Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt cze 04, 2024 14:52



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
 Czy Ojciec Rydzyk jest antysemitą ? 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 08, 2007 17:06
Posty: 87
Post Czy Ojciec Rydzyk jest antysemitą ?
Chodzi mi o antysemickie wypowiedzi Ojca Rydzyka. Wiem że czuje się On całkiem bezkarny jesli chodzi owypowiedzi w mediach -Radio Maryja ,TV Trwam i Nasz Dziennik te media zawsze będą się o nim wypowiadać pochlebnie cokolwiek by powiedział. A wiem i słyszałem wiele jegowypowiedzi , które nie tylko były agresywne i pełne pychy ale też obrazały niektórych ludzi,. Nie chciałbym natomiast przypisywac mu antysemityzmu bo nie każde krytyczne wypowiedzenie się o Żydach oznacza antysemityzm. A to co On powiedział w rozmowie z prezydentem
nie dowodzi jego antysemityzmu a jedynie jakies jego fobie odnośnie jakichś Żydowskich roszczeń finansowych nie słyszałem także aby On podważał nauke Kościoła na temat Zydów ( moze ktos zna tego typu jego wypowiedzi. Ja akurat ich nie słyszałem, choć kiedys regularnie słuchałem radio Maryja)[/b][/i][/u][/code][/list][/list][/url]


Śr lip 18, 2007 12:01
Zobacz profil
Post 
Wątki na temat Radia Maryja i o. Rydzyka juz istnieja:
viewtopic.php?t=150
viewtopic.php?t=12779
viewtopic.php?t=12669
Proszę dyskusje kontynuowac w tych wątkach.

Kościół w Polsce nie zaczyna i nie kończy się na o. Rydzyku i Radiu Maryja, żeby całe forum było zdominowane przez te tematy.


Śr lip 18, 2007 12:22
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 2 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL