, 2013 15:25
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 0:41
Posty: 4101
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
viewtopic.php?f=18&t=33137

_________________
Mądremu tłumaczyć nie trzeba, głupi i tak nie zrozumie.


Wt lut 05, 2013 15:28
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Mike29 napisał(a):
Proszę o dowody i stosowne tematy. MARIEL niesłusznie zarzuca mi obrażanie i nie potrafi nawet tego udowodnić. Zrobiła listę wyrwanych z kontekstu słów, nie przytoczyła pełnych cytatów, dokonała frywolnej oceny tego co obraźliwe (np, ingorant, sadomaso) co kompletnie rozmija się z faktami. Prosze Administrację o weryfikację tych MARIEL'owych poczynań, gdyż budzą moje istotne wątpliwości.


Kłamiesz. W powiadomieniu masz podane za jaki post dostałeś ostrzeżenie, jeśli chodzi o określenie "sadomaso" to sprawdź sobie wyszukiwarką, kogo tak nazwałeś.
Co do drugiego zgłoszenie wypowiedziałam się dwukrotnie, trzeci raz powtarzać nie zamierzam :)

Ps. Dostałam wiadomość, że postu już na forum nie widać, proszę bardzo, dla odświeżenia pamięci:
Mike29 napisał(a):
Czyli nadal zefcio chce się ośmieszać i lubi być kompromitowanym? Zefcio sadomaso :D


Wt lut 05, 2013 15:33
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
MARIEL napisał(a):
Kłamiesz. W powiadomieniu masz podane za jaki post dostałeś ostrzeżenie, jeśli chodzi o określenie "sadomaso" to sprawdź sobie wyszukiwarką, kogo tak nazwałeś.

Niestety, ale to Ty kłamiesz, dlatego, że powiadomienie, o którym mówisz (i które mogę przeforwardować na życzenie Adminiastracji), naprowadza mnie wyłącznie na jedną moją wypowiedź 17 sty 2013 18:39 viewtopic.php?f=37&p=726389#p726389
Wypowiedź, w ktorej nie ma ani cienia obrażania, które mi zarzucasz. Cytuję treśc uzasadnienia ostrzeżenia od MARIEL:

"To ostrzeżenie dotyczy następującego postu: viewtopic.php?f=37&p=726389#p726389

Dodatkowo w temacie o ostrzeżeniach czytamy:

MARIEL napisał(a):
@Mike29 - ostrzeżenie
obrażanie rozmówców

viewtopic.php?f=18&t=32466&start=30

Dlatego apeluję o weryfikację Twoich poczynań przez Adminiastrację, ponieważ ja tu wykazuję szereg rozbieżności w Twojej działalności moderatorskiej oraz argumentacji podejmowanych przez Ciebie kroków.

MARIEL napisał(a):
Ps. Dostałam wiadomość, że postu już na forum nie widać, proszę bardzo, dla odświeżenia pamięci:
Mike29 napisał(a):
Czyli nadal zefcio chce się ośmieszać i lubi być kompromitowanym? Zefcio sadomaso :D

Czyli sado maso wg. Twojego widzimisia jest obraźliwe? Nie zauważyłem, by Zefcio za umniejszanie mi wieku oraz sugerowanie, że rozmawia z człowiekiem głupim dostał jakiekolwiek ostrzeżenie. To taka uwaga moja do Administracji, bo na Twoją interwencję z opisanych już wyżej względów nie liczę.

MARIEL napisał(a):
Co do drugiego zgłoszenie wypowiedziałam się dwukrotnie, trzeci raz powtarzać nie zamierzam :)

No dobrze nie powtarzaj się. Ja tylko przypomnę, że nadal nie odpowiedziałyście obie na pytanie dla mnie kluczowe, zwłaszcza w kontekście tego, co jak sama uzasadniłaś, nie przyznałaś ostrzeżenia pilastrowi za "chory na homoseksualizm". Pytanie dotyczy tego, czy na tym forum wolno dowolnie i bezkarnie określać innych userów mianem "chory na..." (gdzie .... dowolnie wybrane widzimisiowe słowo)? Nadal czekam na tę odpowiedź, jak nie od Ciebie to od Adminiastracji :) Uważam, że to odpowiedź będzie kluczowa w kontekście Twojego uzasadnienie ostrzeżenia pilastra i stanowiska wobec "chory na homo". Z góry dziękuję :)


Ostatnio edytowano Wt lut 05, 2013 15:57 przez Anonim (konto usunięte), łącznie edytowano 1 raz



Wt lut 05, 2013 15:52
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 0:41
Posty: 4101
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Bardzo proszę o zaprzestanie powoływania się na to, że ktoś ci coś sugeruje Mike29!
Od razu informuję, że do takich argumentów (naciąganych) nie będę się odnosiła, nie trać na nie czasu, będą wycinane.

_________________
Mądremu tłumaczyć nie trzeba, głupi i tak nie zrozumie.


Wt lut 05, 2013 15:56
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Ah tak przepraszam, oczywiście się pomyliłem i nie chodziło o Zefcia, tylko Kael'a i dyskusje o automatach. Zefcio w niej nie brał udziału. Cytaty podałem w którymś poście wyżej. Asienkko, na takiej zasadzie proszę przemyśleć usuwanie również argumentacji moderatorów, którzy coś sugerują bez pokrycia, tak podpowiada mi zasadna logiki oraz analogii. Podałem Ci rozbieżności, które dostrzegłem w postępowaniu MARIEL. Co z tym zrobisz Twoja sprawa. Bardzo bym tylko prosił o wzięcie pod uwagę wszystkich moich argumentów i przytaczanych dowodów, które tu padały oraz o odpowiedź na zadawane już wielokrotnie pytanie. Ja tu na żaden precedens cofnięcia niesłusznie moim zdaniem nadanego ostrzeżenia nie liczę, podaję tylko moje argumenty za niesprawiedliwością. Jasne, że to Ty zdecydujesz o wszystkim. Z góry dziękuję za odpowiedź na pytanie i wzięcie pod uwagę tego co napisałem.


Wt lut 05, 2013 16:19
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Proszę przeglądnąć ostatnie posty http://forum.wiara.pl/search.php?author_id=12893&sr=posts


Cz lut 07, 2013 13:43
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 29, 2012 23:16
Posty: 876
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
viewtopic.php?p=734467#p734467
Pan Kael - post, który nic nie wnosi do tematu, ani właściwie z niczego nie wynika. Jest to wyłącznie wycieczka osobista pod adresem Mike'a. Biorąc pod uwagę to, co wcześniej się działo, powiedziałabym że prowokujący do kolejnej forumowej zadymy z udziałem tych samych użytkowników. Zgłaszam.

_________________
'I jak tu nie być optymistą. Moi wrogowie okazali się takimi świniami, jak przewidywałem.'
Stanisław Jerzy Lec


...to be who I am


Cz lut 14, 2013 8:52
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
To ja zglaszam obrazliwy moim zdaniem post Mike29 pod adresem Ojca swietego, na ktory moj post byl odpowiedzia.
Dzien dobry Panno_Funiu :papa:


Cz lut 14, 2013 8:54
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 29, 2012 23:16
Posty: 876
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Mike wyraził swoją opinię na dany temat, a nikogo tam nie obraża. Ma prawo do posiadania własnego spojrzenia, zdania. Pan się może z tym zgadzać bądź nie, i może Pan uzewnętrznić to w dyskusji. Tymczasem Pan nie dyskutuje tylko praktykuje wyłącznie ad personam.
To wszystko.

_________________
'I jak tu nie być optymistą. Moi wrogowie okazali się takimi świniami, jak przewidywałem.'
Stanisław Jerzy Lec


...to be who I am


Cz lut 14, 2013 9:00
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 13, 2010 16:50
Posty: 7771
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Panna_Funia napisał(a):
http://forum.wiara.pl/viewtopic.php?p=734467#p734467
Pan Kael - post, który nic nie wnosi do tematu, ani właściwie z niczego nie wynika. Jest to wyłącznie wycieczka osobista pod adresem Mike'a. Biorąc pod uwagę to, co wcześniej się działo, powiedziałabym że prowokujący do kolejnej forumowej zadymy z udziałem tych samych użytkowników. Zgłaszam.

a ja zgłaszam czepialstwo Panny_Funi w powyższym poście. Akcja rodzi reakcję...

_________________
Fides non habet osorem nisi ignorantem


Cz lut 14, 2013 11:21
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 0:41
Posty: 4101
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Moderacja przyjęła do wiadomości zgłoszenia :D
Udziela reprymendy słownej:
* Mike29 - za próbę prowokacji,
* Kael - uwagi ad personam,

Następnym razem będą ostrzeżenia :)

Miłego dnia ;)

_________________
Mądremu tłumaczyć nie trzeba, głupi i tak nie zrozumie.


Cz lut 14, 2013 12:01
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
A ja zgłaszam wzajemne ad personam między @Panną_Funią a @medieval_man
http://forum.wiara.pl/viewtopic.php?f=37&t=33044&start=75

Im dłużej dyskutujecie tym mniej jest wymiany poglądów a więcej wzajemnych złośliwości w wspominanym wątku. Uwagi techniczne między sobą już wymieniliście, dziś walentynki, więc pielęgnujmy pozytywne emocje w szeroko rozumianym sensie zamiast pielęgnować prywatne wojenki ;)


Ostatnio edytowano Cz lut 14, 2013 12:19 przez Anonim (konto usunięte), łącznie edytowano 1 raz



Cz lut 14, 2013 12:11
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 435  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL