Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N cze 16, 2024 20:09



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6528 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155 ... 436  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Wist chciał się pozbyć niewygodnego dyskutanta? No kto jak kto ale akurat Wist, który prawie nigdy nawet postów nie tnie? Czasem sprawiasz wrażenie, jakbyś miał pewność, że w plecach tkwi nóż i tylko trzeba go znaleźć.

Tezę, że bez chrześcijaństwa nie byłoby holokaustu pomijam ;-)

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Pt maja 15, 2015 23:19
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Widze, ze Koziol zupelnie oderwal sie od ziemi. Antysemityzm byl oczywiscie tylko u katolikow. Taki Luter np to kochsl Zydow nad zycie.


So maja 16, 2015 6:45
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Kozioł napisał(a):
WIST napisał(a):
Cenzura to złe słowo. Nic nie chcemy ukryć. .
To bardzo dobre słowo. Chciałeś zapobiec dyskusji i pozbyć się niewygodnego dyskutanta. Sam to napisałeś
Gratuluję sukcesu.
WIST napisał(a):
Trzeba mało wiedzieć o świecie żeby stracić z powodu zamknięcia takiego błahego tematu.
Trzeba ogromnej wiary abym miec nadzieję, ze uznam ten "argument".
Antysemityzm KK rzutował na całe ostatnie tysiąclecie w Europie. Był przyczynkiem wielu śmierci, wielu pogromów, także tak haniebnych praktyk inkwizytorów KK jak stawianie przed wyborem : chrzest lub śmierć. Bez antysemityzmu KK nie byłoby pogromów, masowych mordów "ku czci Jezusa" w czasie I krucjaty ludowej, nie byłoby także ... holokaustu.
Ale skoro to dla ciebie błahostka ... to faktycznie nie mam kontrargumentów 8)

Antysemityzm datuje sie od czasów sprzed naszej ery - Egipt, Grecja, Cesarstwo Rzymskie.
Chrześcijaństwo antysemityzm przyjęło jako spuściznę poprzednich wieków.
Całe chrześcijaństwo - prawosławie, protestantyzm, katolicyzm.


So maja 16, 2015 7:50
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Napisałem ze chciałem się pozbyć nie wygodnego dyskutanta? Zdumiewa mnie takim oskarżeniem. Nigdy nie zrobiłem nic aby wykorzystać uprawnienia do zwalczania odmiennie myślących czy oponentów. Mam nadzieje ze to mocne oskarżenie udowodnić.

_________________
Pozdrawiam
WIST


So maja 16, 2015 10:28
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Ponieważ Yarpen Zirgin zapadł się pod ziemię, zwracam się do Asienkki na kanale publicznym, a i też do pozostałych Moderatorów, żeby jakoś tę swoją czarną owcę utemperowały.

Yarpen wlepił mi osta za cytowanie słów, które w jego pojęciu nie padły. Chodzi o rozmowę z andejem na tej stronie i następnej.

Andej był łaskaw użyć sformułowania "dyskryminacja ze względu na wiek". Mnie nie chciało się przeklepywać tego cokolwiek rozwlekłego sformułowania, więc użyłem angielskiego terminu "ageism". Na co andej zawrzeszczał wołowymi literami, że to manipulacja i że ktoś mu się mógł włamać na konto, Yarpen zaś przybił mi osta swoim młotkiem.

Co to jest ageism.

W związku z powyższym wnoszę o wycofanie ostrzeżenia i przydzielenia go Yarpenowi z paragrafu II.4 za wypowiedź poniżającą, za postawienie mnie pod pręgierzem bez powodu i wbrew sprawiedliwości, według li tylko własnego widzimisię.


Wt maja 19, 2015 23:56
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Jak podlinkujesz post, w którym andej zamieścił wypowiedź, którą mu przypisałeś, osobiście cofnę ostrzeżenie.


Cz maja 21, 2015 22:54
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Tutaj.

Podkreslenie moje.
andej napisał(a):
W tej chwili, nie bardzo interesują mnie JOWy. Ale nie potępiałbym całkiem tego pomysłu. Takie postawienie sprawy daje szansę osobom spoza układu. Nawet jest dwie partie się bardziej zabetonują, to jest szansa na nowe twarze.
Ale ma gorszy pomysł. Wprowadzaić dyskryminację ze względu na wiek. Nie tylko dolną granicę (która już jest), ale i górną. Np. 35 lub 40 lat. I mielibyśmy z głowy dziadków w sejmie.


Cz maja 21, 2015 23:03
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Zaś "cytat" w Twoim postcie wyglądał tak:
ErgoProxy napisał(a):
andej napisał(a):
ZOMG, ageism!!!

Dowcipniś jeden. Dawaj linka do wypowiedzi Kukiza, albo przeproś i spadaj. : )))

W związku z tym jest mi przykro, ale nic nie ulega zmianie. Odwołuj się do Administratorów.


Pt maja 22, 2015 8:04
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Kael napisał(a):
Widze, ze Koziol zupelnie oderwal sie od ziemi. Antysemityzm byl oczywiscie tylko u katolikow. Taki Luter np to kochsl Zydow nad zycie.

Prosze o dyskuję o tym w wątku Antysemityzm Kościoła Katolickiego?.
Na marginesie: Luther byl katolickim księdzem wykształconym i uformowanym w KRK przez katolików w katolickim społeczeństwie :x


Pt maja 22, 2015 8:23
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
To ja prosze o przyjrzenie sie temu watkowi

Koziol napisał(a):
"Bibliomancja", "bibliolatria"?
Jestem przerażony tym, jak łatwo kpicie z czytania Pisma Świętego, tego wielkiego błogosławieństwa.

viewtopic.php?p=859647#p859647

Koziol napisał(a):
No tak. Przykazania sa wróżbą, nauki Jezusa sa wróżbą, wskazówki apostołów sa wróżbami ...

Zrozumiałaś tak jak chciałas, bo z tekstu nic takiego nie wynika.
Zrozumiałaś tak, jak ci było wygodniej, jak ci @zefciu podsunął, a tropem tym natychmiast ruszyli pozostali. No bo co to za protestanckie fanaberie czytać Biblię i szukac w zawartych w niej naukach inspiracji? :evil:

viewtopic.php?p=859673#p859673

Jak piaskownica, to piaskownica...


Pt maja 22, 2015 8:42
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Przyznaję się. Łamię regulamin dyskutując, mając odmienne zdanie i wskazując przewrotnośc dyskutantów.
Czyżby ... ostrzeżenie ?


Pt maja 22, 2015 9:12
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Tak na marginesie ostatnich wydarzeń i nawiązując do najpopularniejszych wątków:
czy to nie chore, ze forum religijne jest zamykane (musi być zamykane !?!) z powodu ciszy wyborczej? Czy to normalne, ze forum chrześcijańskie zamieniło się w forum polityczne, a ludzie chcacy dyskutowac o czyms innym milkną?

Życzę wszystkim szczególnych przeżyć w zbliżające się święto Zesłania Ducha Świętego.


Pt maja 22, 2015 22:45

Dołączył(a): N kwi 12, 2015 14:26
Posty: 80
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Z całym szacunkiem, pomijając bezsensowną ideę ciszy wyborczej. To jeszcze bardziej poronionym pomysłem jest zamykanie forum w ramach tej ciszy, która była tak cicha, że wyniki przewijały się od rana, a ci co chcieli dyskutować nt. wyborów i tak to robili.


N maja 24, 2015 23:44
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Propozycja: połączyć wszystkie watki polityczne w jeden. To moze byc trudne więc moze utworzyc nowy zbiorczy wątek polityczny, a resztę zamknac po karencji np. tygodnia.
To smutne, gdy forum religijne jest całkowicie zdominowane przez politykę.


Pn maja 25, 2015 18:43
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Czemu temat o sodomskim referendum Irlandii, z działu Z KRAJU I ZE ŚWIATA, został od tak zamknięty ??


Pt maja 29, 2015 12:58
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6528 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155 ... 436  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL